Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Super wyrobilem się z robota to wpadam dzisiaj do zobaczenia a i będę z wiktorem bo Kaśka w robocie
  2. ja ale będziesz miał asystentki do "dyspozycji"?? Zaraz widać ze żonaty i go asystentki nie interesują ☺
  3. Horizon 3 rewelka.... Lepiej nie mogłeś kupić...Naciapane z Z2 Pewnie za cenę tej katy to kupisz Xbox i Ps4 Dzięki TomiNaciapane z Z2 Nie kupiłem narazie ściągnąłem demo żeby sprawdzić ale to będzie pozycja na przyszły miesiąc Kurna jak bym chciał wszystkie pozycje co mi się podobają to by mi wypłaty brakło
  4. A no wiem też tak kiedyś miałem ale się skończyło niestety
  5. No trochę tak ☺ Ja tam kompletuje graty na stół do kuchni Jesionowy https://goo.gl/photos/qQnyeyR1NPrq8Rp86 A ten ciągle o robocie
  6. A ja sobie ściągam forze horizon 3 i muszę powiedzieć że chyba mnie bardziej urzeka jak ten Motorsport 6 i zapodalem małemu lego star Wars także czekają mnie mile święta hehe
  7. Assetto Corsa i flagowy DriveclubTeraz tylko czekam na premiere Tekkena Crasha Bandicoota i nowego Gran Turismo Najlepsze jest to że dziołcha mnie musiała bacznie obserwować chodząc po sklepach bo i z wersją konsoli trafiła i grami na start... A mi trovhe szkoda kasy było no ale.... Naciapane z Z2 Dzięki Naciapane z Z2 Mario a jak to widzisz w porównaniu do Xbox a która lepsza bo nie wiem czy nie wymienić hehe
  8. No to jak ma być grubszy spot to może i ja bym się pojawił
  9. Ja tam wiem czy promocja 1600 z kinektem i 3 grami W rtv euro agd
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Najlepiej też w takich fatałaszkach hehe
  11. Ciekawe po ile będzie chodzić też tekkenNormalnie 229 zl a w promocji sienuda wyrwać za 199 pytanie czy będzie gift w postaci koszulki jak to było z Asetto CorsaRayman trzyma cene 99 zł i tyle musisz dać nawet w używce ciężko nikt nie chce sprzedać... Naciapane z Z2 W rtv euro agd po 19.12 ma być po 79zł jak wytrzymam to pojadę po niego a jak nie to do forum się gibne za 99 zł
  12. Ciekawe po ile będzie chodzić też tekken
  13. Coś mi się wydaje, że chcesz, żeby te twoje drewniane włości spłonęły ☺
  14. Czemu nie jestem na tak
  15. Hmmm czemu nie co proponujesz
  16. Narazie ściągnąłem sobie soccer 15 zobaczymy czy się z tym odnajde i chyba raymana kupię na własność ☺ Xbox one na zimowe smutne wieczory ☺
  17. Wgrywam forze bo ma 43GB masakra w raymana trochę pyklem fajna
  18. No to widzę ze ludziska dali se spokój ze spotem
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Celuj w tyle ☺
  20. Znalazłem Xbox a one z kinektem padem i 3 grami za 1600 to dobra cena czy słaba?
  21. Jakiś rekord wykulales trzeba jakieś zawody zrobić ☺

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.