Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
Jeżdżę początkowym B7 z 2.0tdi i to blb od 8 lat i jakoś jezdzi nie wiem czego się boicie jedynie z większych napraw poszła turbina ☺
-
IMPREZA KLUBOWA 20 luty (SOBOTA) - ODWOŁANA
imprezka w klubie jak za dobrych klubowych lat suuuuper myślę, że się piszę
-
Zapraszam na strzalika 30.01.2015
bo to jest nisko i szeroko
-
Zapraszam na strzalika 30.01.2015
podziękował za wczoraj było jak zawsze cicho i sympatycznie
-
Spoty Katowice i okolice
bierze go jednak
-
Spoty Katowice i okolice
Nie tylko dla niej ale dla wszystkich kobiet, które urodziły dzieci szacun dla nich ☺ Nie tylko dla niej ale dla wszystkich kobiet, które urodziły dzieci szacun dla nich ☺Jest żywioł ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Gratulacje i zdrówka dla mamy i szkraba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Alarm ma swoje zasilanie i dopiero jak ono się wyładuje po rozładowaniu się akumulatora będzie cisza
-
Zapraszam na strzalika 30.01.2015
Jak nic mi się nie wysypie to jak najbardziej Dzięki
-
Zapraszam na strzalika 30.01.2015
A ja jak co roku się piszę z Kasią, oczywiście jak mnie Pucki do chaty rzucą po drodze ☺
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Furka fajna, kolor jeszcze lepszy, wpadnij kiedyś na spota do Gliwic się pochwalić ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo jestem na Słowacji i tez jest słabo ze śniegiem ino stoki przygotowane bo mróz jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale bym kebsa wciągnął ale przyszły tydzień bardziej realny teraz mam za daleko ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba wziąść urlop ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
4 miesiące l4 to mnie nie zwalnia z urlopu który mi się należy po poł roku dopiero nie przysługuje urlop A co do bankructwa mojego szefa to raczej mu to nie grozi bo jak już w robocie jestem ☺ to poświęcam się na 100%
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
Spoko tylko będzie problem jeszcze coś większego zrobić bo ja 3.01 wyjeżdżam na urlop a wcześniej to będzie ciężko chyba coś ogarnąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam w świąteczny poranek
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
Również dzięki fajnie widzieć znowu wszystkie mordki razem musimy coś grubszego zorganizować może być na moim kwadracie Gregor jeszcze raz gratuluję poczęcia ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam 2 mam przewidzianą na 5 rano he
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja zjadłem 2 i kawę z mlekiem chyba 30 % ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Również dzięki miło i wesoło się z Krysia gadało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zazdrościsz widzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez postaram się dojechać ale jeszcze nie wiem o której dokładnie
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
Kurde ze tez musze iść do roboty w sobotę ale chyba i tak was tam nawiedze