Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie wiem bracie bo roboty ostatnio multum i czasu mało ale się napewno pokaże jak chwilka wpadnie :-)
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Najgorsze że przez te mochery głosowałem na PO i teraz żałuje....Lepiej na PO niż tego niskiego terrorysteTo nie temat na tutaj...Wyleczyłem się z TVN No to co flacha?
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A po za tym ja głosowałem na bez partyjnych u mnie w mieście
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Najgorsze że przez te mochery głosowałem na PO i teraz żałuje.... Lepiej na PO niż tego niskiego terroryste
  5. Od początku mówiłem Ci że winę ponoszą słabe amory Amory są dobre - 75% skuteczności sprawdzałem, jak już to były za długie do tych sprężyn a co do dziadkowania to nie jest tak źle, ale jak zaczyna na tym już cierpieć fura to trzeba to przerwać.
  6. Aloha No i era dimanowej gleby z tyłu wyprowadziła się z auta w końcu, bo nie mogłem już na te auto patrzeć. teraz jest przód hr + tył ori 1ba wygląd taki sobie ale komfort wyśmienity. No i obniżenie z tyłu pozbyły mnie odboji przez dobijanie amora do końca
  7. Jak zjemy obiadek to podjedziemy myślę że po 14 będziemy Podziękowania za miłe spotkanie do zaś
  8. Dobra nie chce mi się dzisiaj robić tych sprężyn w sobotę się to ogarnie będę tam dzisiaj
  9. To ja wezmę swojego łobuza Może Diman ze swoim wpadnie, jutro ma chyba wolne Jutro mam wolne i owszem ale chyba ogarnę te moje tylne sprężyny które mnie już mocno wkurzają jak się obrobie to wpadnę na chwilę Przy święcie bydziesz sprężyny wymienioł... prosza Cie Bo w inne dni nie ma czasu a rodzice furę potrzebują na wyjazd ja z resztą też
  10. To ja wezmę swojego łobuza Może Diman ze swoim wpadnie, jutro ma chyba wolne Jutro mam wolne i owszem ale chyba ogarnę te moje tylne sprężyny które mnie już mocno wkurzają jak się obrobie to wpadnę na chwilę
  11. Również dzięki za dzisiaj
  12. Były dobre ale bez szału A po za tym to tobie miały leżeć
  13. Miron w końcu te wozidło zaczęło wyglądać ekstra wózek muszę kiedys obczaić na żywo
  14. No to będę musiał tam kiedyś podjechać obczaić
  15. Aloha Pucol w końcu lotka założona auto nabrało rasowego wyglądu he dzięki jeszcze raz A jak tam żabojady warto ich odwiedzić?
  16. Miron lansujący sie pod kościołem białasem po południu
  17. Juppi polska mistrzem świata
  18. Nie będę tego komentował, mówiłem to już na miejscu, napiszę to tylko raz i na dodatek ostatni raz, w h*j się zawiedliśmy Gdyby nie ten klub to nie było by tego ślubu/wesela, sporo razem przeszliśmy a tu taka kpina, przynajmniej zawitali Ci na których można zawsze liczyć! DZIĘKUJEMY Święte słowa amen podziękował jeszcze raz za wyśmienitą zabawę :-)
  19. Ano miałem filmik ale jako, że nie było nic na nim widać to skasowalem :-)
  20. Podziękowania za wczoraj dla żonkosia i organizatora :-)
  21. Nawet nie żartuj... obawiam się że nie żartuję chodź staram się jak mogę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.