Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co byś tam potrzebował ? Mam mały problemik z autem, a dokładnie.....na kancie przedniej maski (nie widać tego z zewnątrz) i na jednych drzwiach pękł mi jakby lakier i zbiera się tam rdza, ciekawi mnie czy dałoby radę załapać się w ASO na jakąś naprawę i na pewno potrzebne są do tego znajomości.Co myślicie, jest jakaś szansa czy lepiej zapomnieć i od razu robić to na własną rękę? "Gwarancja Volkswagen AG na lakier i karoserię. /Opracowanie Kulczyk Tradex Sp. z o.o. Gwarancja na samochody osobowe VW , 01-06-2010/ 1. W uzupełnieniu opisanej wyżej gwarancji Volkswagena, Dostawca udziela kupującemu w odniesieniu do nowych samochodów, w zakresie karoserii: - 3 letniej gwarancji na brak wad lakierniczych, oraz -12 letniej gwarancji na nieprzerdzewienie karoserii (przez przerdzewienie należy rozumieć perforację blachy karoserii, postępującą od wewnątrz na zewnątrz), licząc od dnia przekazania samochodu pierwszemu kupującemu przez Dostawcę lub przez autoryzowanego dealera/partnera Volkswagena lub od daty pierwszej rejestracji, zależnie od tego, co nastąpi jako pierwsze. " Zagadaj do Stanley z Katowic on tam pracuje ☺ Diman, Stanley robi w VW? Bo myślałem, że w AudiTak robi w aso WV w Świętochłowicach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zagadaj do Stanley z Katowic on tam pracuje ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jeszcze na ilawie wiec nie zdąrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to czas na grilla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez chyba nie dam rady bo poniedziałek znowu delegacja i trzeba poogarniac wszystko, chodź jak się dobrze pouklada to wpadnę
-
Tacierzyństwo
Najniższa krajowa wynosi 1800 zł
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
8:54No to pobity nie ma dwóch zdań
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
To chwalcie się o której był zgon ☺
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
No i w domu dwie imprezy zaliczone w weekend i tu i tu było bosko ☺ podziękowania za tą pierwszą ale musze przyznać ze bania była dobra
-
Spoty Katowice i okolice
cena kosmos jak za takiego starucha + kilometrów za dużo najechanych Jeszcze nie jadą bo szwagier musiał dzisiaj z rana na załadunek jechać i jak jeszcze będzie stał po jego powrocie to pojedziemy a szwagra instersuje tylko b7 ? Nie tylko b7 jeszcze zagląda za mazda 6 ale b7 mo lepsze ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Jeszcze nie jadą bo szwagier musiał dzisiaj z rana na załadunek jechać i jak jeszcze będzie stał po jego powrocie to pojedziemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha w wolną sobotę ☺
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Hehe no to byście mieli rzeźnie ☺
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
No to dobrze bo juz myślałem ze się coś pokielbasilo
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
A co z twoją panią się dzieje coś nie tak?
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Hehe
-
Spoty Katowice i okolice
Nie zabierajcie mu marzeń o wygodzie ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na radiach się znam wiem jak załączyć i ustawić stacje ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Fajna bier posprawdzej i bier
-
Spoty Katowice i okolice
W końcu zrozumieliscie ze te wasze rezanie jest na hu. ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No po vinie wyszło ze kombinowane z przebiegiem odpuscilismy Pany a co myślicie o tej musze sprawdzić po vinie zobaczymy co będzie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6225769689
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasny sufit [emoji20] PS. Bier bo jak nie to ja po nią jadę! Nie strasz nie strasz jak będzie wporzadalu po vinie to będziemy kombinować dalej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To daj,znać bo sam jestwm ciekawNaciapane z Z2 Spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jutro sprawdzimy VIN i zobaczymy co dalej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-b7-avant-quattro-1-8t-163km-s-linebixenonserwis-zarejestrowany-ID6yd7rl.html Co tam myślicie o tej może ktoś zna