Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. zawsze przyjmujemy Bo tak gańba samemu jechać nie znać nikogo Gańba to będzie jak nie przyjedziesz, bo nikogo nie poznasz a ludzie warci poznania
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja nie podziękuję bo nie ma za co heh
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dokładnie
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Będziesz na letnim kole? No pefka! Będę na lecie bo nie chce mi się zmieniać na zimę naciepane z GT-I9195 Po co zima jak jej nie ma
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jo tam wos znowu odwiedza, cieszycie się co hehe
  6. Wczoraj Tomi krótko po 10 na skrzyzowaniu szpitalnej i Wilsona
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to pysk Pajda zarzucilem dzisiaj twoje springi ale późno było więc jeszcze nie wiem jak to siedzi, jutro będę widział za dnia to określe. wyślij mi cenę na PW za oczywiście tył
  8. A właśnie chciałem jechać dobrze że tu zajrzałem
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No jesteś jak każdy tutaj. Nie ma co ukrywać no może poza dziadkiem Dimanem Zauważ, że dziadkowi Dimanowi do pełnego Slina brakuje już tylko listew I dokładki na tył, która u niego leży. I nie mówię co mu brakuje ale komentuje to co wczoraj mówił na spocie - i nie tylko wczoraj... Nie wtrącaj się. O wypraszam sobie dokladka jest już na aucie z dobre pół roku hehe
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dziękuję za dzisiaj
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ładne będziesz jutro - jak tak to weź ze sobą te springi będę po nie u was
  12. To RS4 może być ekonomiczny Gaz założył hehe
  13. Na drodze szału nie ma w mocy i przyspieszeniu ale wyglądała ładnie, poszła do ryla z zofiówki
  14. Siemanko dzięki za wczoraj szkoda, że tak szybko musiałem uciekać ale bmw sprzedane i można dalej kupować heh
  15. U mnie też lipa moja jeszcze siedzi w robocie
  16. Diman kolekcjonujesz jeszcze te korki/nakrętki?? Mogę Ci zabrać bo trochę już mi się nazbierałoJa jutro będę ale znowu 21 czy coś jasne ze zbieram i chętnie przyjmę do przedszkola nosisz ? nie jakaś koleżanka mamy zbiera na wózek przecież takie coś było w latach 90tych teraz tez jeszcze widocznie dziala
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    U kaski był problem z urlopem dostała ultimatum początek lipca albo sierpnia to wzięła to drugie heh Ty bo Kaśka mi tu mówi ze może przerobić na wrzesień trzeba pomyśleć jak coś hmmm
  18. Diman kolekcjonujesz jeszcze te korki/nakrętki?? Mogę Ci zabrać bo trochę już mi się nazbierałoJa jutro będę ale znowu 21 czy coś jasne ze zbieram i chętnie przyjmę do przedszkola nosisz ? nie jakaś koleżanka mamy zbiera na wózek
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ale podupcyłem te cytowanie heh
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman, my też chcemy jechać do CRO.....najprawdopodobniej początek września..... Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować... chyba zajob hehe Kaj na wakacje? Wysłane z taboreta G3 A nie wiem jeszcze chorwacja chodzi mi po głowie ale nie wiem Diman, my też chcemy jechać do CRO.....najprawdopodobniej początek września..... No my mamy urlopy początek sierpnia zmień i jedziemy razem
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...chyba zajob heheKaj na wakacje? Wysłane z taboreta G3 A nie wiem jeszcze Bułgaria chodzi mi po głowie ale nie wiemMy szukamy w górach. Pod kątem dzieci. Masz jakąś miejscowke? Wysłane z taboreta G3 zakopiec- mam fajna nie drogo miejscowe
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...chyba zajob heheKaj na wakacje? Wysłane z taboreta G3 A nie wiem jeszcze chorwacja chodzi mi po głowie ale nie wiem
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować... chyba zajob hehe
  24. Diman kolekcjonujesz jeszcze te korki/nakrętki?? Mogę Ci zabrać bo trochę już mi się nazbierałoJa jutro będę ale znowu 21 czy coś jasne ze zbieram i chętnie przyjmę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.