Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem bracie bo roboty ostatnio multum i czasu mało ale się napewno pokaże jak chwilka wpadnie :-)
-
Spoty Katowice i okolice
Najgorsze że przez te mochery głosowałem na PO i teraz żałuje....Lepiej na PO niż tego niskiego terrorysteTo nie temat na tutaj...Wyleczyłem się z TVN No to co flacha?
-
Spoty Katowice i okolice
A po za tym ja głosowałem na bez partyjnych u mnie w mieście
-
Spoty Katowice i okolice
Najgorsze że przez te mochery głosowałem na PO i teraz żałuje.... Lepiej na PO niż tego niskiego terroryste
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Od początku mówiłem Ci że winę ponoszą słabe amory Amory są dobre - 75% skuteczności sprawdzałem, jak już to były za długie do tych sprężyn a co do dziadkowania to nie jest tak źle, ale jak zaczyna na tym już cierpieć fura to trzeba to przerwać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha No i era dimanowej gleby z tyłu wyprowadziła się z auta w końcu, bo nie mogłem już na te auto patrzeć. teraz jest przód hr + tył ori 1ba wygląd taki sobie ale komfort wyśmienity. No i obniżenie z tyłu pozbyły mnie odboji przez dobijanie amora do końca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak zjemy obiadek to podjedziemy myślę że po 14 będziemy Podziękowania za miłe spotkanie do zaś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra nie chce mi się dzisiaj robić tych sprężyn w sobotę się to ogarnie będę tam dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja wezmę swojego łobuza Może Diman ze swoim wpadnie, jutro ma chyba wolne Jutro mam wolne i owszem ale chyba ogarnę te moje tylne sprężyny które mnie już mocno wkurzają jak się obrobie to wpadnę na chwilę Przy święcie bydziesz sprężyny wymienioł... prosza Cie Bo w inne dni nie ma czasu a rodzice furę potrzebują na wyjazd ja z resztą też
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja wezmę swojego łobuza Może Diman ze swoim wpadnie, jutro ma chyba wolne Jutro mam wolne i owszem ale chyba ogarnę te moje tylne sprężyny które mnie już mocno wkurzają jak się obrobie to wpadnę na chwilę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Również dzięki za dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Były dobre ale bez szału A po za tym to tobie miały leżeć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron w końcu te wozidło zaczęło wyglądać ekstra wózek muszę kiedys obczaić na żywo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to będę musiał tam kiedyś podjechać obczaić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha Pucol w końcu lotka założona auto nabrało rasowego wyglądu he dzięki jeszcze raz A jak tam żabojady warto ich odwiedzić?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Miron lansujący sie pod kościołem białasem po południu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Juppi polska mistrzem świata
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie będę tego komentował, mówiłem to już na miejscu, napiszę to tylko raz i na dodatek ostatni raz, w h*j się zawiedliśmy Gdyby nie ten klub to nie było by tego ślubu/wesela, sporo razem przeszliśmy a tu taka kpina, przynajmniej zawitali Ci na których można zawsze liczyć! DZIĘKUJEMY Święte słowa amen podziękował jeszcze raz za wyśmienitą zabawę :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano miałem filmik ale jako, że nie było nic na nim widać to skasowalem :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękowania za wczoraj dla żonkosia i organizatora :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet nie żartuj... obawiam się że nie żartuję chodź staram się jak mogę - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE