Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no ja jestem za moze byc niezla zabawa wiec kołuje sanki
  2. O kurde zapomniałem że też córkę biorę To już dwoje sanek jest - prawie jak kulig pewnie się jeszcze kilka znajdzie to jak sie z tym kulikiem dogadacie to ja moge saneczki zapakowac do bagaznika
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Byliście na nartach?Co tam keżor? ZNowu projektujesz? nie chyba zamiast soboty pojade w niedziele bo w sobote mam robote i nie dam rady wiec jak chcesz jechac to zapraszam No chyba pojadę w sobotę? no wlasnie ja musze odpuscic sobie sobote wiec niedziela zostaje
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Byliście na nartach?Co tam keżor? ZNowu projektujesz? nie chyba zamiast soboty pojade w niedziele bo w sobote mam robote i nie dam rady wiec jak chcesz jechac to zapraszam
  5. Diman - taniej wyjdzie kupić 2 x laptop po 2 tyś i w zagłówki wmontować no wlasnie dlatego poczekam jeszcze nie pali mi sie jak cos to wezme lapa do auta i bedzie RNS'e 17"
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie katowiczanie
  7. siemacie pany z rana komputer pierwsza liga szkoda ze taki drogi poczekam jeszcze stanieje i se kupie zamiast rns'e
  8. nara nara no to ja zgasze swiatlo panowie nie martwcie sie[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 00:45_________________________________________________no to ja tez juz spadam nara
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no zebys wiedzial bylo grubo ale szybko popadali
  10. Guru, jak ja sobie coś obiecam to wiesz, nie odpuszczam Diman, niestety niedawno moje znajomości się ukróciły, no a tak w ogóle to przyjmują tylko do 30 roku życia :gwizdanie: Diman, jaki tam projekt... Guru, jak ja sobie coś obiecam to wiesz, nie odpuszczam Diman, niestety niedawno moje znajomości się ukróciły, no a tak w ogóle to przyjmują tylko do 30 roku życia :gwizdanie: Diman, jaki tam projekt... no jak to jaki projekt projekt puckowoz :>
  11. pucek na kiedy planujesz pelna odslone swojego projektu [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 00:16_________________________________________________ dokladnie tu jest masakra cza sie na nowo uczyc czytac
  12. no widzę Diman, z tymi opisami to ostatnio szalejesz przynajmniej tyle mi pozostalo ty a tak powaznie nie ma tam u was wolnych etatow to bym sie przeniosl
  13. zaczytalem sie w pewnym watku a tu znienacka 10 stron moj podpis tu pasuje idealnie
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    szybko cos ale nara
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko byle sie zalapac hehe byle by nie po kimś hahahha :polew:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko byle sie zalapac
  17. no ja sie chyba u ciebie na tym 1000 rozejrze za robota bo u mnie przestuj sie lekki zrobil to jak się tam załapiesz to daj znać - bo u mnie przestój jeszcze większy jak chcesz to moge u ciebie za szofera robic nad te morze
  18. no ja sie chyba u ciebie na tym 1000 rozejrze za robota bo u mnie przestuj sie lekki zrobil
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trochę się odpicuję i jadę bo dostałem telefon od koleżanki somes to wpadaj po mnie zabiore sie z toba kolezanka ma napewno kolezanke :gwizdanie:
  20. dobrze ze nie mieszkam w ameryce bo bym ich chyba zajebal
  21. moim zdaniem kto ma mozliwosc to niech zabierze sie z kims i przynajmniej piwko sobie normalnie wypije no wlasnie o tym mowie ze po browarku by sie dalo wypic tym razem [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 19:11_________________________________________________ to zmien cala kolumne kiera z esy musi byc
  22. powiem ci ze po wczorajszym upalanku to jak najlepiej jeszcze raz wielkie dzieki
  23. no to widze ze sie impra szykuje na 22 stycznia ale tym razem przyjezdzamy autami czy zostawiamy w domu :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.