Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nanotechnologia taka nanotechnologia Dimanowi by sie przydala najbardziej to chyba Somesowi :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nanotechnologia taka nanotechnologia Dimanowi by sie przydala dokladnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nanotechnologia :polew: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:54_________________________________________________ a w terenowce tylko dziadek przezyl :> ach te filmy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale zajebal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Boze Keżor większej wiochy nie widziałem od czasu kiedy Miron założył te swje wiejskie Ledy z tyłu B7 :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
biore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w szpitalu jestes :?: Ciekawiło mnie kto zajarzy no i cie to chyba nie dziwi kto sie kapnal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w szpitalu jestes :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u mnie wszystko jest niedaleko kompa takie mam duze mieszkanie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wspomniales o filmie i se poszli [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:27_________________________________________________ kasia mu wtyczke wyciagla znienacka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i sie rozeszli ogladac film
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________ nie udawaj ze nie wiesz o czym mowie widze cie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
te mody moze byscie se dali siana z tym moderowanim co bo se pojde
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kiepskim ino sie napina i nic nie robi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i to mnie przeraza nie nadarzam [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:07_________________________________________________Diman - aż się boję bo dopiero w niedziele tu będę może sobota wieczorem spokoj bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i to mnie przeraza nie nadarzam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mowilem ja moderator globalny :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uzupełniam listę: A-rek Majki Gregory Egon Biszkopt (nie pamiętam jak się pisze) Czester ... już ? tera ja komplit
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( Spoko będziemy pamiętali że kiedyś ty też byłeś naszym Prezesem a mogę być woźnym przynajmniej spoko otwieraj watek dziennie rano :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
j**any............dopiero się zalogował a już będzie taki znany na forum :polew: 6*zlot ogolnopolski 6*obecny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( nie placz nie zmienimy cie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron to ci rosnie konkurencja http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/miron123-u46070.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman faktycznie ty weź się tak nie rozpędzaj bo niedługo będziesz miał więcej niż Miron ma na Śląskich to mi nie grozi no ale faktycznie spojrzcie na moj wynik z technicznych Grubo zebys wiedzial jakos mnie natchlo [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 19:44_________________________________________________ Diman faktycznie ty weź się tak nie rozpędzaj bo niedługo będziesz miał więcej niż Miron ma na Śląskich nie grozi mu to Miron nawet jak nic nie pisze to mu przybywa liczba postów :gwizdanie: Diman faktycznie ty weź się tak nie rozpędzaj bo niedługo będziesz miał więcej niż Miron ma na Śląskich to mi nie grozi no ale faktycznie spojrzcie na moj wynik z technicznych To kogo gonisz przyznaj się nikogo nadarzyly sie tematy ze moglem pomoc