Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Ja poproszę ale to się zgadamy jak ja odbiorę swoją to porównamy dwie firmy, napędy i wykończenie
  2. Z wyprzedaży rocznika ale po częsci konfigurowalem 6k taniej wyszło na wyprzedaży Zawartość dodana 1 minute later Trochę tak jak mówisz chodzi jak jakiś piździk ale za to pali 5l więc coś za coś [emoji5]
  3. 41000 przy tym wyposażeniu a co do silnika to niestety nie było wyboru litrowy 69 KM szału nie ma ale po mieście powinno wystarczyć. Wolnossaca jednostka a co do wyglądu to podobała się nam najbardziej z tych szkrabów Jak byłem u Stasia o up.a pytałem to z klima i jakimiś podstawowymi bajerami wyszło by mnie 40000 a tu mam 7" radio blutek, multifunkcja na kierze, szyby przednie elektryka lusterka zewnętrzne elektryczne i grzane i parę tam jeszcze wodotrysków [emoji5]
  4. No to szkrab zamówiony Fajnie się tym jeździ ale te 3 cylindry to masakra [emoji5]
  5. Ja tu temat obserwuje i czekam na rozwój sytuacji [emoji5]
  6. waliłeś to mało powiedziane heheh
  7. Siemanko po szkoleniu 4 dni to zdecydowanie za dużo jak dla mnie, masakra co tam się wyprawiało [emoji5]
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Z tą rejestracją z 1k max hehe [emoji5]
  9. Będzie zadowolony fajna furka [emoji5]
  10. Stary jak ten modziok jutro to sfinalizuje to się najebie chyba tyle z nim stresu mam, może być jeszcze ze będę musiał raz jeszcze szukać kogoś na to mieszkanie [emoji5]
  11. i jak temat wczoraj ogarnięty
  12. No i dotarłem i ja kurde sąsiedzi mnie na flache zgarneli [emoji5] a tak nie chciałem pić
  13. No to tez się pojawię jak się nic nie wysra
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Fajne ale stare juz niestety
  15. Ideal Gregor [emoji5]
  16. Klasyka gatunku [emoji5]
  17. Ja dzisiaj odpuszczam Nie dam rady
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dokładnie jak nie tam to wcale
  19. Na zator się też pisze juz mam urlop wpisany do kalendarza w czerwcu
  20. Gratulacje [emoji5]
  21. No musze się przyznać, że tak było ale trochę posiedzielismy na forum to zgłodniałem [emoji5] tak więc Stasiu tak jak mówiłem ty będziesz nam foczki chytal dla mnie może być kulawa hehe
  22. Ale w tygodniu nic więc waga leci na pysk
  23. Nie no normalny kebab w cieście jak byśmy jeszcze posiedzieli jakieś 15 minut to bym 3 wziął
  24. Ty schudniesz za nas dwóch i będziesz foczki naganial w cro [emoji5]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.