Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Ja będę ok 19:00 (bo na 18 jadę jeszcze do klienta).Z racji że jutro szykuje się "hard job" to mogę dwa kielony symbolicznie wychylić. P.S. Od naszej ostatniej imprezy w Mironowym biurze została biała żubrówka napoczęta więc ją przyniosę i można dokończyć. A ja mam krupniczek juz skitrany
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemanko wpadajcie na Gliwice dzisiaj będzie imprezka i jak zwykle kebabik
  3. Ale super cytat Oki połoweczka wrzucone do zamrażalnika
  4. piszę się na jedno miejsce i na lekki melanż hehe Git, trzeba tylko dogadać szczegóły Oki zdzwonimy się po południu Spoko jakiś półek znajdę Ok, włóż tam coś do zamrażarki bo za chwilę wyjeżdżam z domu i już tu nie wracam do wieczora piszę się na jedno miejsce i na lekki melanż hehe Git, trzeba tylko dogadać szczegóły Oki zdzwonimy się po południu Spoko jakiś półek znajdę Ok, włóż tam coś do zamrażarki bo za chwilę wyjeżdżam z domu i już tu nie wracam do wieczora
  5. piszę się na jedno miejsce i na lekki melanż hehe Git, trzeba tylko dogadać szczegóły Oki zdzwonimy się po południu
  6. piszę się na jedno miejsce i na lekki melanż hehe
  7. Jestem za imprezka bo ostatnie była bardzo gustowna ino kawa z solą słabo smakowała, także myśleć co i jak bo też muszę za transportem się rozejrzeć
  8. siemanko Gregor kopę lat co tam u ciebie nie inaczej pewnie dlatego nie wchodzi na forum
  9. o to było by super tylko gdzie on sie podziewa pewnie fele przymierza
  10. no i to mi się podoba chociaż z tym piciem to miało być na lajcie
  11. ma ktoś ten czujnik lakieru może bo wiem, ze ktoś miał?
  12. pomału do przodu co Ci lekarz powiedział ? W sumie to nic konkretnego odstawił mi już leki i mam jeszcze sobie dychnąć A mam pytanko ma ktoś po blisku pożyczyć czujnik lakieru? Na dzisiaj bym potrzebował Jestem za mam dużo czasu he
  13. on nie ma dzisiaj urodzin to jest ściema fejsowa i forumowa chociaż nie wiem dla czego tak zrobił jeszcze jutro urlop i możliwe, że trzeba będzie zacząć robotę po 2 miesiącach laby
  14. ofiary muszą być na wojnie trzeba strzelać
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak tam Ala usnęła?
  16. No i w końcu browarka pije mniam i jest to browarek alko he
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Aloha
  18. Ja nie zdążę bo ok. 18 wyjeżdżamy z Croati
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co tam w CRO? DIman bez % daje rade? Wy nadrabiacie? Podziwiam, podziwiam a z drugiej strony jak On to ogarnia - TWARDZIEL Niestety trzeba dawać sobie radę wale ino bez alko Bronka co by było nie wypaść z formy :-)
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja fury nie myje bo zacznie padać hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.