Treść opublikowana przez diman
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Nie zapij się na szkoleniu i szerokości na trasie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Świr ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Ach ta robota
-
Spoty Katowice i okolice
No to gites ze idzie ku lepszemu ☺
-
Spoty Katowice i okolice
U mnie też o % dzisiaj za kierowcę robię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Napisz coś bliżej... kto był? P.S. Diman klikaj na ikonę foto i wtedy masz emotikony lub foto..[emoji15] [emoji12] [emoji14] Ja od dziś używam tapa na nowym telefonie więc Proszę o wyrozumiałość...bo za Huta nie ogarniam ale jutro w robocie poćwicze.. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Diman widzisz moje emotikony? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Ja je widzę ale jak siedzisz z kompa to nie widzą [emoji4] Siemanko [emoji113]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękowania za wczoraj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będziesz jesteś ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za dzisiaj ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Na Silesia jak dobrze kojarzę
-
Spoty Katowice i okolice
No jak ty będziesz to przyjada ☺ weź mi bluza od wiktora na spot przy okazji
-
Spoty Katowice i okolice
Będzie tam kto u was na spocie bo bym się przejechał ale nie chce samemu postać ☺
-
Spoty Katowice i okolice
kapa motoru góra do roboty, dół ok E to nie tak źle jakieś 1500 i dalej jeździsz dam ci furę jak zrobisz za 1500 to kupuje ci flaszkę na kołysceMówisz ze głowica do roboty planowanie, gniazda pewnie jakiś zawór do wymiany, koplecik uszczelniaczy, może trochę przesadziłem bo ty jeszcze robocizne musisz doliczyć w 2k powinieneś się zmieścić ☺ kapa motoru góra do roboty, dół ok Witam Michal rób b6-kę i targaj kolejne 400 stofffki Ile 5000 pln pęknie? nie ma jeszcze wyceny,chcą zrobić na tip-top to trzeba do niej włożyć według mnie +- 6k (głowica+ rozrząd+ turbo+ sprzegło i dwumas bo po wyjęciu motoru bedzie wgląd w te rzeczy) No to to nie jest tylko góra bo prawie cały komplet a to już 6k lekko
-
Spoty Katowice i okolice
kapa motoru góra do roboty, dół ok E to nie tak źle jakieś 1500 i dalej jeździsz
-
Spoty Katowice i okolice
No i co ci pajda stwierdzili konkretnie
-
Spoty Katowice i okolice
Żul [emoji12]
-
Spoty Katowice i okolice
No to nieźle dowalili z kręceniem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pierdziele będzie bez ikonek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jest szefie się robi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A czemu emotki się nie pokazuja Czemu nie mogę wstawiać emotek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mamy to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdzie są te opcje bo mnie ten podpis wk***ia Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam żadnych napinek do felg nie mam 17" mi w zupełności wystarczy Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka Cholerę ustawiłem tego topatolka i cholerny podpis się ustawił musze się tego nauczyć Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka