Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co z arkiem pisal sie i zniknal[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 20:00_________________________________________________chyba mu zona bana dala i teraz nie wie jak o tym powiedziec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie wiem czy byłeś już w Onyxie, ale na pewno spodoba ci się na dolnym parkiecie Tam jest non stop nuta za***ista On był pewnie u somesa na w**ku :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tam zaraz pojechal nie pamiętasz jak dawalem mu klucze bo laske wyrwal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na komorke to nie wiem ale jak ci dawalem klucze do wozidla jak ta laske chciales ruchnac to zostal kondon ale ............... nie wiem jeszcze w aucie nie bylem wiec jak pojde odstawic to zajrze jak bedzie to sie nie straci
-
Spoty Katowice i okolice
hehe nom chyba by mi alkoholu w domu brakło hehehe taki lovelas z niego powiadasz [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:50_________________________________________________ nooo a jaki tancerz jak wszedl na parkiet to ino d*py pozostawaly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tak jak juz pisalem odpadam sorry
-
Spoty Katowice i okolice
jak by sie d*pami zajal to by sie stracil na cala noc a tak przynajmnie zesmy sie napili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zule degustanci ludzie pijący alkohol są dla mnie niczym... ...niczym bracia swiete slowa
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj diman mam pytanie dotyczące marca chodzi o wyjazd wal jak byłeś rok temu tam to pewnie juz wiesz jak tam dojechać więc może zosałbyś pilotem wycieczki i im bliżej było by wyjazdu trzebaby może jakis wątek zarzucić plan wycieczki kolejnoś wyjadu itd co ty myślisz o tym chociaż keżor też tam był tylko jak go puścimy na szpicy to nie koniecznie wszyscy razem dojedziemy [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________czyli pilotem nie zostaniesz dimanie moge spokojnie zostac pilotem orbisu jak chcesz
-
Spoty Katowice i okolice
hehe tak chcemy ci odebrać klubowicza hahaha :polew: i jak Pucek wyrwałeś co wczoraj? wyrwal niezla banie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zule degustanci
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: ty byłes na zimowym w zeszłym roku nie gregor byl ja bylem na letnim
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj diman mam pytanie dotyczące marca chodzi o wyjazd wal
-
Spoty Katowice i okolice
miron cos wpominal zeby mu adresy wylac na pw bedzie te dlugopisy rozwozil osobiscie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes poszedl zrobic probe zywnosciowa czy cos wogole umie przyjac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oooooo goracy kubek ide se ciachnac dobry pomysl
-
Spoty Katowice i okolice
laczymy sie z toba w bolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aj niestety dzisiaj odpadam jade na narty jutro wkoncu musze cos z moja pobyc bo ostatnio to jak nie zloty to impreska sie skroila wiec sami rozumiecie musze jej troszke czasu wygospodarowac :gwizdanie: bo mi bana zarzuci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo ja jak już w długą poszedłem to nie widziałem nikogo [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:56_________________________________________________ guru mial niezla akcje jak go wiozlem do chaty na swiatlach stalismy na czeronym stoja zielone sie zapalilo ruszam a on ku***a otwiera dzwi i wychodzi zamknalem mu spowrotem drzwi nastepne swiatla to samo kolesiowi sie niezle pojebalo widac ze na ulicy mieszka :gwizdanie: tak się źle czuł? no lekko mu sie porabalo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
guru mial niezla akcje jak go wiozlem do chaty na swiatlach stalismy na czeronym stoja zielone sie zapalilo ruszam a on k**wa otwiera dzwi i wychodzi zamknalem mu spowrotem drzwi nastepne swiatla to samo kolesiowi sie niezle pojebalo widac ze na ulicy mieszka :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
glos dimana mowisz tobyl glos z niebios "somes gdzie idzisz tam nie wchodz tam jest szatnia o ku***a wpadl do szatni na laske" potem przy wysiadaniu dobra somes jestes na miejscu ktory to blok ? "nie wiem ktory" kuuurna, ale My jesteśmy poryci [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:49_________________________________________________szatniarz :polew: :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
glos dimana mowisz tobyl glos z niebios "somes gdzie idzisz tam nie wchodz tam jest szatnia o k**wa wpadl do szatni na laske" potem przy wysiadaniu dobra somes jestes na miejscu ktory to blok ? "nie wiem ktory"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daj spokój dopiero wstałem fajnie sie bawicie, :slina: :slina:szkoda że już kawalerem nie jestem :slina: :slina: ja tez nie i co spoko sie bawilem musisz z zonka powaznie pogadac zeby cie puszczala na imprezy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie jesteś sam a ja trzezwy jestem ale spac mi sie chce :gwizdanie: