Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. siemacie z rana widze ze bukowina wczoraj rzadzila czytalem ze bedzie przejebane dla mnie przeciez ja nie pije
  2. dobra pany ja spadam to pa
  3. Chciałeś wejść i się napić co [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:03_________________________________________________ następnym razem wbijamy na onyx Ale nie możemy się spić tak od razu 2 godziny po wejściu [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________Chciałbym coś pamiętać z imprezy [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________Ps. Dimek znalazłeś może tego kondona na komórkę tak jak somes pisal nie znalezlismy niestety musiales go gdzie indziej zgubic
  4. my nie [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:00_________________________________________________ 4.45 rano :gwizdanie:
  5. nuda myslalem ze posiedze na forum ale nie mam sily oczymi sie zamykaja same wiec chybaa se odposzcze ;( Nie rób scen ...... weź pod uwagę że jak pójdziesz ilość postów Ci nie podskoczy posty to ja akurat mam w d*pie co widac po tym liczniku z technicznego :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak bedzie ale w alpach :gwizdanie:
  7. nuda myslalem ze posiedze na forum ale nie mam sily oczymi sie zamykaja same wiec chybaa se odposzcze ;(
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no bylem dzisiaj ale poracha totalna bylem na czantori w ustroniu
  9. Na stos Tak a ty Czester co niedzielę jesteś rano w kościele nie wybierac kase z koszyka
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cześć Sąsiad siema aż taka lipa z suszowaniem? no nie bylo jak se poszalec bo lodu ze hoho nie bylo jak hamowac skrecac poracha
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cześć Sąsiad siema
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie katowiczanie
  13. jak byś się napił z nami to byś zrozumiał... my już 5 minut po wejściu prawie po ćwiartce przyjęliśmy :polew: Prawda Dimek? [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 17:04_________________________________________________ no to po suszowaniu w najbliższym czasie chyba ale z drugiej strony dobrze może już śniegu wcale nie będzie jak dla mnie to idealna opcja chyba po dzisiejszym dniu wrocila opcja alpy austria lub wlochy
  14. jak byś się napił z nami to byś zrozumiał... my już 5 minut po wejściu prawie po ćwiartce przyjęliśmy :polew:
  15. :hi:siemano juz po nartach na czantorie sie wybralem warunki masakra ;( sam lod wiec nie polecam juz nigdy sie tam nie wybiore
  16. dobra pany musze spadac spac bo jutro szus czeka wiec do jutra wieczorem pa
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sie nie dziwie maluchem i jeszcze z takim naglosnieniem
  18. ten co ma kapowac to nie jarzy :gwizdanie:
  19. do mnie mówisz ? nie, do Ciebie piszę :polew:
  20. na 2 urodziny śląskich zrobimy bankowo - a jak chcecie wcześniej to myślcie no na drugi tydzien :polew: ok - ja spadam - do jutra nara

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.