Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze ci szło wczoraj możesz mnie wozic jak chcesz
-
Spoty Katowice i okolice
i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :polew: dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________ wiemy \ a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek jak tam? o której wróciliscie z plaży ? myśmy nie wrócili - plaża przeniosła się do miszki to mi sie wydaje lepiej powiedziane nie sprzata tam czy co tyle piasku w tym domu ma ze hej :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
byś się zachowywał w towarzystwie a nie teraz przepraszasz- co im po tym :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :polew: dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________ wiemy \ a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek jak tam? o której wróciliscie z plaży ? okolo 5.00 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :polew: dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________ wiemy \ a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
podziekiowania za spota i sorry za larmo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano mysle ze rybnik tego larma nigdy nie zapomni
-
Spoty Katowice i okolice
siemano po melanżu miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle no i podziękuj Uli za pyszna salatke
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale mi żal że nie będę na spociku. trudno innym razem mysle ze podjedziemy napewno jeszcze luzik
-
Spoty Katowice i okolice
możesz wpadać, narzędzia możesz zabrać, ja też coś tam mam więc damy radę, jak chcesz też to weź ciuchy do przebrania a ja dam Ci się umyć i tym sposobem nie będziesz się musiał wracać ale po moja bym musial wocic obiecalem jej ze po nia wroce;p czemu jej nie weźmiesz do Pucka ? myślisz że jak będziesz rezał , to Pucek ją wyrwie ? :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no częściowa ekipa z ze zaprzyjaźnionych spotów podjedzie aby frekwencja się zgadzała
-
Spoty Katowice i okolice
JA :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 16:00_________________________________________________nie martw sie miszka pomoge ci posprzatac i wtedy dopiero sie wyloguje
-
Spoty Katowice i okolice
dobra smigam pod prysznic i sie ogarnac jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________ co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle a bierzesz Kaske?? i inni biora dziewczyny ?? nie biore bo ona robi dzisiaj do 21 i jutro tez pracuje wiec nie da rady ;(
-
Spoty Katowice i okolice
sie zobaczy narazie autem pozniej zobaczymy
-
Spoty Katowice i okolice
jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________ co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze nie ale wczoraj sie zapisala wiec chyba moze juz jezdzic
-
Spoty Katowice i okolice
to ja idę się skimać do 17? mam nadzieje, ze do tego czasu coś ustalicie to spadaj [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:12_________________________________________________ w rybniku na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
ja jestem chetny na impre i tu i tu i tak mi sie wydaje ze tak sie skonczy wiec widze to tak jedziemy na spota na ta wioske zjemy dobra kielbaske luc co tam kto chce zeby potem nie zjesc lodowki no i zasiadamy do wodeczki jakiej a co dalej to sie obaczy :kox: :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
ty pijaku po ciężkim dniu w pracy trzeba się odstresować Miszka, grubo się bawisz miasto? czyli dokładnie co :gwizdanie: tokarnia pewnie :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
takie życie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja [br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________ nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha :?: Konkrety?! chcialbys to sie musisz z nami bo imprezach pobujac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
proszę Uploaded with ImageShack.us BTW będzie ktoś dziś na spocie prócz Gurego i Mirona ja bede lukash bedzie bo sie zapowiadal i pare osob tez pewnie jeszcze bedzie :gwizdanie: krolu oczywiscie nie bedzie bo do gliwic mu juz szkoda kasy na wahe to żeś teraz doj**ał... :disgust: od 2 lat jeżdżę na to zadupie a tu takie teksty ja pier...ę/// a do katowic to jezdzisz medo jedna a na gliwice to juz nie
-
Spoty Katowice i okolice
takie życie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak byłem z mironem to nie kupiliśmy.. więc to nie moja zasługa - tylko chyba twoja [br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:34_________________________________________________ nie to ona mi kazała z nią gdzieś wyjść hardcor to juz wiem czemu takiej muzy slucha
-
Spoty Katowice i okolice
zaraz mu walne PW :> daj wiecej info na PW jaki stan, silnik (Pb, ON), cene, link do ogloszenia (jesli jest) krolu nie ma czasu na pierdoly z dziewczyna sie umowil :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i co do miejsca to napewno arena wrazie niepogody szukac nas w KFC przy stoliku bedziemy zapelniac sie "fastfudami" [br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:05_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po robocie proszę Uploaded with ImageShack.us BTW będzie ktoś dziś na spocie prócz Gurego i Mirona ja bede lukash bedzie bo sie zapowiadal i pare osob tez pewnie jeszcze bedzie :gwizdanie: krolu oczywiscie nie bedzie bo do gliwic mu juz szkoda kasy na wahe