Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
również dziękuje chodź przepraszam za słabą organizacje trzeba były jeszcze na Knurów podjechać do knajpy uderzyliśmy na małego browarka z dzieciakami oczywiście właśnie wszedłem do chaty
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
albo koleżanką
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
cykorzą
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
dobrze że Cie jeszcze różowym nie zrobił bo jest taki koleś na forum
-
Spoty Katowice i okolice
to możemy się umówić że jak ty nie pijesz to ja też dotrzymam ci kroku i się narąbie za to
-
Spoty Katowice i okolice
rozmowy do kieliszka
-
Spoty Katowice i okolice
wyrzuceni z A4 Klubu założyli sobie swoje forum a można gdzieś poczytać za co ich wyrzucili itp ? kurcze jak ciężko nie przeklić nawet pisząc nie idzie nic poczytać chyba, że w jakiś wątkach bo zachowali to dla siebie Zarząd oczywiście
-
Spoty Katowice i okolice
wyrzuceni z A4 Klubu założyli sobie swoje forum
-
Spoty Katowice i okolice
chociaż idzie poczytać bez logowania Grubciu czemu ciebie nie widzę na Zatorze???? boi się hehe dobry
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
już dawno nie ma Krola i Darii jest tylko Krolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wybiera się ktoś może na Arenę do Gliwic na karuzele ze szkrabem bądź bez
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
kurde to może jak wszyscy biorą to i ja wezmę a będę miał jakiś fajny domek
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Co tu się dzieje ? przecież mnie i kaśkę to się na zator już z automatu wpisuje !!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario nie mów mu bo spierniczy Ci na niej lakier hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dwie kuchenki przed blokiem jedna w kuchni tobie się przelewa no no
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Młody nie unoś się cieszymy się twoim szczęściem dobra decyzja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cykor Nie cykor, a dotrzymanie słowa kumplowi luz i tak już jest po hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cykor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ważne, żeby się wam podobało i sprawowało i bezawaryjnosci życzę osobiście jestem za kupnem 3 letniego na full wypasie, ale za to co nówka to nówka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman co Ty wiesz o zabijaniu Ty stara d*pa jesteś lol może i stara du jestem i o zabijanie nie wiem nic ale mi nie powiesz ze ta szara chodźmy przy tych światłach groźniej nie wygląda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czekaj na tą drugą jest o niebo lepsza. ten RS jest może kultowy ale z wyglądu juz ząb czasu ja nadgryzł starzeje się dużo szybciej niż ten RS b5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Komuś kawę o tej porze? Byłem blisko ..bym wiedział ,że parzysz chyba od niego nie chcesz on cukruje solą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano charakter ma tu duże znaczenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem jak wy tam wychowujecie te wasze kobitki ale moja to mi jeszcze pyszną sałatkę zrobiła