Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
My tyz bydymy z modym po 18
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Super wyrobilem się z robota to wpadam dzisiaj do zobaczenia a i będę z wiktorem bo Kaśka w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ale będziesz miał asystentki do "dyspozycji"?? Zaraz widać ze żonaty i go asystentki nie interesują ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki zdzwonimy się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Horizon 3 rewelka.... Lepiej nie mogłeś kupić...Naciapane z Z2 Pewnie za cenę tej katy to kupisz Xbox i Ps4 Dzięki TomiNaciapane z Z2 Nie kupiłem narazie ściągnąłem demo żeby sprawdzić ale to będzie pozycja na przyszły miesiąc Kurna jak bym chciał wszystkie pozycje co mi się podobają to by mi wypłaty brakło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no wiem też tak kiedyś miałem ale się skończyło niestety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No trochę tak ☺ Ja tam kompletuje graty na stół do kuchni Jesionowy https://goo.gl/photos/qQnyeyR1NPrq8Rp86 A ten ciągle o robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja sobie ściągam forze horizon 3 i muszę powiedzieć że chyba mnie bardziej urzeka jak ten Motorsport 6 i zapodalem małemu lego star Wars także czekają mnie mile święta hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Assetto Corsa i flagowy DriveclubTeraz tylko czekam na premiere Tekkena Crasha Bandicoota i nowego Gran Turismo Najlepsze jest to że dziołcha mnie musiała bacznie obserwować chodząc po sklepach bo i z wersją konsoli trafiła i grami na start... A mi trovhe szkoda kasy było no ale.... Naciapane z Z2 Dzięki Naciapane z Z2 Mario a jak to widzisz w porównaniu do Xbox a która lepsza bo nie wiem czy nie wymienić hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to jak ma być grubszy spot to może i ja bym się pojawił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam wiem czy promocja 1600 z kinektem i 3 grami W rtv euro agd
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kupiłem a co?
-
Spoty Katowice i okolice
Najlepiej też w takich fatałaszkach hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe po ile będzie chodzić też tekkenNormalnie 229 zl a w promocji sienuda wyrwać za 199 pytanie czy będzie gift w postaci koszulki jak to było z Asetto CorsaRayman trzyma cene 99 zł i tyle musisz dać nawet w używce ciężko nikt nie chce sprzedać... Naciapane z Z2 W rtv euro agd po 19.12 ma być po 79zł jak wytrzymam to pojadę po niego a jak nie to do forum się gibne za 99 zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe po ile będzie chodzić też tekken
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś mi się wydaje, że chcesz, żeby te twoje drewniane włości spłonęły ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czemu nie jestem na tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmmm czemu nie co proponujesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Narazie ściągnąłem sobie soccer 15 zobaczymy czy się z tym odnajde i chyba raymana kupię na własność ☺ Xbox one na zimowe smutne wieczory ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wgrywam forze bo ma 43GB masakra w raymana trochę pyklem fajna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to widzę ze ludziska dali se spokój ze spotem
-
Spoty Katowice i okolice
Celuj w tyle ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znalazłem Xbox a one z kinektem padem i 3 grami za 1600 to dobra cena czy słaba?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakiś rekord wykulales trzeba jakieś zawody zrobić ☺