Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana widze ze bukowina wczoraj rzadzila czytalem ze bedzie przejebane dla mnie przeciez ja nie pije
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany ja spadam to pa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chciałeś wejść i się napić co [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:03_________________________________________________ następnym razem wbijamy na onyx Ale nie możemy się spić tak od razu 2 godziny po wejściu [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________Chciałbym coś pamiętać z imprezy [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________Ps. Dimek znalazłeś może tego kondona na komórkę tak jak somes pisal nie znalezlismy niestety musiales go gdzie indziej zgubic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
my nie [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:00_________________________________________________ 4.45 rano :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nuda myslalem ze posiedze na forum ale nie mam sily oczymi sie zamykaja same wiec chybaa se odposzcze ;( Nie rób scen ...... weź pod uwagę że jak pójdziesz ilość postów Ci nie podskoczy posty to ja akurat mam w d*pie co widac po tym liczniku z technicznego :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
tak bedzie ale w alpach :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nuda myslalem ze posiedze na forum ale nie mam sily oczymi sie zamykaja same wiec chybaa se odposzcze ;(
-
Spoty Katowice i okolice
no bylem dzisiaj ale poracha totalna bylem na czantori w ustroniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na stos Tak a ty Czester co niedzielę jesteś rano w kościele nie wybierac kase z koszyka
-
Spoty Katowice i okolice
cześć Sąsiad siema aż taka lipa z suszowaniem? no nie bylo jak se poszalec bo lodu ze hoho nie bylo jak hamowac skrecac poracha
-
Spoty Katowice i okolice
cześć Sąsiad siema
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie katowiczanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak byś się napił z nami to byś zrozumiał... my już 5 minut po wejściu prawie po ćwiartce przyjęliśmy :polew: Prawda Dimek? [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 17:04_________________________________________________ no to po suszowaniu w najbliższym czasie chyba ale z drugiej strony dobrze może już śniegu wcale nie będzie jak dla mnie to idealna opcja chyba po dzisiejszym dniu wrocila opcja alpy austria lub wlochy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak byś się napił z nami to byś zrozumiał... my już 5 minut po wejściu prawie po ćwiartce przyjęliśmy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:siemano juz po nartach na czantorie sie wybralem warunki masakra ;( sam lod wiec nie polecam juz nigdy sie tam nie wybiore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziki nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany musze spadac spac bo jutro szus czeka wiec do jutra wieczorem pa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
sie nie dziwie maluchem i jeszcze z takim naglosnieniem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten co ma kapowac to nie jarzy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kapewu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do mnie mówisz ? nie, do Ciebie piszę :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na 2 urodziny śląskich zrobimy bankowo - a jak chcecie wcześniej to myślcie no na drugi tydzien :polew: ok - ja spadam - do jutra nara - Spoty Katowice i okolice