Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mogę podjechać jak ekipa się zgłosi [emoji6]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma właśnie muszę załatwić sobie chyba próbny montaż takiej felgi do mojej opony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chce właśnie mniejsza szerokość niż te co są dostępne Zawartość dodana 1 minute later Te co wrzuciłem mają parametry 6,5" 15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nawet nie mów siedzę nad tym i albo parametry są słabe albo nic fajnego nie ma Zawartość dodana 4 minutes later Takie by mi się widziały ino nie wiem jak będzie wyglądał naciąg tej opony co ja mam do tej felgi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No mam ale chcę wsadzić jakieś nowe felgi czarne na te nowe opony co dostałem do toyoty i dlatego ten cyrk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wejdzie ino po co, ja mam z tej starej toyoty felgi 195 50 15 ale to za szerokie jest pamiętaj ze t jest liter mleka pod maska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde nie ma takiego rozmiaru jak ja mam 165/60 15' a felga to 15 6,5' najlepiej byłoby to założyć i zobaczyć jak to mocno jest naciagniete
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko właśnie jaki ten naciąg bo już mam tak na tej starej toyocie na felgach ze rant felgi jest odkryty i Kaśka ją całą dojechała i zastanawiam się czy tutaj będzie naciąg duży
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprawa do napinaczy forumowych hehe felgi aluminiowe 6,5' a opona 165 trochę wąska powinna być 185 ale jest jak jest i pytanie czy nie będzie to słabo wyglądać?
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki [emoji5]
-
Spoty Katowice i okolice
Będę o 18,30 pod domem u ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
Jako chcesz to po ciebie podjadę
-
Spoty Katowice i okolice
To będę piździkiem, może i Pajda pożyczy od ukochanej malucha dla porównania [emoji38]
-
Spoty Katowice i okolice
To jak tam dzisiaj ze spotem u was, może bym się przejechał ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jako ostatnimi czasy non stop hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mom właśnie mogą jutro coś pstryknac Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wspomaganie, elektryka szyby przód, centralny zamek, el. lusterka i grzane, klimy niestety nie ma a pajda myślę że że względu na felgi to 2k musiały być wpaść lakier do ogarnięcia bo słaby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak 5 drzwi taka sama jak ta i tak samo by to miało wyglądać Zawartość dodana 1 minute later Ewentualnie te boczne listwy kupię z salonu bo one są wypukłe przeboleje te 500 zł jakoś a reszta to są naklejki Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 5 minutes later A tu masz z przodu Zawartość dodana 6 minutes later A ta stara też 5 drzwi hatchback Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 6 minutes later Zawartość dodana 7 minutes later Karwan ale się to wszystko tu dupi masakra Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie okazja moja toyota Corolla będzie na sell z dwoma kompletami kół jedne na alumach hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A dziękuję za komplement jak jest problem z pisaniem to puść sobie t9 pomoże Wysłane z mojego SM-T719 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Albo za mało szkół skończone albo jesteś na zajebistej bani jeszcze nic z tego nie zrozumiałem ? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Super by było bo rezanie z toyota mogłoby mnie zabić hehe [emoji38] Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potrzebuje okleic te moja mała padake w ten deseń gdzie znajdę jakiegoś fachure bo te głomby w toyocie zaśpiewali mi 3k chyba ich porąbało