Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to dlatego ostatnio jak jezdzilem bylo grilem czuc jaki grill taki zapach hehehe a że grilla mam kozak to wiesz... :polew:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to dlatego ostatnio jak jezdzilem bylo grilem czuc
  3. Pewnie ręce i łokcie go bolą a nogami mało pisze nie Mirek?? :polew:
  4. z zielonymi nie gadam wole od krola kwadratem sie polansowac
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie myj jeszcze chyba ze masz ogrzewany garaz co by wyschnal bo jak nie to bedziesz mial takiego samego jak mial teraz w piatek na zlocie bishkopt caly z lodu
  6. robimy ale nie opisujemy tego na forum po co wszyscy mają wiedzieć? OK pucek, diman i ja kasujemy te posty ? no chyba ze PW wysle do naszego moderatora i niech to zrobi :gwizdanie: pokasujcie sami - lub zostawcie jak jest - w tej ilości spamu i tak nikt tego nie znajdze Ja wam moge skasować i dać zielonego kwadrata :naughty: dawaj chetnie sie polansuje z takim kwadratem po forum
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    moja po wczorajszej wymianie swiec pali od strzala
  8. robimy ale nie opisujemy tego na forum po co wszyscy mają wiedzieć? sorry racja zapomnialem ze wszystcy to czytaja :doh1: a i majkel to jest ikonka ktora mnie zawsze rozsmiesza jak ja widze
  9. co tam czarny gąsiorze w sosie własnym ja nie z tych jasne co Kolego kuleczka ? nic pomalu leci
  10. co tam czarny gąsiorze w sosie własnym ja nie z tych jasne [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:38_________________________________________________miron zobacz sobie majki wkleil zdjecie mozesz obadac lot :>
  11. hehe ja nie z tych jak coś chce to tego staram się nie odkładać [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:29_________________________________________________dlatego właśnie spadam [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:30_________________________________________________i ch***j że jest zimno powodzenia w rezaniu
  12. auto mam wypatroszone i sporo pracy przy nim jeszcze... jak się uwinę to będę na pewno... druga sprawa że nie wiem czy gdzieś w trasie nie wyląduje to jak chcesz do jastrzebia jechac moim :gwizdanie: wszystko zależy od tego czy zaraz pójdę i przesiedzę tam pół nocy i od tego z w jakim tempie jutro wystartuje... no to dzisiaj daj se spokoj a jutro startuj od 6 rana co Ty ja jestem na tryb nocny ustawiony... przesypiam do południa ale siedzieć do 6 rano i walczyć potrafię za to jak tam wolisz
  13. auto mam wypatroszone i sporo pracy przy nim jeszcze... jak się uwinę to będę na pewno... druga sprawa że nie wiem czy gdzieś w trasie nie wyląduje to jak chcesz do jastrzebia jechac moim :gwizdanie: wszystko zależy od tego czy zaraz pójdę i przesiedzę tam pół nocy i od tego z w jakim tempie jutro wystartuje... no to dzisiaj daj se spokoj a jutro startuj od 6 rana
  14. auto mam wypatroszone i sporo pracy przy nim jeszcze... jak się uwinę to będę na pewno... druga sprawa że nie wiem czy gdzieś w trasie nie wyląduje to jak chcesz do jastrzebia jechac moim :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kto idzie do roboty ten idzie
  16. Ty byłeś tylko na chwile :polew: mnie może nie być :gwizdanie: znowu
  17. no to operacja sie powiodla ja tez zaliczke wpalcilem wiec juz cza sie pomalu szykowac na wyjazd
  18. odpatyczkuj się od niego Jaka obrona a co na forum takim jak te cza byc kolegami a nie sie klucic i napinac kolega mój Wy to się chyba bardzo lubicie nutka zazdrosci co Nie Ja mam Pucka :polew: a to spoko bo myslalem ze sie dzielic bede musial
  19. odpatyczkuj się od niego Jaka obrona a co na forum takim jak te cza byc kolegami a nie sie klucic i napinac kolega mój Wy to się chyba bardzo lubicie nutka zazdrosci co
  20. laski to moje takie ostre hobby jak rezanie więc wiesz jak byś jechał to fajnie pojedziemy razem odpatyczkuj się od niego Geje sam k**wa gej jestes
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a po ilu wymieniales rozrzad i sprawdzales moze stan tego lancucha i imbusika
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a nie razem z majkim robilismy ta wymiana to pryszyk teraz to wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.