Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no co Ty cza sie z kolegami integrowac przed zlotem [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 18:59_________________________________________________do pozniej
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zara tam bede u nich to im pokarze pucek za ciebie
  3. dobra to ja spadam do kato
  4. dobra pany i pani gibam cos zrobic bede pozniej a i ciekawe czy mi dzisiaj odpali po ladowaniu akum.. czy bedzie cza na zakupy sie udac
  5. gdzie 2 strony wcześniej [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:28_________________________________________________ zachęcam do oddania głosu ja już zagłosowałem na .eu po ostatnim moze i to dobry wybor
  6. o czym ty krolu mowisz
  7. [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________Diman - mocno cvzy da się tak jeździć ? czemu nie ma Cię na liście zlota środowego ? jedziesz ? no jezdzic sie da ale jestem za***iście wkurwiony zajebalbym goscia jak bym zlapal a co do srody to chyba jade ale troche sie jeszcze waham bo kryzys mnie powoli dopada koncza sie zapasy finansowe i musze sie pomalu zabezpieczac Ty też tak to już jest niestety - raz gorzej raz lepiej - tylko czemu akurat teraz gorzej [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:15_________________________________________________zawsze masz jeszcze drugą wypłate więc nie jest tak źle no ale czas sie zaczac troszke ograniczyc
  8. [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________Diman - mocno cvzy da się tak jeździć ? czemu nie ma Cię na liście zlota środowego ? jedziesz ? no jezdzic sie da ale jestem za***iście wkurwiony zajebalbym goscia jak bym zlapal a co do srody to chyba jade ale troche sie jeszcze waham bo kryzys mnie powoli dopada koncza sie zapasy finansowe i musze sie pomalu zabezpieczac Ty też tak to już jest niestety - raz gorzej raz lepiej - tylko czemu akurat teraz gorzej no nie wiem ale co zrobisz cza to przejsc wiosna juz niedlugo wtedy sobie odbije
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no zebys wiedzial jak jebnalem to nic a teraz to caly rozczesiony jestem zajebalbym kolesia
  10. [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________Diman - mocno cvzy da się tak jeździć ? czemu nie ma Cię na liście zlota środowego ? jedziesz ? no jezdzic sie da ale jestem za***iście wkurwiony zajebalbym goscia jak bym zlapal a co do srody to chyba jade ale troche sie jeszcze waham bo kryzys mnie powoli dopada koncza sie zapasy finansowe i musze sie pomalu zabezpieczac
  11. [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:04_________________________________________________a mi wczoraj ktos wjebal do przedniego zderzaka pod blokiem chyba wycofywal i zajebal straty: to porysowany i lekko wgnieciony zderzak uszkodzony gril k**wa dopiero co go zrobilem ;(
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a mi wczoraj ktos wjebal do przedniego zderzaka pod blokiem chyba wycofywal i zajebal straty: to porysowany i lekko wgnieciony zderzak uszkodzony gril k**wa dopiero co go zrobilem ;(
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy To taka oficjalna wersja dla Katowic, a tak naprawde kto inny za tym stoi :gwizdanie: wejdzcie sobie na gliwice to sie dowiecie kto forum wylaczyl :gwizdanie: nie donoś :gwizdanie: im tez sie wyjasnienia naleza
  14. oj na kabel to cos mi sie wydaje on sie pisal nie bedzie ale na skok to bedzie pierwszy :gwizdanie:
  15. no wlasnie cos mi sie wlasnie tak wydaje
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy To taka oficjalna wersja dla Katowic, a tak naprawde kto inny za tym stoi :gwizdanie: wejdzcie sobie na gliwice to sie dowiecie kto forum wylaczyl :gwizdanie:
  17. miron nie daj sie wyjasnienia nam sie naleza
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie z rana
  19. no i widze ze wyjasnienia i tak sie nie pojawily zawiedziony jestem serio robia sobie co chca
  20. lizus [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 09:30_________________________________________________ siemano nareszcie pytalem krola mowi ze nic nie kombinowal
  21. ja tez nie wiem co sie stalo myslalem ze mi cos nawalilo
  22. dobra spadam bede pozniej
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra spadam bede pozniej
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co to ma być ... masz jutro być ... Komentarz Moderatora: albo będzie ban :polew: ach te moderatory :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.