Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Dzięki za weekend było jak zawsze super, chociaż w tym roku szczególne uznanie dla organizatorów [emoji6]
  2. Pucharki zdobyte [emoji5]
  3. No to gratulacje mu złóż [emoji4][emoji6]
  4. Toś se to poukładał no no [emoji38][emoji23]
  5. To dobrze bo dzisiaj nie będzie na ciebie bata hehe[emoji5]
  6. Wstawać śpiochy bukowina czeka [emoji38][emoji4]
  7. Ja też już na letnich ale to żadna napinka hehe
  8. Będziemy pić na sofce w środku [emoji6]
  9. Tak jak co roku u mnie jeździ cały czas w bagażniku więc nie mam dużo do zakładania bat na dach i już [emoji38]
  10. Będziemy czekać na info u mnie też 9 na Orlenie się trochę opóźni bo kaska ma jeszcze sprawę o równej 9 do załatwienia więc będę później jechał jak na mnie nie zaczekaja
  11. Tak zaraz za bramkami jest parking po prawej stronie bo innej nie ma i tam się zbieramy
  12. Już czuję smak wódy w ryju [emoji48]
  13. Masakra [emoji41][emoji38][emoji5]
  14. Juz to widzę jak nie pijesz hehe [emoji5]
  15. Jak będzie jak w zeszłym roku to będzie git [emoji38]
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Moim się przejedziesz to sobie sprawdzisz czy ci starczy 205KM
  17. 12 na parapecie pierwsza flaszka będzie robiona
  18. Padre jak dobrze ze będziemy razem w pokoju to się powymieniamy co by nudy nie było [emoji38][emoji41] Zawartość dodana 1 minute later [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
  19. Dobry wybór [emoji38][emoji5]
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zawartość dodana 3 minutes later No to toyota nie ma co jechać bo was nie dogonie [emoji38] Liczę na kara furką dla potwierdzenia przeskoku [emoji5]
  21. I się zaczęło ustawianie po kątach [emoji5] ja jadę z knurowa jak zawsze się spóźnie ☻
  22. Ja się dostosuję do ogółu [emoji6]
  23. Narazie do mnie się nie odzywał więc w tym tygodniu się dogadajcie żeby nie było jakiegoś problemu u mnie jest miejsce tak jak mu pisałem non problemo Zawartość dodana 0 minutes later A jeszcze coś walada pisał czy może się zabrać więc mamy na pewno miejsce żeby go również ewentualnie zabrać
  24. Czyli co zabierasz go tak? Bo już zgłupiałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.