Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Czyli jednak się gniewa
  2. Było wpaść sympatyczna imprezka była
  3. Zapomniałem o naszym bariście kawa pyszna
  4. Wstawać bo wam dzionek ucieknie
  5. Dobrze, że nas poznała pewnie se pomyślała co za banda debili jedzie Dobra spadam spać bo jutro trzeba jakoś te jajka wyswiecić
  6. Podziękowania panowie za dzisiaj i wczoraj hehe dzieki za transport Pucol a na 88 skoczyliśmy na dziewczyny na pleyadę
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No nic trzeba śmigać po kebab teraz można
  8. Ja najpierw jadę na Knurków, tam zabieram tych 30+ a potem na spota Ja ci dam 30+ młodzi duchem jesteśmy
  9. No i git ja tylko zmianę do wiktora ogarnę i daje na Gliwice
  10. Luz jak coś to ja pojadę non problemo a teraz spadam po małego do przedszkola do później
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobre musze sobie do siebie kupić to mi nie będą d*py suszyć że małe kolo haha
  12. Oki ja się upierać przy kierowaniu nie będę A I od razu mówię, że muszę poczekać na zmianę opieki nad szkrabem i dopiero od 18,30 będę dostępny
  13. jedziemy do biura na coś mocniejszego w końcu świąteczny spot to trzeba to uczcić
  14. A znasz jakiegoś taryfiarza ogarnietego na tyle, by znalazł Stanice na mapie? Bo z GPS-emto tam kłopot jest [emoji14] majkel jak chcesz to po ciebie podjadę ja w zeszłym tygodniu się woziłem to mogę teraz ja za drajwera robic Majkel odbierz tel.
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie Katowiczanie i Reszta szlachty wpadać dzisiaj na świątecznego spota do Gliwic
  16. To Arturoo wpadasz rozumie dzisiaj nową furką i mnie powozisz
  17. Kto rano wstaje ...... ten ma więcej czasu na lenistwo
  18. Właśnie się dowiedziałem, że ja już mam od teraz święta yupi
  19. ja jadę na 100% we wrześniu, wyjazd mniej więcej 5/6/7 wrzesień - zobaczymy jak z kwaterami a gdzie zalatwiasz kwatery ?? jak coś to dla mojej skromnej rodziny załatw również napiszę z ciekawości tam gdzie mi Turzol wysłał - miejscowość Promajna spoko
  20. ja jadę na 100% we wrześniu, wyjazd mniej więcej 5/6/7 wrzesień - zobaczymy jak z kwaterami a gdzie zalatwiasz kwatery ?? jak coś to dla mojej skromnej rodziny załatw również
  21. Kopę lat wpadaj miło będzie pogaworzyć
  22. smaki są ale się jeszcze zobaczy z tym piciem bo nie wiadomo czy miejscówka jaka będzie ostatnio na kebabie my walili z majkim i tomi-m a z wolną sobotą to trzeba coś wywalczyć jednak a co do wakacji to widzę że się ekipa dobra zbiera jak narazie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.