Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
to dlatego ostatnio jak jezdzilem bylo grilem czuc jaki grill taki zapach hehehe a że grilla mam kozak to wiesz... :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem za
-
Spoty Katowice i okolice
to dlatego ostatnio jak jezdzilem bylo grilem czuc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie ręce i łokcie go bolą a nogami mało pisze nie Mirek?? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z zielonymi nie gadam wole od krola kwadratem sie polansowac
-
Spoty Katowice i okolice
nie myj jeszcze chyba ze masz ogrzewany garaz co by wyschnal bo jak nie to bedziesz mial takiego samego jak mial teraz w piatek na zlocie bishkopt caly z lodu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
robimy ale nie opisujemy tego na forum po co wszyscy mają wiedzieć? OK pucek, diman i ja kasujemy te posty ? no chyba ze PW wysle do naszego moderatora i niech to zrobi :gwizdanie: pokasujcie sami - lub zostawcie jak jest - w tej ilości spamu i tak nikt tego nie znajdze Ja wam moge skasować i dać zielonego kwadrata :naughty: dawaj chetnie sie polansuje z takim kwadratem po forum- Spoty Katowice i okolice
moja po wczorajszej wymianie swiec pali od strzala- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moj skasowany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
robimy ale nie opisujemy tego na forum po co wszyscy mają wiedzieć? sorry racja zapomnialem ze wszystcy to czytaja :doh1: a i majkel to jest ikonka ktora mnie zawsze rozsmiesza jak ja widze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam czarny gąsiorze w sosie własnym ja nie z tych jasne co Kolego kuleczka ? nic pomalu leci- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam czarny gąsiorze w sosie własnym ja nie z tych jasne [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:38_________________________________________________miron zobacz sobie majki wkleil zdjecie mozesz obadac lot :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe ja nie z tych jak coś chce to tego staram się nie odkładać [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:29_________________________________________________dlatego właśnie spadam [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:30_________________________________________________i ch***j że jest zimno powodzenia w rezaniu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
auto mam wypatroszone i sporo pracy przy nim jeszcze... jak się uwinę to będę na pewno... druga sprawa że nie wiem czy gdzieś w trasie nie wyląduje to jak chcesz do jastrzebia jechac moim :gwizdanie: wszystko zależy od tego czy zaraz pójdę i przesiedzę tam pół nocy i od tego z w jakim tempie jutro wystartuje... no to dzisiaj daj se spokoj a jutro startuj od 6 rana co Ty ja jestem na tryb nocny ustawiony... przesypiam do południa ale siedzieć do 6 rano i walczyć potrafię za to jak tam wolisz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
auto mam wypatroszone i sporo pracy przy nim jeszcze... jak się uwinę to będę na pewno... druga sprawa że nie wiem czy gdzieś w trasie nie wyląduje to jak chcesz do jastrzebia jechac moim :gwizdanie: wszystko zależy od tego czy zaraz pójdę i przesiedzę tam pół nocy i od tego z w jakim tempie jutro wystartuje... no to dzisiaj daj se spokoj a jutro startuj od 6 rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
auto mam wypatroszone i sporo pracy przy nim jeszcze... jak się uwinę to będę na pewno... druga sprawa że nie wiem czy gdzieś w trasie nie wyląduje to jak chcesz do jastrzebia jechac moim :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
kto idzie do roboty ten idzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty byłeś tylko na chwile :polew: mnie może nie być :gwizdanie: znowu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to operacja sie powiodla ja tez zaliczke wpalcilem wiec juz cza sie pomalu szykowac na wyjazd- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpatyczkuj się od niego Jaka obrona a co na forum takim jak te cza byc kolegami a nie sie klucic i napinac kolega mój Wy to się chyba bardzo lubicie nutka zazdrosci co Nie Ja mam Pucka :polew: a to spoko bo myslalem ze sie dzielic bede musial- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpatyczkuj się od niego Jaka obrona a co na forum takim jak te cza byc kolegami a nie sie klucic i napinac kolega mój Wy to się chyba bardzo lubicie nutka zazdrosci co- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
laski to moje takie ostre hobby jak rezanie więc wiesz jak byś jechał to fajnie pojedziemy razem odpatyczkuj się od niego Geje sam k**wa gej jestes- Spoty Katowice i okolice
a po ilu wymieniales rozrzad i sprawdzales moze stan tego lancucha i imbusika- Spoty Katowice i okolice
a nie razem z majkim robilismy ta wymiana to pryszyk teraz to wiem - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE