Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest i nasz bisnesmen co tam nam zaserwujesz ☺
-
Spoty Katowice i okolice
A jak tam Twój temat się skończył.
-
Spoty Katowice i okolice
No musisz się dopytac A co ze sprzęgłem dwumasem czy to podejdzie bo to robi następne koszta i to nie małe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He i dlatego od razu zacząłem od- Spoty Katowice i okolice
Z kompletem części potrzebnych do przeszczepu rozumie myślę, że pozbycie się wadliwego serca w wozie zawsze dobry pomysł przy niewielkim nałożeniu kosztów- Spoty Katowice i okolice
No a jednak ci to zaproponował a ja jaj jak będziesz mieć dobrego mechanika to dobry pomysł ale tylko przy dobrym mechaniku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A cóż to jest- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko młody udanego bisnesu ☺- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Akurat ktoś ci tu coś pisał haha ☺- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
B7 też pada na pys sam wiesz bo ubezpieczałeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak synek ni mo kasy to co mo zrobić a jest okazja za swoje dostać dobre pieniądze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I to jeszcze jakie auto ☺- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo my od razu na kebab pojechali ale późno 19.40 dopiero- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za tydzień to nie wiem jak będzie bo zaczynam wkońcu robotę ☺- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A my już w doma ☺ Żebyś Ty jeszcze mądry był...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to my juz kebabika będziemy wcinać mniam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki jak chcesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jada ino czekom na ta zaraza ☺ przyjechać po ciebie?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to kebabik za- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pisze się jak coś narazie mam etat niani- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Luźno ja o 12 jadę do odnowić badania lekarskie do roboty i potem jestem wolny dzwoń jak coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmmm jak się kto zbierze to chętnie ☺- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta cena to jakaś paranoja marki nie warta tej kasy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE