Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co Ty cza sie z kolegami integrowac przed zlotem [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 18:59_________________________________________________do pozniej
-
Spoty Katowice i okolice
zara tam bede u nich to im pokarze pucek za ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra to ja spadam do kato
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany i pani gibam cos zrobic bede pozniej a i ciekawe czy mi dzisiaj odpali po ladowaniu akum.. czy bedzie cza na zakupy sie udac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie 2 strony wcześniej [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:28_________________________________________________ zachęcam do oddania głosu ja już zagłosowałem na .eu po ostatnim moze i to dobry wybor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o czym ty krolu mowisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________Diman - mocno cvzy da się tak jeździć ? czemu nie ma Cię na liście zlota środowego ? jedziesz ? no jezdzic sie da ale jestem za***iście wkurwiony zajebalbym goscia jak bym zlapal a co do srody to chyba jade ale troche sie jeszcze waham bo kryzys mnie powoli dopada koncza sie zapasy finansowe i musze sie pomalu zabezpieczac Ty też tak to już jest niestety - raz gorzej raz lepiej - tylko czemu akurat teraz gorzej [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:15_________________________________________________zawsze masz jeszcze drugą wypłate więc nie jest tak źle no ale czas sie zaczac troszke ograniczyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________Diman - mocno cvzy da się tak jeździć ? czemu nie ma Cię na liście zlota środowego ? jedziesz ? no jezdzic sie da ale jestem za***iście wkurwiony zajebalbym goscia jak bym zlapal a co do srody to chyba jade ale troche sie jeszcze waham bo kryzys mnie powoli dopada koncza sie zapasy finansowe i musze sie pomalu zabezpieczac Ty też tak to już jest niestety - raz gorzej raz lepiej - tylko czemu akurat teraz gorzej no nie wiem ale co zrobisz cza to przejsc wiosna juz niedlugo wtedy sobie odbije
-
Spoty Katowice i okolice
no zebys wiedzial jak jebnalem to nic a teraz to caly rozczesiony jestem zajebalbym kolesia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:05_________________________________________________Diman - mocno cvzy da się tak jeździć ? czemu nie ma Cię na liście zlota środowego ? jedziesz ? no jezdzic sie da ale jestem za***iście wkurwiony zajebalbym goscia jak bym zlapal a co do srody to chyba jade ale troche sie jeszcze waham bo kryzys mnie powoli dopada koncza sie zapasy finansowe i musze sie pomalu zabezpieczac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:04_________________________________________________a mi wczoraj ktos wjebal do przedniego zderzaka pod blokiem chyba wycofywal i zajebal straty: to porysowany i lekko wgnieciony zderzak uszkodzony gril k**wa dopiero co go zrobilem ;(
-
Spoty Katowice i okolice
a mi wczoraj ktos wjebal do przedniego zderzaka pod blokiem chyba wycofywal i zajebal straty: to porysowany i lekko wgnieciony zderzak uszkodzony gril k**wa dopiero co go zrobilem ;(
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy To taka oficjalna wersja dla Katowic, a tak naprawde kto inny za tym stoi :gwizdanie: wejdzcie sobie na gliwice to sie dowiecie kto forum wylaczyl :gwizdanie: nie donoś :gwizdanie: im tez sie wyjasnienia naleza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj na kabel to cos mi sie wydaje on sie pisal nie bedzie ale na skok to bedzie pierwszy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie cos mi sie wlasnie tak wydaje
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Firma hostingowa zmienia łącza na szybsze i przez to pojawiają się problemy To taka oficjalna wersja dla Katowic, a tak naprawde kto inny za tym stoi :gwizdanie: wejdzcie sobie na gliwice to sie dowiecie kto forum wylaczyl :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron nie daj sie wyjasnienia nam sie naleza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
siemacie z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i widze ze wyjasnienia i tak sie nie pojawily zawiedziony jestem serio robia sobie co chca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lizus [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 09:30_________________________________________________ siemano nareszcie pytalem krola mowi ze nic nie kombinowal- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez nie wiem co sie stalo myslalem ze mi cos nawalilo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam bede pozniej- Spoty Katowice i okolice
dobra spadam bede pozniej- Spoty Katowice i okolice
Co to ma być ... masz jutro być ... Komentarz Moderatora: albo będzie ban :polew: ach te moderatory :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice