Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dokładnie wpadać na Gliwice zrobimy sobie grubszego spota
  2. Luzik dajcie chwile Tomkowi się ogarnie i napisze co i jak
  3. Też jestem zdania, żeby nie ruszać miejscówki bo się pogubimy tam gdzie stajemy aż takiego problemu nie ma a i tak jedziemy na kebaba
  4. aloha Najlepszego życzę w tym całkiem nowym Roku może też mi się uda zawitać jutro
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. siemanko bmw ma kumpel ładne niebieskie sedan 2.0 benzyna albo diesel tylko, że kombi cena właśnie ok 14k roczniki 2002
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    podziękowania za dzisiaj w końcu mogę normalnie pisać podziękowania Multis zobaczymy ile teraz będzie hulać
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A no teraz już wiem, że będę Oki to do zobaczenia
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jade leszka Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew: Oo i drugą... ja ci dam świnie :-)Co ty tam masz za zwierzyniec he Kiedyś u Ucha po pijaku dzieciom obiecałem No toś sie wygłupil :-) Lepiej niż sierściuch albo obszczymur..Nooo hehe
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jade leszka Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew: Oo i drugą... ja ci dam świnie :-)Co ty tam masz za zwierzyniec he Kiedyś u Ucha po pijaku dzieciom obiecałem No toś sie wygłupil :-)
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jade leszka Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew: Oo i drugą... ja ci dam świnie :-) Co ty tam masz za zwierzyniec he
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak narazie jest nieźle He świr :-P
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemanko I jak tam Multis dasz radę do jutra szykować monetę :-?
  15. Maraton Knurów Dokładnie polecam ;-)Mój szwagier ogarnia tam temat jak chcesz mogę Ci pokazać od niego robotę bo właśnie przygotował moje fele na przyszły sezon:-D Jest już kolor jak należy??????? Siemka! Poszły w grafit tym razem a klar którym moje były zrobione juz nie istnieje wymówili z nim umowęa teraz mam tak jak Miron co roku, założylbym już letnie koło hehe Gites! szkoda tylko że takie malutkie luzik mi pasują takie jakie są
  16. Maraton Knurów Dokładnie polecam ;-)Mój szwagier ogarnia tam temat jak chcesz mogę Ci pokazać od niego robotę bo właśnie przygotował moje fele na przyszły sezon:-D Jest już kolor jak należy??????? Siemka! Poszły w grafit tym razem a klar którym moje były zrobione juz nie istnieje wymówili z nim umowę a teraz mam tak jak Miron co roku, założylbym już letnie koło hehe
  17. Maraton Knurów Dokładnie polecam ;-) Mój szwagier ogarnia tam temat jak chcesz mogę Ci pokazać od niego robotę bo właśnie przygotował moje fele na przyszły sezon:-D
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Podziękował kebabowcy za szybkie spotkanie
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Najgorsze że przez te mochery głosowałem na PO i teraz żałuje....Lepiej na PO niż tego niskiego terrorysteTo nie temat na tutaj...Wyleczyłem się z TVN No to co flacha?Ino flacha. I trza obic kolesia za tą płyte...He no trzeba by mu zrobić wjazd na chatę Dobra dziewczyny ja was opuszczę bo rano się nie podniose do jutra dobranoc
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No chętnie się napije bo nie mam czasu się nawet napić masakra ale odbije sobie na andrzejki jadę na weekend to może wkoncu coś wieje hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.