Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. a co z arkiem pisal sie i zniknal[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 20:00_________________________________________________chyba mu zona bana dala i teraz nie wie jak o tym powiedziec
  2. Pucek nie wiem czy byłeś już w Onyxie, ale na pewno spodoba ci się na dolnym parkiecie Tam jest non stop nuta za***ista On był pewnie u somesa na w**ku :polew: :polew:
  3. a tam zaraz pojechal nie pamiętasz jak dawalem mu klucze bo laske wyrwal
  4. na komorke to nie wiem ale jak ci dawalem klucze do wozidla jak ta laske chciales ruchnac to zostal kondon ale ............... nie wiem jeszcze w aucie nie bylem wiec jak pojde odstawic to zajrze jak bedzie to sie nie straci
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe nom chyba by mi alkoholu w domu brakło hehehe taki lovelas z niego powiadasz [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:50_________________________________________________ nooo a jaki tancerz jak wszedl na parkiet to ino d*py pozostawaly
  6. ja tak jak juz pisalem odpadam sorry
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak by sie d*pami zajal to by sie stracil na cala noc a tak przynajmnie zesmy sie napili
  8. no zule degustanci ludzie pijący alkohol są dla mnie niczym... ...niczym bracia swiete slowa
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj diman mam pytanie dotyczące marca chodzi o wyjazd wal jak byłeś rok temu tam to pewnie juz wiesz jak tam dojechać więc może zosałbyś pilotem wycieczki i im bliżej było by wyjazdu trzebaby może jakis wątek zarzucić plan wycieczki kolejnoś wyjadu itd co ty myślisz o tym chociaż keżor też tam był tylko jak go puścimy na szpicy to nie koniecznie wszyscy razem dojedziemy [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________czyli pilotem nie zostaniesz dimanie moge spokojnie zostac pilotem orbisu jak chcesz
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe tak chcemy ci odebrać klubowicza hahaha :polew: i jak Pucek wyrwałeś co wczoraj? wyrwal niezla banie
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: ty byłes na zimowym w zeszłym roku nie gregor byl ja bylem na letnim
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj diman mam pytanie dotyczące marca chodzi o wyjazd wal
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miron cos wpominal zeby mu adresy wylac na pw bedzie te dlugopisy rozwozil osobiscie :polew:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda
  15. somes poszedl zrobic probe zywnosciowa czy cos wogole umie przyjac
  16. oooooo goracy kubek ide se ciachnac dobry pomysl
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    laczymy sie z toba w bolu
  18. aj niestety dzisiaj odpadam jade na narty jutro wkoncu musze cos z moja pobyc bo ostatnio to jak nie zloty to impreska sie skroila wiec sami rozumiecie musze jej troszke czasu wygospodarowac :gwizdanie: bo mi bana zarzuci
  19. bo ja jak już w długą poszedłem to nie widziałem nikogo [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:56_________________________________________________ guru mial niezla akcje jak go wiozlem do chaty na swiatlach stalismy na czeronym stoja zielone sie zapalilo ruszam a on ku***a otwiera dzwi i wychodzi zamknalem mu spowrotem drzwi nastepne swiatla to samo kolesiowi sie niezle pojebalo widac ze na ulicy mieszka :gwizdanie: tak się źle czuł? no lekko mu sie porabalo
  20. guru mial niezla akcje jak go wiozlem do chaty na swiatlach stalismy na czeronym stoja zielone sie zapalilo ruszam a on k**wa otwiera dzwi i wychodzi zamknalem mu spowrotem drzwi nastepne swiatla to samo kolesiowi sie niezle pojebalo widac ze na ulicy mieszka :gwizdanie:
  21. glos dimana mowisz tobyl glos z niebios "somes gdzie idzisz tam nie wchodz tam jest szatnia o ku***a wpadl do szatni na laske" potem przy wysiadaniu dobra somes jestes na miejscu ktory to blok ? "nie wiem ktory" kuuurna, ale My jesteśmy poryci [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:49_________________________________________________szatniarz :polew: :>
  22. glos dimana mowisz tobyl glos z niebios "somes gdzie idzisz tam nie wchodz tam jest szatnia o k**wa wpadl do szatni na laske" potem przy wysiadaniu dobra somes jestes na miejscu ktory to blok ? "nie wiem ktory"
  23. daj spokój dopiero wstałem fajnie sie bawicie, :slina: :slina:szkoda że już kawalerem nie jestem :slina: :slina: ja tez nie i co spoko sie bawilem musisz z zonka powaznie pogadac zeby cie puszczala na imprezy
  24. nie jesteś sam a ja trzezwy jestem ale spac mi sie chce :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.