Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. odpatyczkuj się od niego Jaka obrona a co na forum takim jak te cza byc kolegami a nie sie klucic i napinac kolega mój
  2. laski to moje takie ostre hobby jak rezanie więc wiesz jak byś jechał to fajnie pojedziemy razem odpatyczkuj się od niego dzieki rezacz zobaczy sie
  3. ty pitek a gdzie ty widzisz w moim nicku duza litere co to jakas kultura tu obowiazuje
  4. Panowie ktoś chętny podrzucić mi do chaty dwa piwa?? :decayed: :naughty: jak załatwisz panienki to Ci nawet whiskey przywiozę ty tylko o jednym a reszta gdzie się straciła jakto gdzie siedzimy przed kompem bo na dworze mroz jak cholera i sie nosa nie chce wystawiac[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 20:15_________________________________________________pitek jakos mi sie te spoty spodobaly to co zrobisz
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tez tu caly czas jestem tylko w ukryciu siedze
  6. Panowie ktoś chętny podrzucić mi do chaty dwa piwa?? :decayed: :naughty: jak załatwisz panienki to Ci nawet whiskey przywiozę napaleniec a co do pota w jastrzebiu to jeszcze nie wiem ale jak zwykle chyba pojade
  7. siema a ja zawiany nie jestem a leb mnie napier...la jak cholera majki ja to mam caly czas przed oczami masakra ;(
  8. Pitek Ty żyjesz ? Opuszczasz sie :gwizdanie: no i to mocno sie opuscil pitek robota to nie wszystko daj se luzu troche po sie stracisz niedlugo
  9. witamy klubowego rezacza roku
  10. no mam to samo majki nie wiem czemu :gwizdanie: Piłeś to samo co ja :gwizdanie: chyba A to taka wymiana świec była noooo Bym wiedział to bym wpadł popatrzeć a to juz z majkim musisz gadac pewnie za niewielkie pieniadze to i tego hala by ci wymienil :gwizdanie:
  11. no mam to samo majki nie wiem czemu :gwizdanie: Piłeś to samo co ja :gwizdanie: chyba A to taka wymiana świec była noooo
  12. bo o indywidualista jest [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 18:58_________________________________________________ no mam to samo majki nie wiem czemu :gwizdanie: Piłeś to samo co ja :gwizdanie: chyba
  13. no mam to samo majki nie wiem czemu :gwizdanie:
  14. He he tam trzeba miec naprawdę duże umiejętności .......... i pare tyś skoków za sobą ..... ja dopiero się kręce koło pierwszego 1000 mięczak Ja Ty jesteś tfardziel zawsze możesz ze mna skoczyć szkoda mi 600 zł ... tak to bym skoczył krolu sky ci uhandluje znizke za 100 ci posci
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja wczoraj wymienilem swiece zarowe i zobacze co dzisiaj pokarze bo wczoraj mial lekkie problemy zobzczymy co dzisiaj bedzie
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jestem [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 02:45_________________________________________________dobra sio spac bo gasze swiatlo nara
  18. ja tam mam smaki wiec chyba bede musial zgasic bo sie jescze gdzies wybiore :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 03:04_________________________________________________dobra to ja gasze swiatlo i ide spac nara
  19. siemacie znowu dzisiaj z majkim jednak te swiece wymienilismy bo rano mialem lekkie problemy z zapaleniem wiec nie omieszkalem do majka zadzwonic na mala wymianke wielkie dzieki MAJKI za pomoc ale mysle ze bedzie jeszcze czas na podziekowania [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 17:25_________________________________________________a i info dla krola co do tej roboty chcial wiedziec wiec tak otworzylismy pokrywe zaworow poodczepialismy samiczki siece byly pod walkiem rozrzadu wymienilismy i tyle poskaladalismy i jak bede mial vaga spowrotem posprawdzam jak i co
  20. a jak ze kazdy po malym piwku tylko basia 4 walnela Ktoś musiał uratować honor noooo
  21. a jak ze kazdy po malym piwku tylko basia 4 walnela
  22. a nie lepiej 3 piwka male powiem ci ze moze i lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.