Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a swoja droga na ile by go zchipowali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a wy mówicie ze to ja sie na żartach nie znam hahahaha bo się nie znasz :gwizdanie: a zakład? ciekawie jak to udowodnisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na zlocie standardowo ale po zlocie więcej co było po zlocie ? Imperium - Rybnik 3 trupy :polew: :polew: qr** jeblem [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 22:11_________________________________________________ spoko jeszcze nawet na parking nie poszlem i chyba juz nie pojde rano i tak musze jechac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale musze przyznac niezle to zacytowalem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czytaj i bez dyskusji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piekna Moto on ?? i Kondracki ?? nie chce mi sie kanału zmieniać ... film oglądam i akcja jest no
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piekna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prawda mówiłem, ale 20:00 to ostateczny termin był żebym był w domu już Dimek ja przynajmniej przespałem (chyba??) drogę ale pod chata wypadl ci niezly paw :polew: spoko innym razem zrobimy cos umnie moze kiedys :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tu chciał? Jakto co?! Pośmiać się z was jak zwykle... pojechałbyś z nami kiedyś a nie śmiał się będziesz zonka go krotko trzyma e-heee nie no szanuje goscia bo przynajmniej sie umi do tego przyznac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tu chciał? Jakto co?! Pośmiać się z was jak zwykle... pojechałbyś z nami kiedyś a nie śmiał się będziesz zonka go krotko trzyma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tu chciał? Jakto co?! Pośmiać się z was jak zwykle... gon sie Cały wieczór wybierają się na imprezę i na koniec DUPAAA haha :laghing2: :laghing2: :laghing2: no widzisz co zrobic bedzie jeszcze czas ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tu chciał? Jakto co?! Pośmiać się z was jak zwykle... gon sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlatego ja tam trzezwy bylem zeby ci przypomniec :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tu chciał? no i się dziwisz że paw wypadł... przecież ja mam chorobę lokomocyjną ' moze to usprawiedliwia tego pawia pod chata ale tego pod imperium to nie bardzo nawet do auta jeszcze nie wsiadles :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja przynajmniej przespałem (chyba??) drogę ale pod chata wypadl ci niezly paw zauważyłem po butach w jakiej kolejności nas odwoziłeś? no pojezdziles sobie najdluzej pierwszy pucek potem guru (dwa razy opuszczal pojazd podczas jazdy) potem ty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to dobra widze ze akcja dobra impreza odwolany trudno wiec otwieramy co sie dda i impreza domowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja przynajmniej przespałem (chyba??) drogę ale pod chata wypadl ci niezly paw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mowiles ze wyjezdzasz dopiero w poniedzialek rano a idziesz spac o 20 w niedziele nie cygan
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tym sie nie przejmuj to moj probelm wiec luz ja i tak bym po ciebie jechal dopiero po nartach jak bym moja i brata z zona zawiozl wiec cicho mi tu decydowac sie qr**
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nie chodzi o ta rope nigdy mi o to nie chodzilo ale troszke mam problemow w firmie wiec sami rozumiecie ale woz stoi wiec zastanawiac sie do jasnej cholery
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jednak jak jest mniej ludzi to sie lepiej robi spontany ustawki sa hujowe ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to forum ten to narobil smakow niech go licho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale na taka akcje musimu rzucic grosza na rope bo u mnie jest lekki kryzys ale mysle ze to nas nie zrojnuje a bedzie fajnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pucek jedzie z arkiem do gliwic gregor jedzie do mnie stawia auto u mnie na parkingu strzezonym i giba ze mna do gliwic zabieram rowniez somesa a jak bedziemy czekac na gregoraq skocze po krola na chate pozniej rozwoze wszystkich do chaty jutro po gregora podjade wieczorem jak wroce z nart i pojedziemy po jego wozek to bedzie juz trzezwy do tego czasu co wy na to??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale problemy tu widze nie ma tu zadnego kierownika CHOLERA GDZIE JEST MIRON a tak na powaznie to mozemy sie gdzies spotkac nawet w jakims klubie ja jeszcze nie pilem wiec moj woz jest moge was pozwozic io pozawozic ale ja sie pisze max do 1.00 bo musze przymnkanc oko na wiecej nic 1.5 godz mysle ze te gliwice sa ok bo jest tam duzo klubow mniejszych badz wiekszych i zawsze sie cos znajdzie