Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no od niedawna jest kobieta
  2. stary ja jestem na bierzaco a pamietam tylko 2 ostatnie strony :gwizdanie:
  3. Nie... jutro mam trasę Poznań - Berlin - Hamburg (to jeszcze nie pewne) - Wrocław i dom [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 18:30_________________________________________________dziś w nocy albo jutro rano muszę wyjechać no to uwarzaj na siebie bo pewnie slisko
  4. a co tam szykujesz sie juz do roboty
  5. http://www.sadistic.pl/fail-compilation-vt30255.htm :>
  6. Czyli Cię nie boli aż tak bardzo no nie az tak bardzo to nie
  7. dzieki pany poleze troche i mi przejdzie a mialem do siorki isc cos porobic przy mieszkaniu [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 12:12_________________________________________________ cena mega za***ista chyba wole bol
  8. no niestety problemy sie pojawiaja coraz czesciej nie te lata juz
  9. siema pucek spokojnej szychty nie narób nic[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 12:00_________________________________________________a mnie cos jeblo w krzyzu i sie ruszac nie idzie ;(
  10. szukalem jakis fajnych d*p ale nie znalazlem nic ciekawego wiec narazie bedzie ten zlom :gwizdanie:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie z rana
  12. dobra pany milych snow ja spadam spac
  13. nie no będę skromny i napiszę że ja do rezaczy się nie zaliczam jasne :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    krolu nie ubolewaj tak cos sie jeszcze zorganizuje razem stanley pisal ze w marcu powtorka wiec nic straconego
  15. guru co z toba ja ich mam witac http://www.a4-klub.pl/smf/gliwice_witam-t115235.0.html;msg1362491;topicseen#new[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:25_________________________________________________ no to wlasnie przez to ze dzisiaj jest niedziela idę, zaraz spać - chyba sobie na ziemi pościelę bo mi się fajnie tak wczoraj spało :kox: rozloz se materac i nie pompuj go
  16. no co miałem zrobić 2 h na mrozie jeszcze za frejer :kwasny: no to wlasnie przez to ze dzisiaj jest niedziela [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:23_________________________________________________no widze ze ekipa do spamu sie zbiera :gwizdanie:
  17. kazdy wymeczony siedzi przed kompem ja nie dawno wróciłem... naprawiałem seata AHU.. :gwizdanie: w niedziele sie nie pracuje tylko odpoczywa
  18. kazdy wymeczony siedzi przed kompem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.