Treść opublikowana przez diman
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
schodzi bez problemu cza podważyć za przednia cześć do góry i powinno się podnieść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem jak to sie skonczylo czy szusuja czy nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma postawowych spamerow to jest cisza
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
kolego ja w swoim wozidle mam wlepke pod tylna kanapa tzn siedziskiem tam szukaj
-
Spoty Katowice i okolice
daj spokoj kedzior kto by na taka serie polecial :gwizdanie: też jakaś nierezana seria
-
Spoty Katowice i okolice
daj spokoj kedzior kto by na taka serie polecial :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
spokojnej szychty [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 16:14_________________________________________________ zagadaj do Mirona :gwizdanie: on uczył Pucka pozdrów kobietę Rafał o ubiegles mnie jak zwykle Nom Kanar współczucia no wyrobiles sie
-
Spoty Katowice i okolice
zagadaj do Mirona :gwizdanie: on uczył Pucka pozdrów kobietę Rafał o ubiegles mnie
-
Spoty Katowice i okolice
zagadaj do mirona on jest w tym za***iście dobry
-
Spoty Katowice i okolice
nie rozwal sie
-
Spoty Katowice i okolice
nie no autobana to jednak przesada ale jak cos sie skreci to ja pakuje do bagaznika moj ala rower i pojezdzimy
-
Spoty Katowice i okolice
dziki krolu ze bezemnie bo autobana to troche bym sie wlukl
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze gadasz to jest to samo co z furami, na ch***j mi b7 jak b5 też jeździ i to sie zgadza wziolem b7 tylko po to bo mi sie podobalo a tak bym pewnie b5 jezdzil w sedanie
-
Spoty Katowice i okolice
to jedz do tarnowskich gor
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mam rower za 300zł a jeździ ja wasze za 5000zł no i tylko seria to jest :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nie badz mietki co drugi staniemy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Rafał kiedy idziemy razem :naughty: no tez o tym pomyslalem ze moze jakis wspolny rowerowy wypad zrobimy
-
Spoty Katowice i okolice
rafal szacun za odwage przy 5 stopniowym mrozie :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
że niby ja??? a kto ty ty ostatnio widze ze jestes wszedzie na forum gdzie bym nie zagladnal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o jest i rozowy spamer nr 1 witaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak by był spontan na d*py to wszyscy chętni a na narty to nikt :disgust: nie no pewnie ktos sie znajdzie jeszcze pucek sie nie wybudzil :gwizdanie: a somes juz szusuje wiec moze sie zgadacie na miejscu
-
Spoty Katowice i okolice
o jest moj ulubiony nick oko witaj bracie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to widze ze spontan pomalu kuleje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety dzisiaj nie dam radu mam lekko inne plany a poza tym kasia jest jeszcze lekko chora[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 10:11_________________________________________________a i siemano z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek nie badz piz*a pochwal sie :gwizdanie: