Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. jak zdrówko ? wakacjony jeszcze trwają ..co sie dziwić ? Że zdrowiem słabo jeszcze k**estwo nie odpuszcza trzeba czekać jeszcze Az tak długo, to coś nie możliwe? Diagnoza jest dobra? Jest jakaś poprawa? Poprawa jest cały czas tylko strasznie powoli to idzie jak czytałem na necie to leczenie jest od miesiąca do dwóch
  2. jak zdrówko ? wakacjony jeszcze trwają ..co sie dziwić ? Że zdrowiem słabo jeszcze k**estwo nie odpuszcza trzeba czekać jeszcze
  3. Siemanko Ja tu widzę ostry zastój forumowy wszyscy na wczasy powyjeżdżali czy co?
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Superrr
  5. dowód mu wyrobiliśmy i jak czytałem to on wystarczy a czemu pytasz
  6. Siemanko Horny nie zauważyłem cie, swoim jechałeś czy jakimś busem?
  7. Jak tam, wyłazisz z tego szpitala? Na kebaba zdążysz? Ze szpitala wychodzę ale nie u mnie chodzić na tą nogę narazie wiec się niestety nie pojawię Jak tam, wyłazisz z tego szpitala? Na kebaba zdążysz? Ze szpitala wychodzę ale nie u mnie chodzić na tą nogę narazie wiec się niestety nie pojawię
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i git chociaż po zdjęciu nieźle mi ślina leciała
  9. ad.1 dopiero później to zauważyłem sorry hehe ad.2 dziękuję idzie ku dobremu dzisiaj się dowiedziałem rano, że wychodzę w piątek
  10. jest humorem jest werwa
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Hmmm jest taka opcja Zjem nawet 2 [emoji6] Ps. Dalej poza domem? niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu ....Kacha wie ? ..daj jej znać by tą imprezkę przesunęła jednak Ona niestety zapiepsza w robocie na naszą rodzinę teraz, ktoś w końcu musi nas wyżywić Hmmm jest taka opcja Zjem nawet 2 [emoji6] Ps. Dalej poza domem? niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu ....Kacha wie ? ..daj jej znać by tą imprezkę przesunęła jednak Ona niestety zapiepsza w robocie na naszą rodzinę teraz, ktoś w końcu musi nas wyżywić
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zjem nawet 2 [emoji6]Ps. Dalej poza domem? niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu no i git przynajmniej będziemy mogli zjeść kebaba w cywilizowanym miejscu
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zjem nawet 2 [emoji6] Ps. Dalej poza domem? niestety ale dzisiaj niusy zawitaly na wizycie lekarskiej, że w piątek mnie puszczą w końcu
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Za mnie jedną kiełbasę zjedzcie bo ja niestety nie mogę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.