Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A formuła się nazywa autoslalom w gogle play
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko luz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko jak da radę to byłoby super A te jajeczka są w kolorze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam taką zainstalowana na fonie ☺Powagą Jak to się nazwa? Wilk i jajeczka w Google Play pierwsza pozycja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam taką zainstalowana na fonie ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Artur i w.co będziesz grał? Tylko tekken i NFS a akurat Carbon jest bardzo słabą częścią..... Trza najpierw gry wymienic. Potem upalać... Naciapane z Z2 Jak się da je wymienić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty ale widzę że parę tytułów jest z Anglii nie wiem czy to ważne Nie... To samo co grubas ale nie ma to jak pierwsza gruba wersja... Kultowa.... Miałem obie.... Naciapane z Z2 Świr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko zabieraj jak chcesz ja i tak w to nie ciupam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo co gorsza jest czy co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Takie coś mam Ciężkie pytania zadajesz Dwa pady i pilota jak coś Gruba to ona nie jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się na tym nie znam dam ci i mi wymień mogę cie zawieść Że niby co ja mam temu gościowi powiedzieć jak nie mam pojęcia co jest dobre Pogralbym w coś pokroju Dziana Sister z Commodore hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To też słabe ogólnie były nie wyciągnąłem się cykalem NFS i tekken A wracając do konsoli to nie jaram się bo to sprzęt zakupiłem w Anglii więc ma przerobiona wtyczkę więc nie jest to sprzęt igła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Same lipne jak na ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taki znalazłem cena wydaje się git tylko bez gier http://www.ceneo.pl/32505760#mh=Q6X6dUCU77009microsoftk7W9fSyphXdY8SejvuJyECEkyhOQpTqy-fzpzfLVdcJdQbyS3EnEpuTP2D4Vb7FkYBjlz80pVDNdpV59mPim0hVrnKdR-0zfaZW-aHIcVuPMb-0NBhTRITNFKpzzsnWvv73Tp9TJ9rU7e4rBV6cRuX_MN8R8lRv0U4ktbdwVNQTdpMueC7JlRgdtGg1CPIo70
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda juz myslalem.ze.pogram dzis na ps2 haha dalbym ci konsole i jakies wyscigi samochodowe plus tego raymana i cos z motorami zręcznościowego mam też nowego Dooma i Wormsy nowe ale to za trudneBędziesz jakiś dzień chciał to wpadaj... A jakie masz gry na PS2? Naciapane z Z2 Sprawdzę momento
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mogę jeździć bo po drinie jestem a z pożyczka żartowałem kaska jakiś film chce oglądać a była pierwsza ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak cie palce bolą to pożyczę ja od ciebie na dzisiaj z jakimiś fajnymi grami ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakim opakowaniu co ja jestem kolekcjoner czy co, w reklamowce to mam w szafie http://www.elektronicznyswiat.pl/p/444635-konsola-xbox-one-500-gb-z-urzadzeniem-kinect-gra-dance-central-spotlight-oraz-3-mce-xbox-live-gold-6qz-00082.html?T5D02786
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A z kadry ja mam wiedzieć jest jeszcze parę gier ja się na tym nie znam To sprzedaj to stare ps2.... Wiela za.to chcesz? :-D No ja kinecta nie mam wiec ci nie pożycze może pucek ma... Naciapane z Z2 Też chyba nie ma z tego co wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario ja się nie upieram przy żadnej konsoli mam ps2 i grałem mało na tym bo te pady mnie jakoś słabo przekonują i dlatego Xbox mnie urzeka tym kinektem bo można się powyglupiac ale przed zakupem chciałbym to gdzieś wypróbować bo nie chce wrócić jak przy ps2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde bo ostatnio zacząłem się tym trochę interesować a czy ja jestem graczem raczej nie ale trochę zabawy zimowymi wieczorami czemu nie, zabicie nudy pewnie dobre ale czym się te konsole różnią i którą wybrać to czarna magia masakra, musimy Mario na spokojnie o tym pogadać
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario sprawę mam warto kupić tego Xbox a one z tym kinektem bo myślę co by kupić i pograć z małym ino czy da radę grać I tu drugie pytanko ma ktoś pożyczyć taki wynalazek co by to przetestować?
-
Spoty Katowice i okolice
He sobota to co się dziwić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękował ☺