Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobrze ci szło wczoraj możesz mnie wozic jak chcesz
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :polew: dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________ wiemy \ a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek jak tam? o której wróciliscie z plaży ? myśmy nie wrócili - plaża przeniosła się do miszki to mi sie wydaje lepiej powiedziane nie sprzata tam czy co tyle piasku w tym domu ma ze hej :kox:
  3. byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :gwizdanie:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :polew: dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________ wiemy \ a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek jak tam? o której wróciliscie z plaży ? okolo 5.00 :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :polew: dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________ wiemy \ a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek
  6. podziekiowania za spota i sorry za larmo
  7. siemano mysle ze rybnik tego larma nigdy nie zapomni
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano po melanżu miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle no i podziękuj Uli za pyszna salatke
  9. Ale mi żal że nie będę na spociku. trudno innym razem mysle ze podjedziemy napewno jeszcze luzik
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    możesz wpadać, narzędzia możesz zabrać, ja też coś tam mam więc damy radę, jak chcesz też to weź ciuchy do przebrania a ja dam Ci się umyć i tym sposobem nie będziesz się musiał wracać ale po moja bym musial wocic obiecalem jej ze po nia wroce;p czemu jej nie weźmiesz do Pucka ? myślisz że jak będziesz rezał , to Pucek ją wyrwie ? :polew:
  11. no częściowa ekipa z ze zaprzyjaźnionych spotów podjedzie aby frekwencja się zgadzała
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    JA :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 16:00_________________________________________________nie martw sie miszka pomoge ci posprzatac i wtedy dopiero sie wyloguje
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra smigam pod prysznic i sie ogarnac jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________ co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle a bierzesz Kaske?? i inni biora dziewczyny ?? nie biore bo ona robi dzisiaj do 21 i jutro tez pracuje wiec nie da rady ;(
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sie zobaczy narazie autem pozniej zobaczymy
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________ co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze nie ale wczoraj sie zapisala wiec chyba moze juz jezdzic
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ja idę się skimać do 17? mam nadzieje, ze do tego czasu coś ustalicie to spadaj [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:12_________________________________________________ w rybniku na spocie
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jestem chetny na impre i tu i tu i tak mi sie wydaje ze tak sie skonczy wiec widze to tak jedziemy na spota na ta wioske zjemy dobra kielbaske luc co tam kto chce zeby potem nie zjesc lodowki no i zasiadamy do wodeczki jakiej a co dalej to sie obaczy :kox: :kox:
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty pijaku po ciężkim dniu w pracy trzeba się odstresować Miszka, grubo się bawisz miasto? czyli dokładnie co :gwizdanie: tokarnia pewnie :kox:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    takie życie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja [br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________ nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha :?: Konkrety?! chcialbys to sie musisz z nami bo imprezach pobujac :gwizdanie:
  21. proszę Uploaded with ImageShack.us BTW będzie ktoś dziś na spocie prócz Gurego i Mirona ja bede lukash bedzie bo sie zapowiadal i pare osob tez pewnie jeszcze bedzie :gwizdanie: krolu oczywiscie nie bedzie bo do gliwic mu juz szkoda kasy na wahe to żeś teraz doj**ał... :disgust: od 2 lat jeżdżę na to zadupie a tu takie teksty ja pier...ę/// a do katowic to jezdzisz medo jedna a na gliwice to juz nie
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    takie życie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja [br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________ nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zaraz mu walne PW :> daj wiecej info na PW jaki stan, silnik (Pb, ON), cene, link do ogloszenia (jesli jest) krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :polew:
  24. no i co do miejsca to napewno arena wrazie niepogody szukac nas w KFC przy stoliku bedziemy zapelniac sie "fastfudami" [br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:05_________________________________________________
  25. siemano po robocie proszę Uploaded with ImageShack.us BTW będzie ktoś dziś na spocie prócz Gurego i Mirona ja bede lukash bedzie bo sie zapowiadal i pare osob tez pewnie jeszcze bedzie :gwizdanie: krolu oczywiscie nie bedzie bo do gliwic mu juz szkoda kasy na wahe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.