Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko poleje wam ale troszke wytlumacze jezeli by poduszki przy nie zapietych pasach wystrzelaly to by wystrzelily nawet gdy pasarzera nie ma na siedzeniu a poco
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no bo flacha jest do odebranie na nastepnym spocie
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeżeli masz niezapięte pasy to czy airbagi wystrzelą czy nie ( chlopaki sprecyzowali, że chodzi o model B7) Akjam twierdzi ze wystrzelą Diman, że nie wystrzelą w żadnym aucie grupy VAG nie wystrzelą dla potwierdzenia miałem strzały ostre wcześniej nie bitymi: A4 B5, Passat B5 FL, A6 C5, A3 2006r, starsza beja 5 tez jestem tego zdania ale cza bedzie to u jakiegos fachowca sprawdzic
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W takim razie, to tylko Miszka,Stanley, Max, Diman, Kanar i Piterra znają mój adres :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:35_________________________________________________ jeżeli masz niezapięte pasy to czy airbagi wystrzelą czy nie ( chlopaki sprecyzowali, że chodzi o model B7) Akjam twierdzi ze wystrzelą Diman, że nie wystrzelą no oczywiscie ze ja
  5. ty to wiesz na co patrzec zamiast na fure to na baby och pucek
  6. ano sa wiec jedz tez bedzie slizganko dzisiaj
  7. no siemano ale chata chyba 22 stycznia a dziś jest 19 stycznia :mysli: :mysli: :mysli: ale niestety nie dam rady wpaść do chaty w piątek druga zmiana i brak możliwości otrzymania urlopu :kwasny: :kwasny: :disgust: :disgust: :angry: :angry: no sorry pojebalo mi sie za duzo tych zlotow dzisiaj jade na katowice i to dlatego ta pomylka
  8. siema pitek wpadasz dzisiaj do chaty
  9. Nie umie odśnieżać popros mirona podobno jest w tym dobry :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 09:24_________________________________________________ Przed otwarciem drzwi trzeba troszkę odśnieżyć Chyba że masz takie nieszczelne szybe mu ktos w nocy wybil
  10. o biedactwo tys jest pokrzywdzony no no
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wpadniecie dziś na spota? Ja znowu siedzę w pracy i nie wiem czy wcześniej uda mi się wyjść!? jasne ze wpadniemy somes pucek i ja na pewno moze sie jescze ktos od nas dolaczy tego nie wiem
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam katowice
  13. dobra to ja tez sie bede zbieral pa
  14. niech spamuja to bedzie nastepna impreza
  15. ja tez wiec cza to przemyslec zebym do mirona sie usmiechnal pijaków nie wożę ham ;(
  16. ja tez wiec cza to przemyslec zebym do mirona sie usmiechnal
  17. no ale panowie to co moze walniemy jakas flache dla omiany :gwizdanie:
  18. jak bedziemy mieli policzonych ludzi to moge tam zadzwonic WIEC WPISYWAC SIE A NIE WALIC W H..A
  19. Diman? [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:59_________________________________________________aaa właśnie.... Cześć Pucek ja
  20. ciebie tam nie chcemy Koooledzy zycie nie koledzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.