Treść opublikowana przez diman
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
nigdy nie zapomnę z Tobą przejażdzki, która się skonczyła słuchaniem muzyki ...dobra dobra teraz pytanie do tych co dziś wyjeżdżali...czy padał śnieg ?? może padał to mocne słowo ale prószyło z rana
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
raczej nie da się już zmienić takiego starego ciula i raczej tego nie zrobię musicie się dostosować a gówno muszę ograniczyć na takich imprezach
-
WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tak uciekł cichcem z rana jak lis z kurnika ☺ cichcem ??? Ty to masz twarde spanie jak tego bulgotu nie słyszałeś coś tak uciekł cichcem z rana jak lis z kurnika ☺ cichcem ??? Ty to masz twarde spanie jak tego bulgotu nie słyszałeś chyba musiał zjechać na zgaszonym silniku hehe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tak uciekł cichcem z rana jak lis z kurnika ☺ Musiałem po drodze zjechać do Krapkowic, a potem szybko do domu bo za dużo tego byczenia się, do pracy trzeba się szykować Spoko do zobaczyska znów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tak uciekł cichcem z rana jak lis z kurnika ☺- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Z wiekiem to chyba w drugą stronę ...jak dla mnie Diman możesz się nie zmieniać ☺- Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
No to i ja podziękuję za dobrze skrojoną imprezkę i dla doborowego towarzystwa do znowu- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Podziękowania dla wszystkich co musieli znosić moją osobę obiecuje, że następnym razem będę mniej upierdliwy- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha po BT Ale zaliczyłem dobry obiadek mniam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to jazda- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
to dobrze że zimno przynajmniej będzie gdzie schłodzić wódeczkę- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
ja zakupiłem tak jak mówiłem wyborową i jakieś piwka na kaca i popitkę moja mi tu coś truje żeby jakieś paluszki czy chipsy kupić jeszcze będzie trza z rana poskoczyć- Spoty Katowice i okolice
ja tam jadę na lecie ale wywaliłem te dystanse i teraz to wygląda jak renault megane- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Arturoo tak gadaliśmymy zabiorę cię a i w końcu może bym ci tą twoją lodówkę oddał haha hyba z rok u mnie leży masakra schłodzę te wkłady i są tez 4 kieliszki- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
czekaj na kfc aż dyliżans zajedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to się nam ekipa powiększyła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
druga połowa czerwca zawsze- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Jak coś mam miejsce u siebie .... to dobrze, że masz miejsce może podrzucę ci jakieś graty jak bym się nie zabrał- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Ja tam po każdej zygam tak samo hehe- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
Ja tam biorę wyborową nigdy nie powiem Na nią złego słowa najwyżej będę pił ja sam hehh Ale 3 piętro masakra jak ja się tam wysmycze- WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015
zabierzemy się luz przecież ja nic nie będę brał najwyżej tobie podrzucę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślisz że aż tak się pogoda poprawi że grila bierzesz - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE