Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Diman jak zdrówko?? :hi:pomału wyciągają ze mnie ten syf, jeszcze trochę to potrwa ale zmierzają w dobrym kierunku
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. Nie to to nie to ustrojstwo
  5. Podziękowania Stasiu za odwiedziny kebabik wyborny chodź lekko inny smak miał niż zwykle Przy tych ilościach antybiotyków nie ma sprawy fajnie było Cię zobaczyć, szkoda, że w takich okolicznościach PS. nie pocisło Cię po tym kebabie ? bo by mi CIę było szkoda Nie no luz sprawy w normie he
  6. Podziękowania Stasiu za odwiedziny kebabik wyborny chodź lekko inny smak miał niż zwykle Przy tych ilościach antybiotyków
  7. Widzisz go VIP-ów se zaprosił :-)
  8. W końcu [emoji106] Jak tam? Jest diagnoza?Niby jest ale wogole nie jestem z niej zadowolony jakąś k**ewska bakteria się mnie uczepila i teraz mnie faszeruja antybiotykami
  9. No to gratulacje nowych włości :-D A ja zmieniłem mieszkanie po remoncie na szpital :@
  10. Starałem się samemu w sensie antybiotyk i wyrko w domu ale musieli mnie do szpitala jednak odnieść a co do cro to chyba wyzdrowieje do tej pory wodeczka już jest a i kasiora też już wymieniona a więc nie mogę dać d*py Na ortopedii leżę
  11. No i leczenie domowe się nie powiodło od dzisiaj szpital miejski w Gliwicach może coś w końcu znajdą bo noga coraz gorsza a te w białych kitlach tez narazie nic nie wiedzą
  12. Ja odpadam niestety nie umie chodzić przez kolano :-(
  13. No i siadło kolano od dzisiaj L4 zobaczymy na jak długo
  14. Podziękowanie za dzisiaj kebabiki wporzowe hehe
  15. Ja tak samo...nawet do Tomka stn dzwoniłem ale w pracy był się okazało i mój plan wyskoczenia do Gliwic spalił na panewce . Cza było dzwonić byśmy pojechali ale ja i tak wszamalem jednego ale u nas na dzielni
  16. Siemanko szkoda ze dzisiaj nie ma spota bo mam za***isty smak na kebaba
  17. aloha widzę, że jak ja się już nie pojawię na spocie to nikogo nie ma lipa jakaś kiedy jakąś klubową imprezkę tworzymy
  18. Siemanko Jak co nie którzy już wiedzą padł mi tel. I straciłem wszystkie kontakty i chciałbym je odzyskać wiec prosiłbym o podesłanie na tel. Albo PW kontaktu do siebie będę bardzo wdzięczny z góry dziękuję
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemanko Jak co nie którzy już wiedzą padł mi tel. I straciłem wszystkie kontakty i chciałbym je odzyskać wiec prosiłbym o podesłanie na tel. Albo PW kontaktu do siebie będę bardzo wdzięczny z góry dziękuję
  20. dopiero dzisiaj rano puściło No dałem dałem ... Zapomnaiłem i tyle i chwała tobie że czuwasz nademną... [emoji12] czuwam czuwam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.