Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chory wiec odpadam ale kebaba bym już opędzlował
-
Spoty Katowice i okolice
jasny gwint musiałem otworzyć kompa bo nigdzie indziej te forum nie chciało mi działać ale dograją i będzie git jak zawsze w tych zmianach
-
Spoty Katowice i okolice
Myśl pozytywnie weź urlop ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Hmm te wrażliwe
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
He kaska kończy z dimanem tego wieczoru
-
Spoty Katowice i okolice
No ładne zdjęcie ogarneliscie ☺
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
3,4 diman end Kate [emoji2]
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie zimowe hehe [emoji2]
-
Spoty Katowice i okolice
mogę Cię przewieźć Ja też chcę poupalać quattro ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem na tym narazie nie grałem
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie ze grał bo mam od niego forze horizon 3 pożyczone zajefajna gierka
-
Spoty Katowice i okolice
To przyjedz do mnie posiedzimy razem a dzieci się pobawia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten nie był zły a następny będzie jeszcze lepszy jak Miron puści 5 tys na mieszkaniu ☺ Dosiego roku
-
Spoty Katowice i okolice
kurr a ja kupiłem absolwenta ;/ to zostaw se to do herbaty, przez kuklok masz mi jutro pokazać flaszkę finki inaczej nie wpuszczam Kurde dobrze ze kupiłem finke bo by mi nie otworzyli i musiałbym pod spodek iść ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ładna bier
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za dzisiaj fajnie było
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tez wyjeżdżam Stasiu daj znać gdzie się ustawiacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za 1000 plus hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak Ty tej Ani nie lubisz... wyobraź ją sobie w takim aucie My nie mamy trójki dzieci żeby kupować tak duże auto Narazie nie macie wszystko dograsz a auto duże może juz być ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Może te konsole co pajda chciał kupić dowiezli hehe
-
Spoty Katowice i okolice
Kazdy pyta hehe jak będą ludzie to się przyjadę
-
Spoty Katowice i okolice
A kto się do was wybiera może bym się przejechał co bym sam nie stał?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale wysprzątane ino flachy na stole brakuje Ukochana się do zdjęć postarala ☺A Flasha tez będzie jak się sprzeda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://www.olx.pl/oferta/mieszkanie-CID3-IDjqpLm.html Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jedziesz ze mną? Ja nie będę za długo bo jadę z Wiktorem