Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziiiwwwkiii :kox: jakie dziwki, opanuj się trochę, to STRAŻNICZKI LASU to sa lesne ssaki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmarzliscie co ? nie spoko bylo jeden z rozowych jeszcze dojechal i se pogadalismy no gregor nie? no
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmarzliscie co ? nie spoko bylo jeden z rozowych jeszcze dojechal i se pogadalismy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie znowu po spocie spoko bylo dzieki NO I WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA GUREGO ZA PODWOZKE Z PARKINGU DZIEKI :notworthy:
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie moja tez juz zonata wiec odpada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie jak to dobrze w spamie uczestniczyc czlowiem ma tylko 2 strony witania do nadrobienia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiedzialem ze jeszcze bedziecie tu pisac mendy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to nara pany pa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a nie wiedzisz ja poszlem mam 15 [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:35_________________________________________________ a nie wiedzisz ja poszlem mam 15 jeszcze 5 i puszczam pw do huga na klubowicza :laghing2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany ale mialo byc do 2170 a juz jest 2171 wie czas na nas sorry 2172
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no musze jeszcze ponabijac bo jak sie cieplo zrobi bo bedzie lipa z postami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to co to bedzie jak my pojdziemy forum umrze No [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:28_________________________________________________4 Gości, 14 Użytkowników Użytkownicy aktywni w ciągu ostatnich 5 minut: diman, Guregoru, macieek, rafi1818, ykk, duch-76, Pikolo, Pucek, ZAJC600rr, lukasz5574, endriuu, DAVID23, ksiadz99, PiotrTDI no i teraz jeszcze my i kaput
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to co to bedzie jak my pojdziemy forum umrze co, dupka Cie swędzi? :polew: zastanawia się gdzie ma bliżej do Rybnika czy Gliwic :polew: :polew: nie zimno jest to co, masz bezpłatne? nie postojowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co, dupka Cie swędzi? :polew: zastanawia się gdzie ma bliżej do Rybnika czy Gliwic :polew: :polew: nie zimno jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to posiedzimy jeszcze [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:23_________________________________________________ co, dupka Cie swędzi? nie paleczka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos sie rozstac nie mozemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to pa ptaszki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tez czas sie troszke zdrzemnac zeby jutro znowu spamowac od rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak najbardziej narty biore to jedziesz szybciej czy planujesz w sobotę jeździć? jeszcze nie wiem czy dam rade predzej ale jak nie to sobota[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:15_________________________________________________ no jak najbardziej narty biore Tzn będziesz jeździł na nich czy pod nimi sie zobaczy [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:14_________________________________________________No i 2170 padło to co spadamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak najbardziej narty biore Tzn będziesz jeździł na nich czy pod nimi sie zobaczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak najbardziej narty biore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jestem z wami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myslisz ze damy rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kasia mi ten pomysł podrzuciła, powiedziała że też mi zapłaci nie ma bata ja ja biore dla obrony wiec nie mozliwe juz jej zaplacilem to co Ty jej dałeś to ona dała mi, a po to żeby dostać rozwód, a jak będzie z Twojej winy to dostanie auto i mieszkanie, i znów powrót do nexi trudno ale jak jezdzilem nexia lepsze laski wyrywalem wiec nie wiem czy te audi to takie zloto :gwizdanie: ja widzisz jakie laski wyrywam, z nałogami no to sie tez zastanawiam czy go nie sprzedac i wrocic do korzeni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kasia mi ten pomysł podrzuciła, powiedziała że też mi zapłaci nie ma bata ja ja biore dla obrony wiec nie mozliwe juz jej zaplacilem to co Ty jej dałeś to ona dała mi, a po to żeby dostać rozwód, a jak będzie z Twojej winy to dostanie auto i mieszkanie, i znów powrót do nexi trudno ale jak jezdzilem nexia lepsze laski wyrywalem wiec nie wiem czy te audi to takie zloto :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 02:02_________________________________________________ Kasia mi ten pomysł podrzuciła, powiedziała że też mi zapłaci nie ma bata ja ja biore dla obrony wiec nie mozliwe juz jej zaplacilem Diman Kaśka już dawno będzie spała jak się za ciebie weźmiemy ona jest jak pitbull spi i czuwa