Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
No to rajzyfiber się właśnie zaczął masakra
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Widocznie nie taki dobry skoro się ukrywa
-
Spoty Katowice i okolice
Aloha w dzień wyjazdu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i git idę się wyspać narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wychodzi na to ze ty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalejW chorwacji będziemy cos rezac [emoji41]tylko potrzebuje pewne światło na całą jutrzejszą noc jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalejW chorwacji będziemy cos rezac [emoji41]tylko potrzebuje pewne światło na całą jutrzejszą noc to pojedziesz ostani tuż za mną, ja włączę przeciwmigielne, to będziesz podążać za czerwonym światełkiem Oki spoko tak zrobimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalejW chorwacji będziemy cos rezac [emoji41]tylko potrzebuje pewne światło na całą jutrzejszą noc jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalejW chorwacji będziemy cos rezac [emoji41]tylko potrzebuje pewne światło na całą jutrzejszą noc
-
Spoty Katowice i okolice
czyli będziemy kurzyć to ja też jadę to dawaj oni będą walić a my kurzyć czyli będziemy kurzyć to ja też jadę to dawaj oni będą walić a my kurzyć
-
Spoty Katowice i okolice
czyli będziemy kurzyć właśnie się zastanawiam czy czego nie zalatwic
-
Spoty Katowice i okolice
A ja mam wakacje bez picia antybiotyki jeszcze przez 2 tygodnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak wracałem to coś mi zaczęło mrugac obczaje ,bo to może być kostka, czasami się luzowala jak coś to będę kombinować dalej
-
Spoty Katowice i okolice
nie pij tyle bo jutro musisz jechać
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pewnie secio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzwon do hamera dzięki za info zobaczę to jutro i ocenie czy to tylko poluzowana kostka czy zarniki Ja co to mam d1s moj stary ktory jest jeszcze dal by rade to weź go na wszelki wypadek tylko czy ja mam taki jak mówisz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzwon do hamera dzięki za info zobaczę to jutro i ocenie czy to tylko poluzowana kostka czy zarniki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Reszta jutro a gdzie kupie zarniki do Xenona szybko? Chyba zaczyna mrógać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam przygotowania do wyjazdu? dwa kebaby spakowane hehe i nic poza tym
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka patryjota hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękował za dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę po 19 tak jak pisałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zalamujcie mnie smaka na kebsa mam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to meldować się kto będzie ja jak coś będę krótko po 19 bo muszę poczekać na moją aż mnie zmieni
-
Spoty Katowice i okolice
Znowu Stanley w przyszłym tygodniu w makarskiej 23-25 to w sumie to nie za ciepło Dla mnie idealna temperatura
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chodzi już za mną od dawna, ale może być ciężko bo juz sie zacznie rajzifiber przed wyjazdem rajzyfiber odstaw na sobotę i wpadaj ja też się pojawię co by jeszcze kebsa opierniczyć przed wyjazdem ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Miron78 to jego nick i Miszka pałał się tym tematem ale czy dalej się bawi to nie wiem