Treść opublikowana przez diman
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
może i przespałem pierwsze incydenty i dobrze notabene bo słyszałem jaką wiocha była a co do puszki to dałeś d*py i tyle w temacie
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
niestety nie byłeś kulturalny nad rzeką
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Tak też mi się wydaje hehe
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
ja niestety Czamu kaś nie jedziesz?? Choby do świyntego spokoju do jutra przejdzie abo mnie wywiezą
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
ja niestety
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
W końcu dotarliśmy ale zawał dalej nie odpuszcza masakra z tym waszym piciem No i jak zwykle wielkie dzięki za bezpieczny weekend
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
to o kery tyś wyjechoł ?
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
zakupy poczynione jeszcze jutro ostatnia szychta i można się napic co nie co ja mam pusto ale jadę dopiero po szychcie czyli gdzieś po 18 jak pasuje możemy się dogadać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam tylko 20mm jak się nadają to mogę pożyczyć
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Pucol jakie kable potrzebujesz to poszukam w moich zbiorach
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
a chciałem przyspieszyć w tym roku i walić baną, ale się z remontem wysrali i lipa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w Knurowie jest sklep na szpitalnej 8 wygoogluj sobie a znajdziesz nazwę firmy
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
ja w zeszłym roku jechałem zadupiami przez tychy i oświęcim i 1,5 - 2 godz trzeba liczyć wyjeżdżałem po robocie tak samo będę jechał w tym roku bo znowu po robocie dopiero
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
ja jadę swoim bo cudzego nie mam
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
potwierdzam pod firmą stałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam rower za 280zł i też jedzie więc się piszę na rowerowy wypad
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
lodóweczkę to ja mam cały czas w bagażniku a jadę gdzieś ok. 18 myślę, że powinienem się wyrobić ale to jeszcze nic pewnego, bo jak zawsze może się coś w robocie wysrać ale będę się starał wyrobić
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
siemanko ja się nie boję, że mnie moja nie puści bo jedzie ze mną a co do zbiórki to ja jak w zeszłym roku niestety jadę po robocie więc dojadę sam bo na waszą zbiórkę się nie wyrobie niestety, więc wasza w tym głowa żebym w tym roku na pierwszy strzał nie dostał ciepłej wódki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
męski kolor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę że rozmowy motoryzacyjne, że hoho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u nas w Polsce to pogoda jest bardzo fajna wpadaj zaraz wychodzimy na lody ze szkrabem i jakiś porządny spacerek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz znowu będą mieli za co na policję naskakiwać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie liga żadna a zadyma jak na narodowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde jakie wywody się tu pojawiły no no w mojej części pięknej wioski nic nie było słychać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Zrobiłbyś sam ? To nie pyskuj Bez specjalnych narzedzi jak sciagacz do kola zebatego walcowego z walu ciezko jest to zrobic, poza tym mam tylko blaszaka a nie serwis w ktorym zrobią mi koledzy jak ja zrobiłem swapa sam to większość to powinna ogarnąć