Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Były dwa mniam [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja myślę że na 19 juz dojadę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to też postaram się wpaść tylko później ciutke bo mam jeszcze sprawie do ogarnięcia na Gliwicach
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Masakra jak ja do domu wróciłem to nie mam pojęcia a ponoć jeszcze Tychy odwiedziłem hehe A i więcej nie pije zostaje abstynentem [emoji5]
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Fuj
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Jest miejsca od cholery ino jak wy przyjedziecie to ja już będę niezwykle dawać [emoji5]
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Żule masakra Żule masakra
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
My też
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Trzymcie miejscowke wyjeżdżamy
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
No to widzisz co ja przeżywam na drugi dzień po imprezie hehe[emoji5]
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Hmm czyli dwa piwa i starczy [emoji5]
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Siemanko Pijoki [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jada [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to w takim razie wpadam jak frekwencja będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to I ja się pojawię będę obserwował temat
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Hmmm jasne [emoji5]
-
Spoty Katowice i okolice
Oki dzięki [emoji5]
-
Spoty Katowice i okolice
A jak się ma moja sprawa da coś radę ogarnąć?
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Nawet się nie zastanawiaj ino łatw to
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Idę w to w ciemno [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poszła odpowiedź
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Skąd ty taką ekipę ogarniesz
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Czyli co strzalik odwołany [emoji5]
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
To już w sobotę a tu się nic nie dzieje aż nie mogę się nadziwić tej ciszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie horny ino walada Hornemu fura śmiga jak złoto