Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze przyjmujemy Bo tak gańba samemu jechać nie znać nikogo Gańba to będzie jak nie przyjedziesz, bo nikogo nie poznasz a ludzie warci poznania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze przyjmujemy
-
Spoty Katowice i okolice
A ja nie podziękuję bo nie ma za co heh
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie
-
Spoty Katowice i okolice
Będziesz na letnim kole? No pefka! Będę na lecie bo nie chce mi się zmieniać na zimę naciepane z GT-I9195 Po co zima jak jej nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
Jo tam wos znowu odwiedza, cieszycie się co hehe
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj Tomi krótko po 10 na skrzyzowaniu szpitalnej i Wilsona
-
Spoty Katowice i okolice
No to pysk Pajda zarzucilem dzisiaj twoje springi ale późno było więc jeszcze nie wiem jak to siedzi, jutro będę widział za dnia to określe. wyślij mi cenę na PW za oczywiście tył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A właśnie chciałem jechać dobrze że tu zajrzałem
-
Spoty Katowice i okolice
No jesteś jak każdy tutaj. Nie ma co ukrywać no może poza dziadkiem Dimanem Zauważ, że dziadkowi Dimanowi do pełnego Slina brakuje już tylko listew I dokładki na tył, która u niego leży. I nie mówię co mu brakuje ale komentuje to co wczoraj mówił na spocie - i nie tylko wczoraj... Nie wtrącaj się. O wypraszam sobie dokladka jest już na aucie z dobre pół roku hehe
-
Spoty Katowice i okolice
Dziękuję za dzisiaj
-
Spoty Katowice i okolice
Ładne będziesz jutro - jak tak to weź ze sobą te springi będę po nie u was
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To RS4 może być ekonomiczny Gaz założył hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na drodze szału nie ma w mocy i przyspieszeniu ale wyglądała ładnie, poszła do ryla z zofiówki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko dzięki za wczoraj szkoda, że tak szybko musiałem uciekać ale bmw sprzedane i można dalej kupować heh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie też lipa moja jeszcze siedzi w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman kolekcjonujesz jeszcze te korki/nakrętki?? Mogę Ci zabrać bo trochę już mi się nazbierałoJa jutro będę ale znowu 21 czy coś jasne ze zbieram i chętnie przyjmę do przedszkola nosisz ? nie jakaś koleżanka mamy zbiera na wózek przecież takie coś było w latach 90tych teraz tez jeszcze widocznie dziala
-
Spoty Katowice i okolice
U kaski był problem z urlopem dostała ultimatum początek lipca albo sierpnia to wzięła to drugie heh Ty bo Kaśka mi tu mówi ze może przerobić na wrzesień trzeba pomyśleć jak coś hmmm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman kolekcjonujesz jeszcze te korki/nakrętki?? Mogę Ci zabrać bo trochę już mi się nazbierałoJa jutro będę ale znowu 21 czy coś jasne ze zbieram i chętnie przyjmę do przedszkola nosisz ? nie jakaś koleżanka mamy zbiera na wózek
-
Spoty Katowice i okolice
Ale podupcyłem te cytowanie heh
-
Spoty Katowice i okolice
Diman, my też chcemy jechać do CRO.....najprawdopodobniej początek września..... Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować... chyba zajob hehe Kaj na wakacje? Wysłane z taboreta G3 A nie wiem jeszcze chorwacja chodzi mi po głowie ale nie wiem Diman, my też chcemy jechać do CRO.....najprawdopodobniej początek września..... No my mamy urlopy początek sierpnia zmień i jedziemy razem
-
Spoty Katowice i okolice
Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...chyba zajob heheKaj na wakacje? Wysłane z taboreta G3 A nie wiem jeszcze Bułgaria chodzi mi po głowie ale nie wiemMy szukamy w górach. Pod kątem dzieci. Masz jakąś miejscowke? Wysłane z taboreta G3 zakopiec- mam fajna nie drogo miejscowe
-
Spoty Katowice i okolice
Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować...chyba zajob heheKaj na wakacje? Wysłane z taboreta G3 A nie wiem jeszcze chorwacja chodzi mi po głowie ale nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
Zajazd taki, że nie ma kiedy załadować... chyba zajob hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman kolekcjonujesz jeszcze te korki/nakrętki?? Mogę Ci zabrać bo trochę już mi się nazbierałoJa jutro będę ale znowu 21 czy coś jasne ze zbieram i chętnie przyjmę