Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
O wyposarzeniu, silniku, diagnostyce i takie tam, począwszy od podstawowych rzeczy, wiem, że wszystko znajdę na forum ale dużo by pisać/szukać. no lepiej byś miał dystans do siebie i auta bo akurat jak staniesz koło akjam'a....to możesz się wrzodów nabawić e tam opowiadasz głupoty, przecież on golasa ma
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma sprawy jest sprawa jest, jeszcze raz dzięki
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu dziękuje za pozytywne załatwienie lineczki
-
Spoty Katowice i okolice
cholerne wiry - zdrowia dla rodzinki
-
Spoty Katowice i okolice
Masakra jakaś z tymi wirusami
-
Spoty Katowice i okolice
Nie dam rady mały chory
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko no i sie wolne skroiło, mały ma gorączkę i trzeba z nim iśc do doktora Pucol a jak tak twoja ukochana doszła do siebie- Zapraszam na strzalika 24.01.2015
Dziękuję za miłe spotkanie jak zwykle super ;-) Pajda poszło pw Pozdrów ją ode mnie :-) pyszna była- Spoty Katowice i okolice
ten filmik jest prze kozak silna wola ja yhm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale się szwajcar rozpisał no no może też na jakiś weekend bym tam do was podskoczył co prawda nie mam tak blisko jak mówił grigorij- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odwieczne dywagacje mają dobre fury a ciągle narzekają- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aloha- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękował za dzisiaj ;-)- Zapraszam na strzalika 24.01.2015
W tym roku pije więc będziemy :-P- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aloha- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czamu żeś nie przyjechol nie mom z kim pizzy zjeść Dopiero o 20:20 byłem w domu, a gdzie tam dojazd na Gliwice jeszcze ja dopiero do chaty wlazłem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czamu żeś nie przyjechol nie mom z kim pizzy zjeść- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spokojnie kto by chciał audi ukraść Ty tam masz chyba coś obiecane - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE