Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Ty przeciwko mnie ? będziesz coś chciał... :kwasny: qrfa zacząłem się bać ale o to że się mogę nie dodzwonić a ty Bulik nie fulej bo Cię ze znajomych na NK wyrzucę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: to po co ze go tam wciagal :gwizdanie:
  2. pojebalo was [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:32_________________________________________________ co chciałeś chłopcze poczytac co piszą stare dziady :gwizdanie: mlodzieniec no
  3. jest i szkoleniowiec cos tam sie dowiedzial ze na tasmie jezdzi tylko wegiel :gwizdanie:
  4. zalatw daj im kwadraty
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nakryliscie go i oddal :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ze go nakryliscie i musial oddac :gwizdanie: ja mówiłem żeby wziął no i teraz sie wstydzi na forum wchodzic :gwizdanie:
  7. O ku***a widze ze ci sie podoba
  8. gon sie szkapo jedna
  9. niezle dziubaski no no mozna sie zakochac
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ze go nakryliscie i musial oddac :gwizdanie:
  11. kutwa zmiejszcie te cytaty bo nie wyrabiam
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema fanfutlu opierdziel dostales co od twojej ze cie nie ma
  13. Ściąga dla mnie długi :gwizdanie: Poza tym mniej -> wiesz dłużej pożyjesz patrz go jaki twardziel :polew:się wyrobił na zabawkach babki w ciazy go do wscieklosci doprowadzaja I to ku***a jakiej jak moja będzie w ciąży to ją na 9 miesięcy chyba do jej mamusi wyśle no akurat chcialbys :gwizdanie: No coraz bardziej będę chciał zony szukasz no no wzielo cie
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    musze poszukac cos wyszukanego ten byl twoj wiec cos musze swojego znalesc ale jeszcze cos sie pojawi napewno
  15. Ściąga dla mnie długi :gwizdanie: Poza tym mniej -> wiesz dłużej pożyjesz patrz go jaki twardziel :polew:się wyrobił na zabawkach babki w ciazy go do wscieklosci doprowadzaja I to ku***a jakiej jak moja będzie w ciąży to ją na 9 miesięcy chyba do jej mamusi wyśle no akurat chcialbys :gwizdanie:
  16. Ściąga dla mnie długi :gwizdanie: Poza tym mniej -> wiesz dłużej pożyjesz patrz go jaki twardziel :polew:się wyrobił na zabawkach babki w ciazy go do wscieklosci doprowadzaja
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema
  18. Ściąga dla mnie długi :gwizdanie: Poza tym mniej -> wiesz dłużej pożyjesz patrz go jaki twardziel
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    podziekowac to dzieki kezorowi
  21. Szału nie robi Ty Geju :gwizdanie: kezor fota
  22. Patrz w podłogę dla urozmaicenia :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 14:02_________________________________________________Diman avatar masz nawet wiem gdzie jest to foto w orginale - piękna laseczka no nieomieszkalem se jej przerobić na avatar jest
  23. [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 13:30_________________________________________________też tak musze zrobic chyba Tak właśnie zrób Sól zmieszana z roztopionym sniegiem i błotkiem pośniegowym plus śmiatek to idealna sprawa dla lakieru :good: :doh1: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 13:57_________________________________________________ ważne, że jest robota u mnie 5 tydzień lebrowania...........i zero wizji jakiś zamówień [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 13:59_________________________________________________jakoś nie lubie siedzieć i patrzeć w sufit porob w chaci co trzeba zrobic a nigdy bys tego nie ruszyl ja tak zrobilem
  24. siemacie znowu a ja mam umyta fure :gwizdanie: a co do roboty to chyba nikt z was nie moze narzekac u mnie trwa juz 4 tydzien lebrowania ale jutro pierwsza szychta nie wiem jak to przetrwam
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano dzieki pany za spota wporzowy jak zawsze dzieki :notworthy: Kanar za kabelek wlasnie go sprawdzilem i dziala pozytywnie wiec cza sie zabrac za wiercenie dziurek i pochowanie go po mieszkaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.