Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpatyczkuj się od niego Jaka obrona a co na forum takim jak te cza byc kolegami a nie sie klucic i napinac kolega mój
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
laski to moje takie ostre hobby jak rezanie więc wiesz jak byś jechał to fajnie pojedziemy razem odpatyczkuj się od niego dzieki rezacz zobaczy sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty pitek a gdzie ty widzisz w moim nicku duza litere co to jakas kultura tu obowiazuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie ktoś chętny podrzucić mi do chaty dwa piwa?? :decayed: :naughty: jak załatwisz panienki to Ci nawet whiskey przywiozę ty tylko o jednym a reszta gdzie się straciła jakto gdzie siedzimy przed kompem bo na dworze mroz jak cholera i sie nosa nie chce wystawiac[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 20:15_________________________________________________pitek jakos mi sie te spoty spodobaly to co zrobisz
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez tu caly czas jestem tylko w ukryciu siedze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie ktoś chętny podrzucić mi do chaty dwa piwa?? :decayed: :naughty: jak załatwisz panienki to Ci nawet whiskey przywiozę napaleniec a co do pota w jastrzebiu to jeszcze nie wiem ale jak zwykle chyba pojade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema a ja zawiany nie jestem a leb mnie napier...la jak cholera majki ja to mam caly czas przed oczami masakra ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek Ty żyjesz ? Opuszczasz sie :gwizdanie: no i to mocno sie opuscil pitek robota to nie wszystko daj se luzu troche po sie stracisz niedlugo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co nalezy mu sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witamy klubowego rezacza roku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mam to samo majki nie wiem czemu :gwizdanie: Piłeś to samo co ja :gwizdanie: chyba A to taka wymiana świec była noooo Bym wiedział to bym wpadł popatrzeć a to juz z majkim musisz gadac pewnie za niewielkie pieniadze to i tego hala by ci wymienil :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mam to samo majki nie wiem czemu :gwizdanie: Piłeś to samo co ja :gwizdanie: chyba A to taka wymiana świec była noooo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo o indywidualista jest [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 18:58_________________________________________________ no mam to samo majki nie wiem czemu :gwizdanie: Piłeś to samo co ja :gwizdanie: chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mam to samo majki nie wiem czemu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He he tam trzeba miec naprawdę duże umiejętności .......... i pare tyś skoków za sobą ..... ja dopiero się kręce koło pierwszego 1000 mięczak Ja Ty jesteś tfardziel zawsze możesz ze mna skoczyć szkoda mi 600 zł ... tak to bym skoczył krolu sky ci uhandluje znizke za 100 ci posci
-
Spoty Katowice i okolice
a ja wczoraj wymienilem swiece zarowe i zobacze co dzisiaj pokarze bo wczoraj mial lekkie problemy zobzczymy co dzisiaj bedzie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie
-
Spoty Katowice i okolice
ja jestem [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 02:45_________________________________________________dobra sio spac bo gasze swiatlo nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam mam smaki wiec chyba bede musial zgasic bo sie jescze gdzies wybiore :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 03:04_________________________________________________dobra to ja gasze swiatlo i ide spac nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oryginal BERU
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie znowu dzisiaj z majkim jednak te swiece wymienilismy bo rano mialem lekkie problemy z zapaleniem wiec nie omieszkalem do majka zadzwonic na mala wymianke wielkie dzieki MAJKI za pomoc ale mysle ze bedzie jeszcze czas na podziekowania [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 17:25_________________________________________________a i info dla krola co do tej roboty chcial wiedziec wiec tak otworzylismy pokrywe zaworow poodczepialismy samiczki siece byly pod walkiem rozrzadu wymienilismy i tyle poskaladalismy i jak bede mial vaga spowrotem posprawdzam jak i co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak ze kazdy po malym piwku tylko basia 4 walnela Ktoś musiał uratować honor noooo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak ze kazdy po malym piwku tylko basia 4 walnela
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a nie lepiej 3 piwka male powiem ci ze moze i lepiej