Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. No właśnie z wypasem bym nie przesadzal bo budżet słaby jak na mega wypas- 30k szkoda ze Tolka jest w sedanie a co do silnika to obojętnie, może być benzyna może być być diesel
  2. Szwagier szuka b7 jak by ktoś coś słyszał byłbym wdzięczny za info avant jak coś Siemanko w niedzielny wieczór
  3. Moje jeszcze jechało jakieś 3 kilometry na parking po wystrzale turbiny Podziękowania za dzisiaj
  4. Hmmm może i ja bym się pojawił na kebsa ok 19 myślę że dam radę ☺
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Podziękowania za dzisiaj fajnie i śmiesznie jak zawsze ☺
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja tez i miszka też
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Oki to jak cza to za mnie wyłozcie kasiore ja siadam do padaki i jada
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I jak tam z grillem robicie coś bo chętny jestem przyjechać
  9. A co się stało zaspalo się ☺
  10. Niecierpie niecierpiec hehe Widzę, że nas więcej jest ☺ Aloha z rana
  11. Ja będę jechał po robocie
  12. A na coś do grilla?Tez aczkolwiek musi być bezalkoholowe ☺
  13. Tez się piszę na grilla ☺
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    my + diman on to dopiero jest konstruktor Piszę się coś pod produkcję się ogarnie i dajemy ☺A tak w ogóle to spać nie możecie czy co A Ty spać nie możesz???He ja do roboty śmigałem my + diman on to dopiero jest konstruktor Piszę się coś pod produkcję się ogarnie i dajemy ☺A tak w ogóle to spać nie możecie czy co Domek Dimana przetestowany i bardzo wytrzymały, tylko trochę niewygodny Niewygodny bo nie przygotowałem się ze będziecie tam spać ☺
  15. Ładnie. jednak co sedan to sedan w b5 ☺
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    my + diman on to dopiero jest konstruktor Piszę się coś pod produkcję się ogarnie i dajemy ☺A tak w ogóle to spać nie możecie czy co
  17. Oki w takim razie odpuszczam piątek
  18. Mogę z tobą podjechać któregoś weekendu busemA ma w środku blachę minimum 1.70?2.6 długość2 z hakiem wysokość 1.4 szerokość No właśnie lipa z ta szerokością bo na szerokość musi być 1.7 żeby ją wepchnąć na kochałch waży kolo 350kgWaga to luz ale jak musi być 1.7 to nie pomogę przykro mi chociaż uwalnia te koła i pakujemy bez nich
  19. Mogę z tobą podjechać któregoś weekendu busemA ma w środku blachę minimum 1.70?2.6 długość2 z hakiem wysokość 1.4 szerokość
  20. No przyjadę na spota a po można ogarnąć jakąś trasę
  21. Kto tam się na piątek szykuje na spota bo nie wiem czy się gonić z roboty. Tomekstn będziesz może piz*zikiem bo chyba pozycze od szefa jego pascia to by my się kulneli gdzie na przejażdżkę
  22. Mogę z tobą podjechać któregoś weekendu busem
  23. Pierwszy raz mnie zabraknie i od razu lipa z wypadem
  24. To jedz i kup coś co cie zadowoli a resztę ci poprawimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.