Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. nanotechnologia taka nanotechnologia Dimanowi by sie przydala najbardziej to chyba Somesowi :polew:
  2. nanotechnologia taka nanotechnologia Dimanowi by sie przydala dokladnie
  3. nanotechnologia :polew: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:54_________________________________________________ a w terenowce tylko dziadek przezyl :> ach te filmy
  4. Boze Keżor większej wiochy nie widziałem od czasu kiedy Miron założył te swje wiejskie Ledy z tyłu B7 :polew:
  5. w szpitalu jestes :?: Ciekawiło mnie kto zajarzy no i cie to chyba nie dziwi kto sie kapnal
  6. u mnie wszystko jest niedaleko kompa takie mam duze mieszkanie :gwizdanie:
  7. wspomniales o filmie i se poszli [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:27_________________________________________________ kasia mu wtyczke wyciagla znienacka
  8. no i sie rozeszli ogladac film
  9. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________ nie udawaj ze nie wiesz o czym mowie widze cie
  10. te mody moze byscie se dali siana z tym moderowanim co bo se pojde
  11. kiepskim ino sie napina i nic nie robi
  12. i to mnie przeraza nie nadarzam [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:07_________________________________________________Diman - aż się boję bo dopiero w niedziele tu będę może sobota wieczorem spokoj bedzie
  13. i to mnie przeraza nie nadarzam
  14. to mowilem ja moderator globalny :gwizdanie:
  15. uzupełniam listę: A-rek Majki Gregory Egon Biszkopt (nie pamiętam jak się pisze) Czester ... już ? tera ja komplit
  16. ;( Spoko będziemy pamiętali że kiedyś ty też byłeś naszym Prezesem a mogę być woźnym przynajmniej spoko otwieraj watek dziennie rano :>
  17. j**any............dopiero się zalogował a już będzie taki znany na forum :polew: 6*zlot ogolnopolski 6*obecny
  18. ;( nie placz nie zmienimy cie
  19. miron to ci rosnie konkurencja http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/miron123-u46070.html
  20. Diman faktycznie ty weź się tak nie rozpędzaj bo niedługo będziesz miał więcej niż Miron ma na Śląskich to mi nie grozi no ale faktycznie spojrzcie na moj wynik z technicznych Grubo zebys wiedzial jakos mnie natchlo [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 19:44_________________________________________________ Diman faktycznie ty weź się tak nie rozpędzaj bo niedługo będziesz miał więcej niż Miron ma na Śląskich nie grozi mu to Miron nawet jak nic nie pisze to mu przybywa liczba postów :gwizdanie: Diman faktycznie ty weź się tak nie rozpędzaj bo niedługo będziesz miał więcej niż Miron ma na Śląskich to mi nie grozi no ale faktycznie spojrzcie na moj wynik z technicznych To kogo gonisz przyznaj się nikogo nadarzyly sie tematy ze moglem pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.