Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. również dziękuje chodź przepraszam za słabą organizacje trzeba były jeszcze na Knurów podjechać do knajpy uderzyliśmy na małego browarka z dzieciakami oczywiście właśnie wszedłem do chaty
  2. albo koleżanką
  3. dobrze że Cie jeszcze różowym nie zrobił bo jest taki koleś na forum
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to możemy się umówić że jak ty nie pijesz to ja też dotrzymam ci kroku i się narąbie za to
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    rozmowy do kieliszka
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wyrzuceni z A4 Klubu założyli sobie swoje forum a można gdzieś poczytać za co ich wyrzucili itp ? kurcze jak ciężko nie przeklić nawet pisząc nie idzie nic poczytać chyba, że w jakiś wątkach bo zachowali to dla siebie Zarząd oczywiście
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wyrzuceni z A4 Klubu założyli sobie swoje forum
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chociaż idzie poczytać bez logowania Grubciu czemu ciebie nie widzę na Zatorze???? boi się hehe dobry
  9. już dawno nie ma Krola i Darii jest tylko Krolu
  10. wybiera się ktoś może na Arenę do Gliwic na karuzele ze szkrabem bądź bez
  11. kurde to może jak wszyscy biorą to i ja wezmę a będę miał jakiś fajny domek
  12. Co tu się dzieje ? przecież mnie i kaśkę to się na zator już z automatu wpisuje !!
  13. Mario nie mów mu bo spierniczy Ci na niej lakier hehe
  14. dwie kuchenki przed blokiem jedna w kuchni tobie się przelewa no no
  15. Młody nie unoś się cieszymy się twoim szczęściem dobra decyzja
  16. cykor Nie cykor, a dotrzymanie słowa kumplowi luz i tak już jest po hehe
  17. ważne, żeby się wam podobało i sprawowało i bezawaryjnosci życzę osobiście jestem za kupnem 3 letniego na full wypasie, ale za to co nówka to nówka
  18. Diman co Ty wiesz o zabijaniu Ty stara d*pa jesteś lol może i stara du jestem i o zabijanie nie wiem nic ale mi nie powiesz ze ta szara chodźmy przy tych światłach groźniej nie wygląda
  19. Czekaj na tą drugą jest o niebo lepsza. ten RS jest może kultowy ale z wyglądu juz ząb czasu ja nadgryzł starzeje się dużo szybciej niż ten RS b5
  20. Komuś kawę o tej porze? Byłem blisko ..bym wiedział ,że parzysz chyba od niego nie chcesz on cukruje solą
  21. Ano charakter ma tu duże znaczenie
  22. Nie wiem jak wy tam wychowujecie te wasze kobitki ale moja to mi jeszcze pyszną sałatkę zrobiła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.