Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Rudi czy ty czasem nie masz dzisiaj jakiejś głupawki dzisiaj zawsze miala
  2. przerwa na siku :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________ ty co pisac nie umiesz
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja raczej auto będe mieć na seriwsie, a moj kierowca nie da rady wiec raczej mnie nie bedzie wiedzialem ze ta delegacja jest spalona na samym poczatku
  4. jak za białego gluta to mega max jaki można dać :polew: a jeszcze niedawno sie zastawialismy czy wogule 3000 padna a tu juz licytacja do 4000
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cos w tej laweczce jest
  6. Podpuszczasz w przyszlym tygodniu ich dogonimy a tydzien dalej ich przegonimy to może inaczej zapytam - ile razy do czasu zlotu zimowego będzie jeszcze w Chacie polaka 2 razy
  7. A6 i tak nikt nie umyje :gwizdanie: takich srutow nikt nie chce myc :>
  8. Podpuszczasz w przyszlym tygodniu ich dogonimy a tydzien dalej ich przegonimy
  9. wolalem od razu dopowiedziec zeby nie bylo sorry jak cie to urazilo :gwizdanie:
  10. ja tam se loda opendzlowalem i bez podtekstow mi tu sky
  11. jeeest, przynajmniej nie będę musiał auta czyścić tak jak ja to zrobilem :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki a ja różne musi mi wpaść w oko, żeby nie było :gwizdanie: a i po takich którym musiał bym zakładać reklamówki na głowę to nie patrzę a ja wole brunetki bo blondynke mam w domu :gwizdanie: łączę się z Tobą Diman to se musimy cos w bukowinie znalesc czarnego
  13. to mowice co planujecie bo sie zastanawiam czy sie zapisywac na sobote do roboty no wlasnie nie wiem jak sie nastawiac i dlatego pytam Nastaw się tak jak chłopaki na ostatnim wypadzie NIe no tak to nie bo w sobote rano musze z małą siedziec bo moja gdzies wybywa wiec to dla mnie bedzie teror na kacu dziecka pilnowac no to jade swoim trudno odbijemy w bukowinie
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki a ja różne musi mi wpaść w oko, żeby nie było :gwizdanie: a i po takich którym musiał bym zakładać reklamówki na głowę to nie patrzę a ja wole brunetki bo blondynke mam w domu :gwizdanie:
  15. ty to sie nie dziwie po ostatnich szalenstwach
  16. to mowice co planujecie bo sie zastanawiam czy sie zapisywac na sobote do roboty no wlasnie nie wiem jak sie nastawiac i dlatego pytam Nastaw się tak jak chłopaki na ostatnim wypadzie nie az tak nie dam rady
  17. to mowice co planujecie bo sie zastanawiam czy sie zapisywac na sobote do roboty no wlasnie nie wiem jak sie nastawiac i dlatego pytam [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________ lizus
  18. majki to jak z tym piciem w piatek grubo idziemy czy po malym piwku ino bo somes tez cos wspominal ze by mial smaki :>
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to lepiej dla nas bedzie latwiejsza :gwizdanie:
  20. no to jak miron jest to teraz dopiero spam ruszy :>
  21. a majki niezapomnij mitego kompa bo znowu mi sie zapalila cholerna kontrolka od poduszki
  22. dobrze to ujales wlasnie o to mi chodzilo ze gejozy sie tu porobily straszne
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a nie wyglądasz na takiego co lubi tyle piwa Rafał, nie panikuj, znajdziesz no nie pucek spokojny taki a tu popatrz browary wchodza jak woda :gwizdanie: no własnie Diman, też sie dziwię ale Żonę ma ładną, jak się kiedyś zapije to dotrzymamy jej towarzystwa :gwizdanie: Kędzior, las to tylko do spelenia mysle ze bukowina bedzie odpowiednia da mu sie pare browarow wiecej i bedzie git

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.