Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha
-
Spoty Katowice i okolice
Na przyszły rok tez się wybieramy ale to czas pokaże
-
Spoty Katowice i okolice
wysłalem zapytanie do Cro He zobaczymy czy mamy gdzie jechać ☺Jest goodCzyli jedziemy jeszcze ino te boxy założę i będzie git masz krótkie info na @Spoko dzięki czytałem ☺ To nie ma czego zazdrościć, trzeba ogarnąć urlop, spakować rodzinę i jechać z nami wyjeżdżamy 3.09 wieczorem
-
Spoty Katowice i okolice
wysłalem zapytanie do Cro He zobaczymy czy mamy gdzie jechać ☺Jest goodCzyli jedziemy jeszcze ino te boxy założę i będzie git
-
Spoty Katowice i okolice
wysłalem zapytanie do Cro He zobaczymy czy mamy gdzie jechać ☺
-
Spoty Katowice i okolice
No to i ja się dołączę psyt złoty bazant
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam ojcze kiedy dziewczyny wychodzą do domuA jest dobrze, Zuzka wiecznie jest przyklejona do cyca, a jak zje to spi więc złote dziecko Prawdopodobnie w czwartek będą w domu:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Pucek Ona zbiero siły, ażeby jak wrócicie do domu dać znać o sobie W domu to będzie miała raj na ziemi Jak na razie jest git, ciągnie mleko i śpi Napijemy się wtedy kiedy nas zaprosisz ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam ojcze kiedy dziewczyny wychodzą do domuA jest dobrze, Zuzka wiecznie jest przyklejona do cyca, a jak zje to spi więc złote dziecko Prawdopodobnie w czwartek będą w domu:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka No to oby tak dalej ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam ojcze kiedy dziewczyny wychodzą do domu
-
Spoty Katowice i okolice
Dzień dobry Katowice ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no niestety do roboty trzeba się jeszcze przed urlopem opalić ☺Aloha z rana
-
Spoty Katowice i okolice
Graty Kędzior dla Was i zdrówka dla małego ☺
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pozdro dla was
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak mniemam narazie cisza
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki Pajda za wczoraj A co do wódy to nie pije juz dopiero dochodzę do siebie masakra jakaś ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet sobie nie zdajesz sprawy co już robiła żeby urodzić... ale kiedyś się sam przekonasz Czyli jednak niedziela ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to i ja się spróbuję wyrobić ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to widzę ze smaki rządzą wiec spot się odbędzie hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niech się tam Ania nie ociąga bo ja bym się już napił Wczoraj właśnie uaktualniałem ubezpieczenie :/ ech trza się bać no ale spać też trzeba żeby wypocząć[emoji14] Pucek pozdrowienia dla Ani!!! no i oczywiście dla Ciebie, jak Ty znosisz ten ciężki okres przed porodem? Takiiii stres Cie pewnie męczy - poród niby taka popularna rzecz ale jednak "ten pierwszy raz" Cześć Synek, jak to znosze? A jakos lajtowo, nie chce mi sie już robić wiec też nie mogę się doczekaćJedyny stres to żeby sie nie urodzila w niedzielę hehe Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Cześć wszystkim Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka I ważne ze nie czarna i ruda To kto dziś bedzie na spocie? Ja mógłbym być ale później bo mam jeszcze auto od sorki do ogarniecia czyli na kebab bym wpadł Będę obserwował wątek jak się sytuacja rozwinie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niech się tam Ania nie ociąga bo ja bym się już napił Wczoraj właśnie uaktualniałem ubezpieczenie :/ ech trza się bać no ale spać też trzeba żeby wypocząć[emoji14] Pucek pozdrowienia dla Ani!!! no i oczywiście dla Ciebie, jak Ty znosisz ten ciężki okres przed porodem? Takiiii stres Cie pewnie męczy - poród niby taka popularna rzecz ale jednak "ten pierwszy raz" Cześć Synek, jak to znosze? A jakos lajtowo, nie chce mi sie już robić wiec też nie mogę się doczekaćJedyny stres to żeby sie nie urodzila w niedzielę hehe Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Cześć wszystkim Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka I ważne ze nie czarna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No czekamy niecierpliwie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To oby rodziła po południu ☺ Aloha z rana
-
Spoty Katowice i okolice
Jednak wziął
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a no byłem w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja jeszcze 1,5 miesiąca hmmm