Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiedziałem że na ciebie idzie liczyc nie ma jak stara gwardia forumowa no to się wyjaśniło musisz się ogarnąć i tyle a że tak wtrące z innej beczki w sprawie wakacji bo dużo osob chciało jechac na klubowy wyjazd do chorwacji ja zmieniłem urlop na wrzesień, Stasiu pisał że ten termin mu też leży coś tam Majkel pisał i Arturoo ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po co alko ludzie i drętwe gatki się liczą ja chyba też do roboty pójdę w sobotę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale mnie teraz nastraszył chyba mnie wyrzucą za moje przekleństwa no i jak leszcze z tym piątkiem robimy jakiego dużego świątecznego spota, trzeba przywitać kolegę Gregora z za granic kraju
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gadałem z Gregorym, będzie w piątek na spocie... wiem również z nim rozmawiałem i pomyślałem ze jak juz się pojawił to byśmy gdzieś poimprezowali oczywiście w doma ale jak nic się nie szykuje to pójdziemy gdzieś do knajpy posiedzieć przy bezalkoholowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek dobrze prawi o tym właśnie mówiłem nie ma kasy trzeba ratować to co jest i jeździć , będzie kasa do inwestuje i kupi świeża furę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie może się nie opłaca ale koleś nie moa na inne, więc chyba musi to po kosztach ogarnąć
-
Spoty Katowice i okolice
Ktoś tu wspominał o flaszce ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdzie robisz? Paszport masz? Zabrałem paszport na wszelki wypadek a robie na ul chrószcza niedaleko Castoramy Ale mamy furę z webasto to mogę siedzieć ale cholera słońce wychodzi
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale leje na Rybniku, trochę czasu jest żeby się przywitać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najlepszego życzę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie ja tam s - lina nima ☺ A kabarecik Stasiu dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ty gadasz ja tam spokojny człowiek jestem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mogę zrozumieć o co znowu chodzi z tym twoim kolorem Arturoo ? Coś szlachcie dowalil ze cie koloru pozbawili- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano luźno było jak nowo narodzony rano w robocie też luz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podania dalej nie ma przez weekend będzie, myśle co napisać w uzasadnieniu... "bo lubię pić" jest wystarczające Sami klubowicze będą na Śląsku ja jestem konserwatywny i klubowicze nie będę podania dalej nie ma przez weekend będzie, myśle co napisać w uzasadnieniu... "bo lubię pić" jest wystarczające Sami klubowicze będą na Śląsku ja jestem konserwatywny i klubowiczem nie będę A i co do jeziorka w Zatorze to jest pływa się po nim i zwiedza mitologię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i czas na jeszcze jedną szychtę i weekend- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luźno bracie jakoś innym razem będzie okazja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dojechałem dzięki za dzisiaj sympatycznie było Majkel dziękuję za transport- Spoty Katowice i okolice
No i wróciłem do domu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wezmę coś na początek a z resztą się zobaczy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja i tomi będziemy przed 19 i to on mnie wiezie więc możemy zrobic jakiego lekko pijackiego spota- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to się spróbuję jutro pojawić na spocie ino nie mam fury, więc albo mnie ktoś zabierze to mi leży bardziej albo wezmę furę żony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jesteś w okolicy gdzieś ? może jakiś spontan ?? diman ?? jutro ?? Gdzie i o której?- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
potwierdzam odmachane - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE