Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jasne że w moim lokalu Tym ciulom na których teraz robię to jedynie mogę pozrywać kafelki i powybijać okna to spoko, zrobi się, ten kox Miron dołączy, dostanie młot i będzie kuł a My z Dimanem będziemy pianka i wsioo potem sie obciepie i flacha po robocie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeeee to widzę że ekipa jakaś się zbierze Bo ja szczerze takich rzeczy jeszcze nie robiłem a nie chciał bym czegoś spartolić [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 15:57_________________________________________________ Ja nie mówię o moim mieszkaniu Pucek ale ten pomysł też trzeba obgadać Jak dobrze pójdzie to 12-13-14 lutego mi się wolny weekend szykuje to można coś pomyśleć no to ja sie pisze :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeeee to widzę że ekipa jakaś się zbierze Bo ja szczerze takich rzeczy jeszcze nie robiłem a nie chciał bym czegoś spartolić nie no ja takie rzeczy kiedys zawodowo robilem ale nie przy 15 stpniowym mrozie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to sie wezmiemy z puckiem to bedzie moment
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ważne że wyjechałeś a nie zasnąłeś na taśmociągu no właśnie zasnął na taśmie i wyjechał na niej a Ty myślisz że te taśmy wyciągają urobek 900 metrów w górę??? jak bym zajechał to jedynie do zbiornika, a tam raczej by się skończył mój żywot :gwizdanie: Pucek to ty tam igrasz ze śmiercią normalnie Guru, niestety, zjeżdżając na "dół" nie masz pewności że wyjedziesz ale ludzie nie znający pracy na kopalniach myślą że tam jest kolorowo, nasłuchają się jak tam jest fajnie od ludzi którzy mają takie fuchy że nawet się nie ubrudzi, dlatego też ja wolę na ten temat nie rozmawiać z tymi którzy chociaż raz nie zjechali i tego nie doświadczyli Ja się czasem ubrudzę u mnie w pracy Na dole byłem kilka razy z wujkiem i wcale wam nie zazdroszczę Ale serio nie o samo pracę mi się rozchodzi tylko o twoje jeżdżenie na taśmie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 15:43_________________________________________________Diman a ty byś umiał zrobić drzwi wejściowe + zamontować 3 okna :?: no a co masz cos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema kiedy na spota wpadniesz bo pomalu to cie juz pamietac nie bedziemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Robota znaczy się nadrobienie spamu no wlasnie nie u kumpla lazienke kafelkowalem i dzisiaj jeszcze mielismy reszte bialego montrazu do dokonczenia bo wczoraj juz nie zdarzylismy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to nadrobilem spamik poranny i cza wkoncu isc spac robota skonczona wiec padam na pys
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 10:04_________________________________________________Diman Ty to masz zdrowie no a co tam [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 10:06_________________________________________________dobra do pozniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem czy znanego bo pierwszy raz bylem pewnie tylko krolu i jego siostra zna :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 10:03_________________________________________________ siema kris
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w chorzowie w czekoladzie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sniadanko i na fuche
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z rana po imprezie masakra dopiero do domu wrocilem z nimi nie ma co z domu wychodzic co impra to pozniej w domu ale dzieki fajnie bylo no i dzieki krolu za podwozke [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 09:52_________________________________________________a mojej nie ma bedzie przejebane :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i znowu forum siadlo przez mirona cza sobie chyba z nim pogadac co on to odpierdziela
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to sie doczytalem 12 stron spamu ale konstruktywnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpore wpore jeszcze jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 10:28_________________________________________________no to tera odlatuje bede pozniej
-
Spoty Katowice i okolice
siemano z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z rana [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 09:44_________________________________________________majki jak tam lepiej fura zapala po wymianie swiec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra to ja spadam somes zgas swiatlo bo kryzys jest cza oszczedzac [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 01:11_________________________________________________no to nie ja zgasze nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak chcesz możemy pogadać na gg nie no az tak to mi sie nie nudzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja tez bede spadal jak wszyscy ida
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman i jak auto udało sie wczoraj zamknąc i pokasowac wszystko? no pokasowane i pozamykane
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki pany spoko bylo dzieki krolu za browarek
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE