Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Ja mogę podjechać jak ekipa się zgłosi [emoji6]
  2. Nie ma właśnie muszę załatwić sobie chyba próbny montaż takiej felgi do mojej opony
  3. Ja chce właśnie mniejsza szerokość niż te co są dostępne Zawartość dodana 1 minute later Te co wrzuciłem mają parametry 6,5" 15
  4. No nawet nie mów siedzę nad tym i albo parametry są słabe albo nic fajnego nie ma Zawartość dodana 4 minutes later Takie by mi się widziały ino nie wiem jak będzie wyglądał naciąg tej opony co ja mam do tej felgi
  5. No mam ale chcę wsadzić jakieś nowe felgi czarne na te nowe opony co dostałem do toyoty i dlatego ten cyrk
  6. Wejdzie ino po co, ja mam z tej starej toyoty felgi 195 50 15 ale to za szerokie jest pamiętaj ze t jest liter mleka pod maska
  7. Kurde nie ma takiego rozmiaru jak ja mam 165/60 15' a felga to 15 6,5' najlepiej byłoby to założyć i zobaczyć jak to mocno jest naciagniete
  8. Tylko właśnie jaki ten naciąg bo już mam tak na tej starej toyocie na felgach ze rant felgi jest odkryty i Kaśka ją całą dojechała i zastanawiam się czy tutaj będzie naciąg duży
  9. Sprawa do napinaczy forumowych hehe felgi aluminiowe 6,5' a opona 165 trochę wąska powinna być 185 ale jest jak jest i pytanie czy nie będzie to słabo wyglądać?
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Aloha
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzięki [emoji5]
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Będę o 18,30 pod domem u ciebie
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jako chcesz to po ciebie podjadę
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To będę piździkiem, może i Pajda pożyczy od ukochanej malucha dla porównania [emoji38]
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To jak tam dzisiaj ze spotem u was, może bym się przejechał ?
  16. Jako ostatnimi czasy non stop hehe
  17. Nie mom właśnie mogą jutro coś pstryknac Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka
  18. Wspomaganie, elektryka szyby przód, centralny zamek, el. lusterka i grzane, klimy niestety nie ma a pajda myślę że że względu na felgi to 2k musiały być wpaść lakier do ogarnięcia bo słaby
  19. Tak 5 drzwi taka sama jak ta i tak samo by to miało wyglądać Zawartość dodana 1 minute later Ewentualnie te boczne listwy kupię z salonu bo one są wypukłe przeboleje te 500 zł jakoś a reszta to są naklejki Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 5 minutes later A tu masz z przodu Zawartość dodana 6 minutes later A ta stara też 5 drzwi hatchback Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 6 minutes later Zawartość dodana 7 minutes later Karwan ale się to wszystko tu dupi masakra Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka
  20. Będzie okazja moja toyota Corolla będzie na sell z dwoma kompletami kół jedne na alumach hehe
  21. A dziękuję za komplement jak jest problem z pisaniem to puść sobie t9 pomoże Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka
  22. Albo za mało szkół skończone albo jesteś na zajebistej bani jeszcze nic z tego nie zrozumiałem ? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  23. Super by było bo rezanie z toyota mogłoby mnie zabić hehe [emoji38] Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  24. Potrzebuje okleic te moja mała padake w ten deseń gdzie znajdę jakiegoś fachure bo te głomby w toyocie zaśpiewali mi 3k chyba ich porąbało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.