Treść opublikowana przez diman
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
no ja jestem za moze byc niezla zabawa wiec kołuje sanki
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
O kurde zapomniałem że też córkę biorę To już dwoje sanek jest - prawie jak kulig pewnie się jeszcze kilka znajdzie to jak sie z tym kulikiem dogadacie to ja moge saneczki zapakowac do bagaznika
-
Spoty Katowice i okolice
Byliście na nartach?Co tam keżor? ZNowu projektujesz? nie chyba zamiast soboty pojade w niedziele bo w sobote mam robote i nie dam rady wiec jak chcesz jechac to zapraszam No chyba pojadę w sobotę? no wlasnie ja musze odpuscic sobie sobote wiec niedziela zostaje
-
Spoty Katowice i okolice
Byliście na nartach?Co tam keżor? ZNowu projektujesz? nie chyba zamiast soboty pojade w niedziele bo w sobote mam robote i nie dam rady wiec jak chcesz jechac to zapraszam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman - taniej wyjdzie kupić 2 x laptop po 2 tyś i w zagłówki wmontować no wlasnie dlatego poczekam jeszcze nie pali mi sie jak cos to wezme lapa do auta i bedzie RNS'e 17"
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie katowiczanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie pany z rana komputer pierwsza liga szkoda ze taki drogi poczekam jeszcze stanieje i se kupie zamiast rns'e
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara nara no to ja zgasze swiatlo panowie nie martwcie sie[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 00:45_________________________________________________no to ja tez juz spadam nara
-
Spoty Katowice i okolice
no zebys wiedzial bylo grubo ale szybko popadali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru, jak ja sobie coś obiecam to wiesz, nie odpuszczam Diman, niestety niedawno moje znajomości się ukróciły, no a tak w ogóle to przyjmują tylko do 30 roku życia :gwizdanie: Diman, jaki tam projekt... Guru, jak ja sobie coś obiecam to wiesz, nie odpuszczam Diman, niestety niedawno moje znajomości się ukróciły, no a tak w ogóle to przyjmują tylko do 30 roku życia :gwizdanie: Diman, jaki tam projekt... no jak to jaki projekt projekt puckowoz :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek na kiedy planujesz pelna odslone swojego projektu [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 00:16_________________________________________________ dokladnie tu jest masakra cza sie na nowo uczyc czytac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widzę Diman, z tymi opisami to ostatnio szalejesz przynajmniej tyle mi pozostalo ty a tak powaznie nie ma tam u was wolnych etatow to bym sie przeniosl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaczytalem sie w pewnym watku a tu znienacka 10 stron moj podpis tu pasuje idealnie
-
Spoty Katowice i okolice
szybko cos ale nara
-
Spoty Katowice i okolice
spoko byle sie zalapac hehe byle by nie po kimś hahahha :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
spoko byle sie zalapac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja sie chyba u ciebie na tym 1000 rozejrze za robota bo u mnie przestuj sie lekki zrobil to jak się tam załapiesz to daj znać - bo u mnie przestój jeszcze większy jak chcesz to moge u ciebie za szofera robic nad te morze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja sie chyba u ciebie na tym 1000 rozejrze za robota bo u mnie przestuj sie lekki zrobil
-
Spoty Katowice i okolice
trochę się odpicuję i jadę bo dostałem telefon od koleżanki somes to wpadaj po mnie zabiore sie z toba kolezanka ma napewno kolezanke :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze jak dla mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze ze nie mieszkam w ameryce bo bym ich chyba zajebal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moim zdaniem kto ma mozliwosc to niech zabierze sie z kims i przynajmniej piwko sobie normalnie wypije no wlasnie o tym mowie ze po browarku by sie dalo wypic tym razem [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 19:11_________________________________________________ to zmien cala kolumne kiera z esy musi byc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiem ci ze po wczorajszym upalanku to jak najlepiej jeszcze raz wielkie dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to widze ze sie impra szykuje na 22 stycznia ale tym razem przyjezdzamy autami czy zostawiamy w domu :gwizdanie: