Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Potwierdzam ładnie to świeci [emoji41]
  2. No ja też nie pierwszy rok w historii tych zlotów tak słaba frekwencja
  3. Ja mogę wziąść drugą hehe[emoji3]
  4. Era zlotów Śląskich chyba umiera smutny widok [emoji26]
  5. Nie gadaj Zator to Zator tradycja, dobra zabawa i mega pijaństwo [emoji3]
  6. Kurde moja musi iść do roboty więc jutrzejsze Katowice odpadają niestety nie ma z kim małego zostawić [emoji21]
  7. Forsę cała przepierdzielil [emoji3]
  8. Jest obwódka czerwona, jeszcze przód tył będzie czerwony i dach chyba też ino czekam na pogodę bo ta narazie nas nie rozpieszcza [emoji41]
  9. Słabe foto mam i tylko jedno u Mirona pod chatą, we wtorek obczaisz na żywo czy może być
  10. A i list do ciebie leży u mnie do odebrania [emoji3]
  11. Załóż 15" będzie kozak hehe
  12. Oki spoko kaska może wolne to się auto pochyto i jadymy
  13. Możesz z3 mną się przejechać małym pokaże ci jak chodzi inna marka niż audi [emoji3]
  14. Super dzięki [emoji106]
  15. Sprawdzę ta opcje bo może pomoże [emoji6]
  16. Siemanko pytanie mam do znawców B7, co może być nie tak z klimatyzacją wentylacją, że połowa auta w sensie z mojej strony grzeje jak cholera pomimo zmniejszonej do minimum temperatury a druga strona czyli pasażera normalnie działa, podpiąć pod komputer czy wywalić do śmieci starego klamora hehe wie ktoś coś [emoji38]?
  17. No ja napewno nie gram bo mecze są dla mnie ciężkie nawet w telewizji hehe
  18. Byłbym przegapił gdzie on ten wątek wrzucił masakra zapisuje się również ale myślę że z małżonka ona też lubi wypić hehe
  19. Pierwsza impreza za nami, sąsiedzi nie dzwonili na policję więc nie było źle Wiktor również zadowolony można imprezowac [emoji38][emoji41]
  20. no to ogarnięte teraz pierwsza impreza od wiktora a potem to juz poleci hehe
  21. He dokładnie [emoji5]
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Psyt 3 po ciężkim dniu przeprowadzki [emoji4]
  23. No to dzisiaj zaczniemy od tego pierwszego [emoji38]
  24. U mnie też już wszystko przewiezione teraz to poupychać po szafkach i można zacząć żyć [emoji47]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.