Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to rajzyfiber się właśnie zaczął masakra
  2. Widocznie nie taki dobry skoro się ukrywa
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Aloha w dzień wyjazdu
  4. no i git idę się wyspać narka
  5. jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalejW chorwacji będziemy cos rezac [emoji41]tylko potrzebuje pewne światło na całą jutrzejszą noc jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalejW chorwacji będziemy cos rezac [emoji41]tylko potrzebuje pewne światło na całą jutrzejszą noc to pojedziesz ostani tuż za mną, ja włączę przeciwmigielne, to będziesz podążać za czerwonym światełkiem Oki spoko tak zrobimy
  6. jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalejW chorwacji będziemy cos rezac [emoji41]tylko potrzebuje pewne światło na całą jutrzejszą noc jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalejW chorwacji będziemy cos rezac [emoji41]tylko potrzebuje pewne światło na całą jutrzejszą noc
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli będziemy kurzyć to ja też jadę to dawaj oni będą walić a my kurzyć czyli będziemy kurzyć to ja też jadę to dawaj oni będą walić a my kurzyć
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli będziemy kurzyć właśnie się zastanawiam czy czego nie zalatwic
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja mam wakacje bez picia antybiotyki jeszcze przez 2 tygodnie
  10. jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalej
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie pij tyle bo jutro musisz jechać
  12. Dzwon do hamera dzięki za info zobaczę to jutro i ocenie czy to tylko poluzowana kostka czy zarniki Ja co to mam d1s moj stary ktory jest jeszcze dal by rade to weź go na wszelki wypadek tylko czy ja mam taki jak mówisz?
  13. Dzwon do hamera dzięki za info zobaczę to jutro i ocenie czy to tylko poluzowana kostka czy zarniki
  14. Reszta jutro a gdzie kupie zarniki do Xenona szybko? Chyba zaczyna mrógać
  15. Jak tam przygotowania do wyjazdu? dwa kebaby spakowane hehe i nic poza tym
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka patryjota hehe
  17. Podziękował za dzisiaj
  18. Będę po 19 tak jak pisałem
  19. Nie zalamujcie mnie smaka na kebsa mam
  20. No to meldować się kto będzie ja jak coś będę krótko po 19 bo muszę poczekać na moją aż mnie zmieni
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Znowu Stanley w przyszłym tygodniu w makarskiej 23-25 to w sumie to nie za ciepło Dla mnie idealna temperatura
  22. Chodzi już za mną od dawna, ale może być ciężko bo juz sie zacznie rajzifiber przed wyjazdem rajzyfiber odstaw na sobotę i wpadaj ja też się pojawię co by jeszcze kebsa opierniczyć przed wyjazdem ☺
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miron78 to jego nick i Miszka pałał się tym tematem ale czy dalej się bawi to nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.