Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema ale naskrobaliscie tego spamu wczoraj pod moja nieobecnosc :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ide po wozek i jada do katowic do pozniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uuuu stare nie po[pisales sie [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 18:41_________________________________________________ ano jestes
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to by wyjasnialo jego nieobecnosc pojechal do prezesa wszystkich prezesow :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 18:39_________________________________________________odsniezac :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w kato mnie nie bedzie ......a co????? nic myslalem ze sie tez przejedziesz :> nima czasu :polew: glodnemu chleb na mysli [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 18:34_________________________________________________ale cos prezesa dzisiaj nie bylo tylko rano az niemozliwe ciekawe czy mu sie nic nie stalo to do niego nie podobne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w kato mnie nie bedzie ......a co????? nic myslalem ze sie tez przejedziesz :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bulik smigasz na katowice moze
-
Spoty Katowice i okolice
a to świntuch z niego :gwizdanie: my napewno będziemy cię traktować poważnie nie przecenialbym od razu mozliwosci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry dobry [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:19_________________________________________________bo nic nie cza robic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak, specjalnie do b7 - dark go wybrał Krolu a programik pozniej załatwisz żeby kabelek działał ? Ty nasz nadworny Hakerze :gwizdanie: programik mozna sciagnac za darmo z oficjalnej strony
-
Spoty Katowice i okolice
mieszane towarzystwo zawsze milej widziane
-
Spoty Katowice i okolice
żartujemy oczywiście a Stanley będzie z Basią ? chyba nie bo pisal ze bedzie prosto po pracy
-
Spoty Katowice i okolice
oooo jaki detektyw no no dedukcja pierwsza liga :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:oklaski: :nabijasie: :nabijasie: :radocha:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myslalem ze sie posikam jak to przeczytalem
-
Spoty Katowice i okolice
a pisal ze bedzie pozniej a tu masz jaka mobilizacja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w czym, yyy..... znaczy w kim? :>[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 13:37_________________________________________________czesc Sky w mojej Be piuntce siema obchód zrobiony [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:11_________________________________________________normalnie sie poplakalem sciagniete ze strefy smiechu zeby nie bylo szukac nie bedziecie musieli PRAWDZIWA ROZMOWA NAGRANA NA MORSKIEJ CZESTOTLIWOSCI ALARMOWEJ CANAL 106, NA WYBRZEZU FINISTERRA (GALICJA) POMIEDZY HISZPANAMI A AMERYKANAMI 16 PAZDZIERNIKA 1997 ROKU Hiszpanie (w tle slychac trzaski): Tu mówi A-853, prosimy, zmiencie kurs o 15 stopni na poludnie, by uniknac kolizji... Plyniecie wprost na nas, odleglosc 25 mil morskich. Amerykanie (trzaski w tle): Sugerujemy wam zmiane kursu o 15 stopni na pólnoc, by uniknac kolizji. Hiszpanie: Odmowa. Powtarzamy: zmiencie swój kurs o 15 stopni na poludnie, by uniknac kolizji... Amerykanie (inny glos): Tu mówi kapitan jednostki plywajacej Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nalegamy, byscie zmienili swój kurs o 15 stopni na pólnoc, by uniknac kolizji. Hiszpanie: Nie uwazamy tego ani za sluszne, ani za mozliwe do wykonania. Sugerujemy wam zmiane kursu o 15 stopni na poludnie, by uniknac zderzenia z nami. Amerykanie (ton glosu swiadczacy o wscieklosci): Tu mówi kapitan Richard James Howard, dowodzacy lotniskowcem USS Lincoln marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych; drugim co do wielkosci okretem floty amerykanskiej. Eskortuja nas dwa okrety pancerne, szesc niszczycieli, piec krazowników, cztery okrety podwodne oraz liczne jednostki wspomagajace. Udajemy sie w kierunku Zatoki Perskiej w celu przeprowadzenia manewrów wojennych w obliczu mozliwej ofensywy ze strony wojsk irackich. Nie sugeruje... ROZKAZUJE WAM ZMIENIC KURS O 15 STOPNI NA PÓLNOC! W przeciwnym razie bedziemy zmuszeni podjac dzialania konieczne by zapewnic bezpieczenstwo temu okretowi, jak równiez silom koalicji. Nalezycie do panstwa sprzymierzonego, jestescie czlonkiem NATO i rzeczonej koalicji. Zadam natychmiastowego posluszenstwa i usuniecia sie z drogi! Hiszpanie: Tu mówi Juan Manuel Salas Alcántara. Jest nas dwóch. Eskortuje nas nasz pies, jest tez z nami nasze jedzenie, dwa piwa i kanarek, który teraz spi. Mamy poparcie lokalnego radia La Coruna i morskiego kanalu alarmowego 106. Nie udajemy sie w zadnym kierunku i mówimy do was ze stalego ladu, z latarni morskiej A-853 Finisterra, z wybrzeza Galicji. Nie mamy gównianego pojecia, które miejsce zajmujemy w rankingu hiszpanskich latarni morskich. Mozecie podjac wszelkie sluszne dzialania, na jakie tylko przyjdzie wam ochota, by zapewnic bezpieczenstwo waszemu zasranemu okretowi, który za chwile rozbije sie o skaly; dlatego ponownie nalegamy, sugerujemy wam, iz dzialaniem najlepszym, najbardziej slusznym i najbardziej godnym polecenia bedzie zmiana kursu o 15 stopni na poludnie by uniknac zderzenia z nami. Amerykanie: OK. Przyjalem, dziekuje.
-
Spoty Katowice i okolice
no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko otworzyłeś ... ale ja po czarowałem a na Sk nie pijemy browarów co 100.. szkoda kombinator zrobiłem takie ładne 700 i żal mi było żeby było w 2 poście na 700 stronie :tongue4: spoko wybaczam kombinatorstwa
-
Spoty Katowice i okolice
no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko otworzyłeś ... ale ja po czarowałem a na Sk nie pijemy browarów co 100.. szkoda kombinator [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:05_________________________________________________ no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko otworzyłeś ... ale ja po czarowałem a na Sk nie pijemy browarów co 100.. tylko co 666
-
Spoty Katowice i okolice
no myslalem ze otworze ale to nic krolu postawi spoko
-
Spoty Katowice i okolice
stanley oceniles juz straty na tyle 1 bylem ups
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
czyli standart i adrenalina bedzie moj krzyz ten co mi pozwala chodzic w pionie troche mnie jeblo
-
Spoty Katowice i okolice
chyna ze do reszty krzyz sie rozleci :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice