Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli jednak się gniewa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Było wpaść sympatyczna imprezka była
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapomniałem o naszym bariście kawa pyszna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wstawać bo wam dzionek ucieknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze, że nas poznała pewnie se pomyślała co za banda debili jedzie Dobra spadam spać bo jutro trzeba jakoś te jajka wyswiecić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękowania panowie za dzisiaj i wczoraj hehe dzieki za transport Pucol a na 88 skoczyliśmy na dziewczyny na pleyadę
-
Spoty Katowice i okolice
No nic trzeba śmigać po kebab teraz można
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja najpierw jadę na Knurków, tam zabieram tych 30+ a potem na spota Ja ci dam 30+ młodzi duchem jesteśmy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i git ja tylko zmianę do wiktora ogarnę i daje na Gliwice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Luz jak coś to ja pojadę non problemo a teraz spadam po małego do przedszkola do później
-
Spoty Katowice i okolice
dobre musze sobie do siebie kupić to mi nie będą d*py suszyć że małe kolo haha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki ja się upierać przy kierowaniu nie będę A I od razu mówię, że muszę poczekać na zmianę opieki nad szkrabem i dopiero od 18,30 będę dostępny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jedziemy do biura na coś mocniejszego w końcu świąteczny spot to trzeba to uczcić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A znasz jakiegoś taryfiarza ogarnietego na tyle, by znalazł Stanice na mapie? Bo z GPS-emto tam kłopot jest [emoji14] majkel jak chcesz to po ciebie podjadę ja w zeszłym tygodniu się woziłem to mogę teraz ja za drajwera robic Majkel odbierz tel.
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie Katowiczanie i Reszta szlachty wpadać dzisiaj na świątecznego spota do Gliwic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To Arturoo wpadasz rozumie dzisiaj nową furką i mnie powozisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto rano wstaje ...... ten ma więcej czasu na lenistwo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie się dowiedziałem, że ja już mam od teraz święta yupi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jadę na 100% we wrześniu, wyjazd mniej więcej 5/6/7 wrzesień - zobaczymy jak z kwaterami a gdzie zalatwiasz kwatery ?? jak coś to dla mojej skromnej rodziny załatw również napiszę z ciekawości tam gdzie mi Turzol wysłał - miejscowość Promajna spoko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jadę na 100% we wrześniu, wyjazd mniej więcej 5/6/7 wrzesień - zobaczymy jak z kwaterami a gdzie zalatwiasz kwatery ?? jak coś to dla mojej skromnej rodziny załatw również- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko to szerokości- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kopę lat wpadaj miło będzie pogaworzyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
smaki są ale się jeszcze zobaczy z tym piciem bo nie wiadomo czy miejscówka jaka będzie ostatnio na kebabie my walili z majkim i tomi-m a z wolną sobotą to trzeba coś wywalczyć jednak a co do wakacji to widzę że się ekipa dobra zbiera jak narazie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i git - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE