Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bede chetny jak cos to daj nac jak juz bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko powodzenia chociaz nie tobie mocy przybedzie bo ja rezygnuje definitywnie z operacji wieksza moc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko powodzenia chociaz nie tobie mocy przybedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie chce bo bede mial takie problemy jak ty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman ja tez o tym myslałem ale te koszty za 30 kuni to juz nie są jak za program a pewnie sie okaze ze 2 tyg pojezdzisz i znowu te 200KM bedzie mało. Lepiej odłożyć to na kupke i czekać aż sie trafi cos fajnego z 2,0 TFSI albo cos podobnego Znajomy kupił teraz paska b6 z 1,8 TFSI który ma łańcuch rozrzadu takze koszta odchodzą a moc tez jest ok no tak wlasnie mysle ze nie ma sensu sie w to pakowac szkoda kasy Diman jeszcze jakies dobre 18" lub 19" nie felg narazie nie zmieniam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki ten kolor jest fajny gejowski i tyle dlatego fajny ,że gejowski :polew: a to sorry nie wiedzialem zwracam honor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki ten kolor jest fajny gejowski i tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to panowie wyjasnilo sie z moim podnoszeniem mocy bylem u aligatora i nie bede tego robil bo sie nie oplaca koszta: okolo 4000zl do wsadzenia a przyrost max w moim wozidle 30KM czyli 190 no moze 200KM wiec nie oplaca sie wedlug mnie wiec nie robie ;( najblizsze mody mozliwe to zawias nizej i sciema szyb i to tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witajcie panowie w ten zimowe poludnie ma ktos moze do bish-kopta nr tel. bo bym pojechal z nim do aligatora pogadac moze by mi wybil z glowy ta moc dla mojego padla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja spadam spac wiec do jutra nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaloz 1.6 bedzie ciekawiej raczej nie - bo i odgłos diesla i mało kto wie, że w B7 było 1.6[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 22:42_________________________________________________ chcę kupić takie jakie były montowane w B7 - żeby wyglądało realnie sam taka ostatnio widzialem na gliwickich rejestracjach b7 1.6 wiec bedzie realnie tylko ten dym z dwururki sie nie bedzie zgadzal taki koks
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaloz 1.6 bedzie ciekawiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak ja to mam sciagnac i nie zniszczyc :gwizdanie: zebys ty go kupil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sam to pier**le wole to dac komus co juz to robil bo jak ja to zrobie to bede musial ta klape malowac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie na oooo musi byc mysle zeby sciagnac a4 i 2.0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to spoko na spocie mi sciagniecie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany a powiedzcie mi czy ciezko jest zdjac znaczki z mojego wozidla chodzi mi o te z klapy nie zostannie jakis klej a jak tak to da sie to czyms usunac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no teraz zauwazylem ze a-rek dostal klubowicza wiec z tego miejsca mu gratuluje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak sobota to odpadam, zbyt dużo ludzi jak na dalszą naukę :gwizdanie: taa chodzi ci ze zbyt duzo panienek ktore beda sie smialy dokładnie Egon, zgadzam się Diman, kusząca opcja jak bijesz do tej jutrzejszej to ja mam jutro wolne wiec mysl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no spoko sobota bedzie cool ja na 80% jade wlasnie w sobote z ekipa mozna sie zgadac spoko bedzie tak daleko to sie dogadamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no spoko sobota bedzie cool
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak sobota to odpadam, zbyt dużo ludzi jak na dalszą naukę :gwizdanie: to dawaj jutro jedziemy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czesc ja jade w sobote w tygodniu nie dam rady na chyba ze jutro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jedni muszą robić żeby inni mogli spać swiete slowa tez mam wolne jutro spoko jak najbardziej bedzie spoko jade wlasnie chyba na ta istebne bo nie chce mi sie daleko smigac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i o to chodziło, ja Ci nic nie pisałem a Ty mi z takim czymś pojechałeś więc spokój Diman, a Ty gdzie byłeś? narty? nie bylem wczoraj mialem jechac i poszlem o 5 rano po samochod i zmoklem jak cholera i odposcilem a dzisiaj moja byla w robocie wiec lipa ale jak bedzie snieg to na przyszla sobote smigam wiec jak ktos chce jechac to zapraszam