Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę ok 19:00 (bo na 18 jadę jeszcze do klienta).Z racji że jutro szykuje się "hard job" to mogę dwa kielony symbolicznie wychylić. P.S. Od naszej ostatniej imprezy w Mironowym biurze została biała żubrówka napoczęta więc ją przyniosę i można dokończyć. A ja mam krupniczek juz skitrany
-
Spoty Katowice i okolice
Siemanko wpadajcie na Gliwice dzisiaj będzie imprezka i jak zwykle kebabik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale super cytat Oki połoweczka wrzucone do zamrażalnika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piszę się na jedno miejsce i na lekki melanż hehe Git, trzeba tylko dogadać szczegóły Oki zdzwonimy się po południu Spoko jakiś półek znajdę Ok, włóż tam coś do zamrażarki bo za chwilę wyjeżdżam z domu i już tu nie wracam do wieczora piszę się na jedno miejsce i na lekki melanż hehe Git, trzeba tylko dogadać szczegóły Oki zdzwonimy się po południu Spoko jakiś półek znajdę Ok, włóż tam coś do zamrażarki bo za chwilę wyjeżdżam z domu i już tu nie wracam do wieczora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piszę się na jedno miejsce i na lekki melanż hehe Git, trzeba tylko dogadać szczegóły Oki zdzwonimy się po południu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piszę się na jedno miejsce i na lekki melanż hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem za imprezka bo ostatnie była bardzo gustowna ino kawa z solą słabo smakowała, także myśleć co i jak bo też muszę za transportem się rozejrzeć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko Gregor kopę lat co tam u ciebie nie inaczej pewnie dlatego nie wchodzi na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o to było by super tylko gdzie on sie podziewa pewnie fele przymierza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i to mi się podoba chociaż z tym piciem to miało być na lajcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ma ktoś ten czujnik lakieru może bo wiem, ze ktoś miał?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomału do przodu co Ci lekarz powiedział ? W sumie to nic konkretnego odstawił mi już leki i mam jeszcze sobie dychnąć A mam pytanko ma ktoś po blisku pożyczyć czujnik lakieru? Na dzisiaj bym potrzebował Jestem za mam dużo czasu he
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomału do przodu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
on nie ma dzisiaj urodzin to jest ściema fejsowa i forumowa chociaż nie wiem dla czego tak zrobił jeszcze jutro urlop i możliwe, że trzeba będzie zacząć robotę po 2 miesiącach laby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ofiary muszą być na wojnie trzeba strzelać
-
Spoty Katowice i okolice
jak tam Ala usnęła?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i w końcu browarka pije mniam i jest to browarek alko he
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam po powrocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie zdążę bo ok. 18 wyjeżdżamy z Croati
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha
-
Spoty Katowice i okolice
Co tam w CRO? DIman bez % daje rade? Wy nadrabiacie? Podziwiam, podziwiam a z drugiej strony jak On to ogarnia - TWARDZIEL Niestety trzeba dawać sobie radę wale ino bez alko Bronka co by było nie wypaść z formy :-)
-
Spoty Katowice i okolice
Ja fury nie myje bo zacznie padać hehe