Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry
-
Spoty Katowice i okolice
My też na załadunku ze szwagrem ale nuda
-
Spoty Katowice i okolice
I oby tak dalej
-
Spoty Katowice i okolice
2,5 nie kradną bo nie wiadomo kiedy stanie Mojego blb też się boją ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak robicie grupowe chipy u aligatora to się pisze z touranem
-
Spoty Katowice i okolice
Bier s-line są ponadczasowe ☺
-
Spoty Katowice i okolice
No to chwal się co to wybrałeś? Dawaj fotki bo ciekawy jestem a i jak tam mój napis zamówił się już ☺
-
Spoty Katowice i okolice
No to spoko To czyli we wtorek będzie co podziwiać [emoji12] We wtorek nie zdąrzy jej jeszcze zarejestrować
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli co kupiłeś czerwoną to mi chodziło o b7
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli co czerwoną ☺
-
Spoty Katowice i okolice
I nic ciekawego czy juz tranzakcje dogadujesz ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Siemanko coś bym jeszcze troncił nie ma kto smaka i samochodu wolnego żeby mnie gdzie zawieść ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Czekam na efekty jak to działa bo chciałbym to ojcu założyć tylko się zastanawiam co z tego będziediman dam Ci znać za parę dni czy to jest warte świeczki bo jak to testowaliśmy to było tak sobie a jak pojezdzilem trochę to zaczęło działać od 40cm czyli tak jak powinnoSpoko czekam na info mam 2 tygodnie czasu bo pojechał do niemiec wiec jest luz
-
Spoty Katowice i okolice
Czekam na efekty jak to działa bo chciałbym to ojcu założyć tylko się zastanawiam co z tego będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja juz od 2 godzin w robocie ☺Brawo my [emoji1]A ja już po reszta weekendu juz moja koniec roboty ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja juz od 2 godzin w robocie ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Odwieczny problem uczciwych ludzi ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Była już wrzucana na Gliwicach to jest od tego gościa co majki brał swoją b6 ładna na dobrym wypasie, tylko nie wiem czy już nie poszła Diman, wiem, że to jest od Miszela Pytanie czy opłaca się dawać 40k za B7 Chyba bym wolał dołożyć do b8 i olać te b7
-
Spoty Katowice i okolice
Była już wrzucana na Gliwicach to jest od tego gościa co majki brał swoją b6 ładna na dobrym wypasie, tylko nie wiem czy już nie poszła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za wczoraj a teraz do pracy rodacy ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Emigranty głosu nie mają ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Luz Mirek z Ośkiem mnie zgarną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki to czekam na info będę u mamy do czasu aż Kaśka z roboty wróci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki to jadę o której i gdzie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[emoji38] Git, tak się składa że będę miał kierowcę, całkiem przypadkiem... I całkiem przypadkiem jedziesz przez Knurów ☺