Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja poproszę ale to się zgadamy jak ja odbiorę swoją to porównamy dwie firmy, napędy i wykończenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z wyprzedaży rocznika ale po częsci konfigurowalem 6k taniej wyszło na wyprzedaży Zawartość dodana 1 minute later Trochę tak jak mówisz chodzi jak jakiś piździk ale za to pali 5l więc coś za coś [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
41000 przy tym wyposażeniu a co do silnika to niestety nie było wyboru litrowy 69 KM szału nie ma ale po mieście powinno wystarczyć. Wolnossaca jednostka a co do wyglądu to podobała się nam najbardziej z tych szkrabów Jak byłem u Stasia o up.a pytałem to z klima i jakimiś podstawowymi bajerami wyszło by mnie 40000 a tu mam 7" radio blutek, multifunkcja na kierze, szyby przednie elektryka lusterka zewnętrzne elektryczne i grzane i parę tam jeszcze wodotrysków [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to szkrab zamówiony Fajnie się tym jeździ ale te 3 cylindry to masakra [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tu temat obserwuje i czekam na rozwój sytuacji [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
waliłeś to mało powiedziane heheh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko po szkoleniu 4 dni to zdecydowanie za dużo jak dla mnie, masakra co tam się wyprawiało [emoji5]
-
Spoty Katowice i okolice
Z tą rejestracją z 1k max hehe [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie zadowolony fajna furka [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stary jak ten modziok jutro to sfinalizuje to się najebie chyba tyle z nim stresu mam, może być jeszcze ze będę musiał raz jeszcze szukać kogoś na to mieszkanie [emoji5]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jak temat wczoraj ogarnięty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i dotarłem i ja kurde sąsiedzi mnie na flache zgarneli [emoji5] a tak nie chciałem pić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to tez się pojawię jak się nic nie wysra- Spoty Katowice i okolice
Fajne ale stare juz niestety- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ideal Gregor [emoji5]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Klasyka gatunku [emoji5]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dzisiaj odpuszczam Nie dam rady- Spoty Katowice i okolice
Dokładnie jak nie tam to wcale- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na zator się też pisze juz mam urlop wpisany do kalendarza w czerwcu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratulacje [emoji5]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No musze się przyznać, że tak było ale trochę posiedzielismy na forum to zgłodniałem [emoji5] tak więc Stasiu tak jak mówiłem ty będziesz nam foczki chytal dla mnie może być kulawa hehe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale w tygodniu nic więc waga leci na pysk- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no normalny kebab w cieście jak byśmy jeszcze posiedzieli jakieś 15 minut to bym 3 wziął- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty schudniesz za nas dwóch i będziesz foczki naganial w cro [emoji5] - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE