Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To dobrze wróży na Bukowine dojedziesz do końca wieczora [emoji5]
-
Spoty Katowice i okolice
No u mnie też coś ostatnio się szybciej budzi
-
Spoty Katowice i okolice
Padre spać nie możesz [emoji5]
-
Spoty Katowice i okolice
Widzę właśnie ale mówisz o gazie?
-
Spoty Katowice i okolice
Szału nie ma padre [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde aż muszę poszukać jakiegoś zdjecia bo się przypiepszyles
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba nie dam rady w sobotę rano na Niemcy lecę i chyba jeszcze będę musiał ogarnąć auto A co potrzebujesz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo po cholere większa rurka jak tam jest silnik z piz*zika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Dzięki wszystkim za życzenia [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziękuję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niemcy zbudowane [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe no kasy poszło sporo ale co mi tam myślę że pożyjemy jeszcze trochę co by się tym nacieszyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Finansowo napewno tylko dorwij dobrze prowadzone auto nie kombinowane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jako bym miał tam wsadzić 18 to bym nie ruszył hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nowe nigdy dobrze nie wyjdzie bo po 3 latach stracisz połowę wartości, ale mi to nie przeszkadza bo chce nim jeździć jak tylko długo się da
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jako drugie auto dla Kaski Zawartość dodana 0 minutes later A co do felg to i tak kupię hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo jestem zwolennikiem kupna jak najnowszego wozidla i jeździć nim aż zacznie się mega dupcyc wtedy następne, audika kupiłem 3 letnieniego bo na nowsze kasy nie było i jeżdżę do dzisiaj i narazie nie zamierzam sprzedawać od i taka to historia [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do 2 tyg mam go mieć a kolor taki jak wstawiłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To idzie dokupić w toyocie albo poprostu pomalować z dekoracje też może coś pokombinuje folia jakąś [emoji5] Zawartość dodana 1 minute later Kaśka chce coś ciemnego [emoji12] Zawartość dodana 2 minutes later Mam nowki opony 15 to co mam kombinować a i na zimę też kupiłem więc zostaje ino na lato felgi pohytać Zawartość dodana 3 minutes later
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie chcę ten pasek bo mam wizję co by kiedyś podokladac czerwone wstawki Ino bez czerwonego dachu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ide za podpowiedzia naszego państwa i postawiłem na nowe a teraz jeszcze trzeba pohytać 500+ heh http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6398114712 Co myślicie o takich felgach ale konkrety bo znacie mnie nie jestem z natury rezaczem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Umysł ścisły, pamięta wszystko i długo, także pamiętaj sobie następnym razem [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie dzisiaj mam podpisanie umowy u Mirona potem urodziny mamy więc odpadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co do prędkości to wczoraj na lajcie w testowej jeździe do 110 doszlem