Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. dziiiwwwkiii :kox: jakie dziwki, opanuj się trochę, to STRAŻNICZKI LASU to sa lesne ssaki
  2. zmarzliscie co ? nie spoko bylo jeden z rozowych jeszcze dojechal i se pogadalismy no gregor nie? no
  3. zmarzliscie co ? nie spoko bylo jeden z rozowych jeszcze dojechal i se pogadalismy
  4. siemacie znowu po spocie spoko bylo dzieki NO I WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA GUREGO ZA PODWOZKE Z PARKINGU DZIEKI :notworthy:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie moja tez juz zonata wiec odpada
  6. siemacie jak to dobrze w spamie uczestniczyc czlowiem ma tylko 2 strony witania do nadrobienia
  7. wiedzialem ze jeszcze bedziecie tu pisac mendy
  8. a nie wiedzisz ja poszlem mam 15 [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:35_________________________________________________ a nie wiedzisz ja poszlem mam 15 jeszcze 5 i puszczam pw do huga na klubowicza :laghing2:
  9. pany ale mialo byc do 2170 a juz jest 2171 wie czas na nas sorry 2172
  10. no musze jeszcze ponabijac bo jak sie cieplo zrobi bo bedzie lipa z postami
  11. no to co to bedzie jak my pojdziemy forum umrze No [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:28_________________________________________________4 Gości, 14 Użytkowników Użytkownicy aktywni w ciągu ostatnich 5 minut: diman, Guregoru, macieek, rafi1818, ykk, duch-76, Pikolo, Pucek, ZAJC600rr, lukasz5574, endriuu, DAVID23, ksiadz99, PiotrTDI no i teraz jeszcze my i kaput
  12. no to co to bedzie jak my pojdziemy forum umrze co, dupka Cie swędzi? :polew: zastanawia się gdzie ma bliżej do Rybnika czy Gliwic :polew: :polew: nie zimno jest to co, masz bezpłatne? nie postojowe
  13. co, dupka Cie swędzi? :polew: zastanawia się gdzie ma bliżej do Rybnika czy Gliwic :polew: :polew: nie zimno jest
  14. no to posiedzimy jeszcze [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:23_________________________________________________ co, dupka Cie swędzi? nie paleczka
  15. cos sie rozstac nie mozemy
  16. no ja tez czas sie troszke zdrzemnac zeby jutro znowu spamowac od rana
  17. no jak najbardziej narty biore to jedziesz szybciej czy planujesz w sobotę jeździć? jeszcze nie wiem czy dam rade predzej ale jak nie to sobota[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:15_________________________________________________ no jak najbardziej narty biore Tzn będziesz jeździł na nich czy pod nimi sie zobaczy [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:14_________________________________________________No i 2170 padło to co spadamy
  18. no jak najbardziej narty biore Tzn będziesz jeździł na nich czy pod nimi sie zobaczy
  19. no jak najbardziej narty biore
  20. Kasia mi ten pomysł podrzuciła, powiedziała że też mi zapłaci nie ma bata ja ja biore dla obrony wiec nie mozliwe juz jej zaplacilem to co Ty jej dałeś to ona dała mi, a po to żeby dostać rozwód, a jak będzie z Twojej winy to dostanie auto i mieszkanie, i znów powrót do nexi trudno ale jak jezdzilem nexia lepsze laski wyrywalem wiec nie wiem czy te audi to takie zloto :gwizdanie: ja widzisz jakie laski wyrywam, z nałogami no to sie tez zastanawiam czy go nie sprzedac i wrocic do korzeni
  21. Kasia mi ten pomysł podrzuciła, powiedziała że też mi zapłaci nie ma bata ja ja biore dla obrony wiec nie mozliwe juz jej zaplacilem to co Ty jej dałeś to ona dała mi, a po to żeby dostać rozwód, a jak będzie z Twojej winy to dostanie auto i mieszkanie, i znów powrót do nexi trudno ale jak jezdzilem nexia lepsze laski wyrywalem wiec nie wiem czy te audi to takie zloto :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:02_________________________________________________ Kasia mi ten pomysł podrzuciła, powiedziała że też mi zapłaci nie ma bata ja ja biore dla obrony wiec nie mozliwe juz jej zaplacilem Diman Kaśka już dawno będzie spała jak się za ciebie weźmiemy ona jest jak pitbull spi i czuwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.