Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kaśka ostatecznie jedzie? jedzie twarda jest ale spokojnie ona nie jest w stanie zabronić mi pic, więc nie starej się napijemy się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki tu spokój nanana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sprawdzałem pogodę na tvn meteo i podają, że piątek i sobota słoneczna i to mi pasi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja ci dam może- napewno będzie :-)
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
ja jeszcze z kato Griszę odbieram
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aloha trza się za mycie furki zabrac bo ładna pogoda się zrobiła, potem nie wiadomo jak z czasem będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja wam dam się z dziadka dimana śmiać Maniek teraz obczailem ze dzwoniłeś coś się stało ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie był sam
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Dziadek bedziesz tak gniotl pedal w BLB ? Lekko nacisne niech się starają mnie dogonić hehe
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Co prawda ciężko będzie wam mnie dogonić ale trudno poczekam pisze się na Orlen Knurów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i mnie niestety nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze parę osób brakowało ale dobre i to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja był z żoną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no było gites Artur pisał że do 22 robota
-
Spoty Katowice i okolice
drogo jak cholera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za miłe spotkanko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo będę po 19 czekać tam na mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Weź te dystanse może teraz uda się przymierzyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam wole bez żony ale będę dopiero około 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mogę być jak będzie ktoś
-
Spoty Katowice i okolice
W b7 też nie każdego poryło na rezanie heh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie chodzi o ta ese co stoi u Marcina hmmTak to ta mamy parę technicznych pytań do rozwiązania Pewnie chodzi o ta ese co stoi u Marcina hmm CTR Tuning Zabrze.https://www.facebook.com/ctrtuning/info?tab=overview Jak u Nich byłem w tym tygodniu to ogarniali ese w B6.Tydzień temu skończyli wymianę rozrządu w S4 B6. Zadzwoń , zapytaj. Dzięki za namiar
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potrzebuje kogoś dobrego od S4 b6 a konkretnie od silnika jaki w nim jest czyli osmiocylindrowca kogo polecacie oprócz Daneckiego?
-
Spoty Katowice i okolice
Wypraszam sobie ja jeżdżę przepisowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze przyjmujemy Bo tak gańba samemu jechać nie znać nikogo Gańba to będzie jak nie przyjedziesz, bo nikogo nie poznasz a ludzie warci poznania Nawet jak nikogo ciekawego nie poznasz to przynajmniej kebsa zjesz A co to taki rytuał ?? Nie jest to jak na budowie nowy stawia ? ha budowa budową a postawić zawsze możesz heh