Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi czy ty czasem nie masz dzisiaj jakiejś głupawki dzisiaj zawsze miala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przerwa na siku :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________ ty co pisac nie umiesz
-
Spoty Katowice i okolice
ja raczej auto będe mieć na seriwsie, a moj kierowca nie da rady wiec raczej mnie nie bedzie wiedzialem ze ta delegacja jest spalona na samym poczatku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak za białego gluta to mega max jaki można dać :polew: a jeszcze niedawno sie zastawialismy czy wogule 3000 padna a tu juz licytacja do 4000
-
Spoty Katowice i okolice
cos w tej laweczce jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podpuszczasz w przyszlym tygodniu ich dogonimy a tydzien dalej ich przegonimy to może inaczej zapytam - ile razy do czasu zlotu zimowego będzie jeszcze w Chacie polaka 2 razy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A6 i tak nikt nie umyje :gwizdanie: takich srutow nikt nie chce myc :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podpuszczasz w przyszlym tygodniu ich dogonimy a tydzien dalej ich przegonimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MY TO JEST PEWNE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wolalem od razu dopowiedziec zeby nie bylo sorry jak cie to urazilo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam se loda opendzlowalem i bez podtekstow mi tu sky
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeeest, przynajmniej nie będę musiał auta czyścić tak jak ja to zrobilem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki a ja różne musi mi wpaść w oko, żeby nie było :gwizdanie: a i po takich którym musiał bym zakładać reklamówki na głowę to nie patrzę a ja wole brunetki bo blondynke mam w domu :gwizdanie: łączę się z Tobą Diman to se musimy cos w bukowinie znalesc czarnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mowice co planujecie bo sie zastanawiam czy sie zapisywac na sobote do roboty no wlasnie nie wiem jak sie nastawiac i dlatego pytam Nastaw się tak jak chłopaki na ostatnim wypadzie NIe no tak to nie bo w sobote rano musze z małą siedziec bo moja gdzies wybywa wiec to dla mnie bedzie teror na kacu dziecka pilnowac no to jade swoim trudno odbijemy w bukowinie
-
Spoty Katowice i okolice
Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki a ja różne musi mi wpaść w oko, żeby nie było :gwizdanie: a i po takich którym musiał bym zakładać reklamówki na głowę to nie patrzę a ja wole brunetki bo blondynke mam w domu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty to sie nie dziwie po ostatnich szalenstwach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mowice co planujecie bo sie zastanawiam czy sie zapisywac na sobote do roboty no wlasnie nie wiem jak sie nastawiac i dlatego pytam Nastaw się tak jak chłopaki na ostatnim wypadzie nie az tak nie dam rady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mowice co planujecie bo sie zastanawiam czy sie zapisywac na sobote do roboty no wlasnie nie wiem jak sie nastawiac i dlatego pytam [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________ lizus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki to jak z tym piciem w piatek grubo idziemy czy po malym piwku ino bo somes tez cos wspominal ze by mial smaki :>
-
Spoty Katowice i okolice
no to lepiej dla nas bedzie latwiejsza :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jak miron jest to teraz dopiero spam ruszy :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a majki niezapomnij mitego kompa bo znowu mi sie zapalila cholerna kontrolka od poduszki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze to ujales wlasnie o to mi chodzilo ze gejozy sie tu porobily straszne
-
Spoty Katowice i okolice
a nie wyglądasz na takiego co lubi tyle piwa Rafał, nie panikuj, znajdziesz no nie pucek spokojny taki a tu popatrz browary wchodza jak woda :gwizdanie: no własnie Diman, też sie dziwię ale Żonę ma ładną, jak się kiedyś zapije to dotrzymamy jej towarzystwa :gwizdanie: Kędzior, las to tylko do spelenia mysle ze bukowina bedzie odpowiednia da mu sie pare browarow wiecej i bedzie git