Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Kaśka ostatecznie jedzie? jedzie twarda jest ale spokojnie ona nie jest w stanie zabronić mi pic, więc nie starej się napijemy się
  2. jaki tu spokój nanana
  3. sprawdzałem pogodę na tvn meteo i podają, że piątek i sobota słoneczna i to mi pasi
  4. Ja ci dam może- napewno będzie :-)
  5. ja jeszcze z kato Griszę odbieram
  6. aloha trza się za mycie furki zabrac bo ładna pogoda się zrobiła, potem nie wiadomo jak z czasem będzie
  7. Ja wam dam się z dziadka dimana śmiać Maniek teraz obczailem ze dzwoniłeś coś się stało ?
  8. Dziadek bedziesz tak gniotl pedal w BLB ? Lekko nacisne niech się starają mnie dogonić hehe
  9. Co prawda ciężko będzie wam mnie dogonić ale trudno poczekam pisze się na Orlen Knurów
  10. No i mnie niestety nie będzie
  11. Jeszcze parę osób brakowało ale dobre i to
  12. A no było gites Artur pisał że do 22 robota
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    drogo jak cholera
  14. Dzięki za miłe spotkanko
  15. Jo będę po 19 czekać tam na mnie
  16. Weź te dystanse może teraz uda się przymierzyć
  17. ja tam wole bez żony ale będę dopiero około 19
  18. ja mogę być jak będzie ktoś
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W b7 też nie każdego poryło na rezanie heh
  20. Pewnie chodzi o ta ese co stoi u Marcina hmmTak to ta mamy parę technicznych pytań do rozwiązania Pewnie chodzi o ta ese co stoi u Marcina hmm CTR Tuning Zabrze.https://www.facebook.com/ctrtuning/info?tab=overview Jak u Nich byłem w tym tygodniu to ogarniali ese w B6.Tydzień temu skończyli wymianę rozrządu w S4 B6. Zadzwoń , zapytaj. Dzięki za namiar
  21. Potrzebuje kogoś dobrego od S4 b6 a konkretnie od silnika jaki w nim jest czyli osmiocylindrowca kogo polecacie oprócz Daneckiego?
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wypraszam sobie ja jeżdżę przepisowo
  23. zawsze przyjmujemy Bo tak gańba samemu jechać nie znać nikogo Gańba to będzie jak nie przyjedziesz, bo nikogo nie poznasz a ludzie warci poznania Nawet jak nikogo ciekawego nie poznasz to przynajmniej kebsa zjesz A co to taki rytuał ?? Nie jest to jak na budowie nowy stawia ? ha budowa budową a postawić zawsze możesz heh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.