Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. He no może nas przedstawisz w końcu ☺
  2. Czyli po spocie jadymy do hemi ☺
  3. He może wpadniemy ekipą z a4 na tą waszą wigilię po spocie ☺
  4. Miron jeszcze nie wiem ,ale ja mam ponad 200km to jest kawalek[emoji6]tąpniete z LG F60 A ja mam 1100km, tak więc te 200 to taki spacerek Mnie nikt nie przebije chyba...Ale ty masz a5 ty się nie liczysz ☺
  5. A ten dalej o autach ludzie to potęga
  6. No to gruby spot się szykuje ☺
  7. Audi to nie wstęp jak to ci poprawi Libido to pojadę toyota ☺
  8. Postaram się być ☺ Może wezmę i rodzinę
  9. Sorry ale odpadam weszlem do chałupy dopiero i jeszcze kąpiel i juz mi się nie chce
  10. Aloha pijoki dziś nasz dzień chyba się tam na kebsa przyjadę na 19 powinienem się pojawić ☺
  11. a na Arenie miejsca parkingowe od 326 do 343 , to są akurat te przy placu nauki jazdy widzę Diman ,że będzie zmiana na coś z inteligentnym licznikiem Będzie jak moje oddam na złom myślę że nie szybko ☺Aloha z rana
  12. Mamy swoje miejsce i owszem jak wjeżdżasz wjazdem od Zabrza to pierwsza alejka w prawo do końca i tam zawsze jesteśmy jakąś większą lub mniejszą grupą nie da się zauważyć Mowa o forum oczywiście
  13. Ach te futerkowe koleżanki z podstawówki najfajniejsze są ☺
  14. Jakie foty teraz żałują a jak proponował ze z futerkiem pozna to się bali iść ☺
  15. Przed 2 w nocy a ja już o 5 po mamę jechałem
  16. A czemu nie jak fajny nie mam pierdolca na audi na siłę
  17. No tak zrobimy ☺a ja już znowu na nogach i kieruje wozidlem touran bardzo przyjemne auto słabe ale fajne
  18. Podziękowania za dzisiaj następny pijący bo za kierującego mi się spać chce ☺
  19. Info ja jestem jeszcze w robocie i musze jeszcze jechać rzucić okiem na jedną robotę w Chorzowie ale jesteśmy ugadani na kebaba będziemy ekipą z knurowa
  20. Ty się masz dobrze przynajmniej pić nie będziesz musiał ☺
  21. Będę miał tourana od ojca wiec jest 6 miejsc do dyspozycji
  22. Dobra widzę ze macie smaki to ja ogarniam transport mam 3 miejsca to się zabierzecie wszyscy czyli Tomek Egon Miron a majka możemy potem odwiesc na chatę ale nie wiem jak to jeszcze będzie czasowo dam znać
  23. Ja mogę też się pojawić ale pił niestety nie mogę do roboty idę w sobotę i mogę kogoś pijacego zabrać z knurowa ale to dopiero około 18.30
  24. No właśnie o takich osobach mówiłem oni nie liczą kasy na fury
  25. Ten kto kupi ta furę to już w garażu ma wszystkie te fury o których ty mówisz porostu brakuje mu akurat tej ☺

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.