Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale ja uważam że nie ma co się ugadywac bo najlepsze są spontany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He czemu nie jak dogram wszystko to spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A po spocie jak za dobrych dobrych czasów do Tesco po waluwe i do Dimana [emoji5]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie dam rady jeszcze w tym tygodniu w przyszłym mogę być- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba ty ja ciągle jeżdżę drugi dzień [emoji26]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No czemu nie [emoji5]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E tam wprowadził do wprowadzenia jeszcze daleko ale dzisiaj pierwsza nocka bo mody już nie dał rady do starego mieszkania dotrzeć usnął tutaj to już się nie tarabanilem, dzisiaj druga część przeprowadzki A i witam również sąsiada [emoji38]- Spoty Katowice i okolice
Walada komu to się ma podobać tobie czy im bo jak ci się podobają to bierz i nie pytaj się tych rezaczy- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za dzisiaj- Spoty Katowice i okolice
Będę ale trochę później czekajcie jak coś- Spoty Katowice i okolice
Małym jak juz- Spoty Katowice i okolice
Myślę czy by się do was nie wybrać ale jak frekwencja się pojawi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziadkowi już takie bryki nie przystoją [emoji38]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No niezły kozak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest progres Felgi dojadą we wtorek to na długi weekend majowy furka juz będzie się trochę prezentować jeszcze jak się ciepło zrobi to okleić i będzie git [emoji38]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może uda się tam podjechać kumplowi to bym się odezwał oczywiście nie obiecuje- Spoty Katowice i okolice
W czerwcu jak co roku [emoji38]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hahaah[emoji1] [emoji1]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra przekonałes cie mnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale te wzór wyżej lepszy mi się wydaje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie te z tą obramowania są szerokie bo aż 6,5" http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6772130552 jeszcze takie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko a co myślicie o tych felgach mają trochę lepsze wymiary pod moje opony Czerwone Listwy już zamówione [emoji38] - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE